جمع آوری کمک pleads guilty in L. A. شهرستان سالن فساد مورد

سیاسی عمل التماس کرد گناه را به رشوه خواری شنبه, اعتراف او به یک توسعه دهنده املاک و مستغلات پرداخت لس آنجلس عضو شورای شهر برای کمک به یک پروژه.

این گناه توسط جاستین Jangwoo کیم 53 آخرین به نوبه خود در در حال بررسی توسط FBI و باراک اوباما به پرداخت-به-بازی بازی طرح و دیگر فساد در شهرستان سالن.

در جلسه روز شنبه که ایالات متحده در منطقه قاضی John F. والتر انجام شده از طریق ویدئو کنفرانس کیم گوش به عنوان دادستان بخوانید طولانی روایت جزئیات نقش خود را در رشوه خواری طرح. هنگامی که آن را بیش از والتر پرسید که آیا کیم تا به حال انجام تمام چیزهایی که دولت ادعا کرد.

“بله, من, خود, افتخار” Kim پاسخ داد.

تبلیغات

املاک و مستغلات ارزیاب و مشاور کیم بالا بود جمع آوری کمک برای یک عضو شورای شهر که دادستان فدرال را به عنوان “Councilmember یک” در دادگاه براده در برابر کیم و دیگران متهم در این مورد.

بسیاری از اطلاعات موجود در سوابق دادگاه را شناسایی کرده اند که به عنوان عضو شورای خوزه Huizar که خدمت در شورای کمیته که دسته پروژه های املاک و مستغلات و و که دفاتر و خانه مورد حمله قرار گرفت توسط ماموران اف بی آی در سال 2018 است. Huizar نشده است متهم به جرم و جنایت در این مورد.

رشوه, طرح مربوط کیم آغاز شد و در تابستان سال 2016 زمانی که یک سازمان کار به چالش کشیده یک توسعه دهنده برنامه های برای ساخت پروژه مسکونی در این عضو شورای منطقه. چالش و تهدید به از خط خارج شدن پروژه آن را به عنوان راه خود را از طریق این شهر روند تصویب دادستان گفت.

تبلیغات

کیم که دادستان گفت: عمده جمع آوری کمک برای عضو شورای بستری برای کمک به مذاکره و انجام یک $500,000 پرداخت توسعه پرداخت در ازای کمک به scuttling این گروه کار خود را در تلاش است. نام توسعه دهنده نشده است ساخته شده.

این عضو شورای ظاهرا به دنبال کمک از یک لابی که با موفقیت در متقاعد کار گروه به رها کردن درخواست تجدید نظر خود را از این پروژه با توجه به سوابق دادگاه. اسناد دادگاه نشان می دهد کیم نگه داشته و بیش از 100.000 دلار از پول رشوه برای خود اگر چه دادستان مشخص نیست این مبلغ است.

با محققان تحمل پایین در او عضو شورای ظاهرا دستور یک دستیار برای حفظ بخشی از سهم خود از پول رشوه با توجه به دادگاه براده. معلوم نیست که آیا این عضو شورای همیشه دریافت هر گونه پول.

کیم یکی از چهار نفر در حال حاضر متهم در این مورد.

تبلیغات

سابق شورای Mitchell انگلند موافقت کرده است که به اعتراف به گناه به اتهامات که او سعی در مانع رسیدگی به پرداخت و هدایای دیگر او گفته دریافتی از یکی دیگر از توسعه دهنده. و یکی از دستیاران سابق Huizar جورج اسپرزا و املاک و مستغلات, مشاور جورج چیانگ توافق کرده اند که به اعتراف به گناه به اتهامات ناشی از اتهامات آنها توطئه با عضو شورای برنامه ریزی برای استخراج پرداخت های غیر قانونی از توسعه دهندگان املاک و.

کیم است که برنامه ریزی شده بود محکوم به اعدام در ماه اوت است. او چهره حداکثر 10 سال زندان اگر چه دادستان توافق کرده اند که به دنبال نرمی از قاضی در ازای کیم همکاری است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>