FreePeopleTV راه اندازی یک جدید دنور هنرمند سری ویدئو در چهارشنبه

در علاوه بر این به fronting گروههای موسیقی مانند Twin Flame پزشکی و گل تولید انبوه, آموزش هنرمندان و خدمت به عنوان سرب برنامه نویسی هماهنگ کننده جوانان در رکورد مونا Magno (با نام مستعار Monalicious) نیز تاسیس جامعه محلی سازمان FreeMusicForFreePeople که راه اندازی رایگان مردم سوابق سال گذشته است.

این هفته این گروه است که debuting FreePeopleTV که برجسته دنور خلاق جامعه; پروژه زنده رود در حرکت یا کشش ناگهانی هر جمعه در ماه ژوئن.

به عنوان FreeMusicForFreePeople رشد کرده است Magno تیم که شامل فیلمبرداران هنرمندان و روزنامه نگاران در میان آنها هارون Loki جانسون قبلا کلرادو عمومی رادیو.

“ما در حال حاضر یک تیم الهام گرفته از چشم انداز تا چه حد ما می توانیم با این” Magno می گوید.

بیش از سال گذشته است که تیم شده است تولید محتوای محلی معماران و طراحان و فصل اول از FPTV راه اندازی در یکشنبه, ژوئن 3. نشان می دهد شامل مصاحبه و کوتاه-فیلم های مستند با اعمال مانند بانو باند (با نام مستعار جن Korte), Anthony Ruptak بچه, فضانورد, جاشوا ترینیداد, DJ ارین استریو, لوی دو تو جنی LaJoye و ضعی استالینگس مس کودکان همراه با اجرای موسیقی.

در حالی که هر قسمت برجسته انواع محتوای تولید شده در سال گذشته FPTV نیز شامل دو پادکست-سبک مصاحبه بخش از جمله یکی جانسون میزبان به نام “همسایه خود صحبت” که زیر طاق هنرمندان بحث اجتماعی و مسائل سیاسی.

“ما شاهد یک رشد تمام صنایع خلاق آن است که آیا افراد جدید در آینده به ایجاد یک نام برای خود و یا واقعا قوی جامعه از افرادی که سنگ زنی و کمک برای سال” Magno می گوید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>