آیووا رای دهندگان تصمیم Rep. کینگ سرنوشت انتخاب ارنست چلنجر

DES MOINES, آیووا (AP) — جمهوری خواهان در شمال غربی, آیووا, تصمیم گرفت روز شنبه که آیا آنها تا به حال به اندازه کافی محافظه کار میله رعد و برق استیو کینگ پس از تحمل کنگره آتش زا نظرات در مورد مهاجران و سفید برتری برای نزدیک به دو دهه است.

نه اصطلاح جمهوری خواه دوری خود را از رهبری حزب در واشنگتن و بسیاری از حامیان دیرین در خانه شد و در را برای زندگی حرفه ای خود را در مقابل رقبا— جمله-بودجه دولت سن. شیدا Feenstra. پس از نظرسنجی بسته شده سه شنبه شب آن را بلافاصله روشن که آیا پادشاه تا به حال جان سالم به در برد اصلی به چالش بکشد.

چندین شاه سابق حامیان در حال حاضر پشتوانه Feenstra انتخاباتی. آنها استدلال می کنند که شاه از دست دادن نفوذ و حتی بیشتر از پیوسته رشته های تحریک آمیز و نژاد-به اتهام اظهارات بیش از حرفه ای او بود و دلیل کافی برای تبدیل به او.

آیووا دموکرات ها همچنین انتخاب یک رقیب جمهوریخواه دانشجوی سال اول سن. جونی ارنست در یک مسابقه در اوایل فکر می کردم به شدت به نفع ارنست و تا زمان تصویب کاهش بیش از سال گذشته است. Des Moines بازرگان ترزا Greenfield که مطرح ترین پول و به دست آورد وسیع ترین مقطع از آیووا ائتلاف دموکراتیک از مقامات منتخب و کارگری موفق به کسب نامزدی بیش از سه دیگران است.

اما منطقه 4 جمهوریخواه اولیه به نظر می رسد رقابتی ترین و دراماتیک به آن مطرح شده بزرگترین چالش محافظه کار میله رعد و برق حرفه ای.

پادشاه محروم شد از کمیته تکالیف در سال 2018 برای نظر ظاهر به سوال انتقاد از سفید ناسیونالیسم در دوران افزایش حساسیت در میان جمهوری خواهان ملی در مورد alt سمت راست و سفید supremacists. این کنگره همچنین اظهارات بحث برانگیز از طریق سال در مورد مهاجران اسلام و سقط جنین.

“وجود دارد یک کمی از نگرانی است که او را تبدیل به تن ناشنوا به برخی از این مسائل” دیرین پادشاه حامی ان Trimble ری گفت: با اشاره به رای دهندگان نگرانی که پادشاه شده و به حاشیه رانده شده در کنگره هر چند او باقی مانده است مؤمن از کنگره.

اگر پادشاه از دست می دهد استقرار جمهوری خواهان پیشنهاد دولت تنهاست ایران-برگزار ایالات متحده در کاخ صندلی به احتمال زیاد باقی می ماند در این حزب دست به دست در حالی که یک پادشاه اولیه پیروزی می تواند به خطر اندازد صندلی با راه اندازی یک مسابقه برگشت با حزب دموکرات که در عرض 2 درصد از ضرب و شتم او دو سال پیش.

پادشاه شده است بسیار outspent توسط Feenstra و محافظه کار گروه حمایت او از جمله زمانی پادشاه حامی ملی حق زندگی و رییس اتاق بازرگانی این کشور بزرگترین کسب و کار لابی ،

در عین حال شلوغ زمینه که شامل یک سابق شهرستان سرپرست و دو بازرگانان می تواند به نفع شاه با انحراف مسیر حمایت از Feenstra. برای جلوگیری از نامزدی کنوانسیون برنده اصلی نامزد باید حداقل 35 درصد از آرا.

دموکرات ها انتخاب از چهار نسبی گمنام را در ارنست در آنچه که شکل گرفته تا به رقابتی تر سنا نژاد از انتظار است.

ارنست کار تصویب و به طور کلی مطلوب رتبه بندی کاهش یافته است در سال گذشته به عنوان او به دنبال تعادل برای حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که بسیار محبوب است با واکنش اما به مراتب کمتر در میان دیگران در دولت است.

سبز به نظر می رسد به یک لبه در بخشی به دلیل قانع کننده داستان بیوه بودن به عنوان یک مادر جوان و توجه او دوباره بجای اول برگشتن به دموکراتیک اولویت های امنیت اجتماعی و اتحادیه مزایای.

شاید قابل توجه ترین 55 سال سبز است تحت تاثیر قرار گرفته و با جمع آوری کمک های مردمی در آوردن بیش از 7 میلیون دلار پس از ورود به مسابقه سال گذشته است. که حداقل 5 میلیون دلار بیش از هر یک از دموکراتیک مخالفان و نشان دهنده حمایت از دموکراتها ملی سنا کمپین بازو.

در حالی که Ernst دهکدهای از دست داد برخی از خود را جای پای آن را دشوار است به می گویند که چگونه این مجلس درآمد حاصل از مسابقه و در ادامه همه گیر نامشخص اقتصاد و در حال حاضر تظاهرات بیش از بیش از رفتار پلیس آمریکایی های آفریقایی از جمله در آیووا که در آن تهمت برنده بیش از 9 درصد در سال 2016.

های اخیر یک نقطه داده های از دست رفته در بسیاری از جز آیووا رهبران دموکرات در میان مداوم در بحران ها: ثبت نام دموکرات در آیووا لبه ثبت نام جمهوری خواهان در ماه مارس برای اولین بار در بیش از شش سال و در حال حاضر نیز تعداد رای دهندگان کارش با هر دو حزب.

“کسی که می تواند پیش بینی آنچه دولت از اقتصاد خواهد بود و هر حس مردم جامعه اند که در آن حزبی گرایش بین در حال حاضر و در ماه نوامبر آن را واقعا سخت به می گویند” گفت: ارشد ارنست مشاور دیوید Kochel.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>