پلیس لس آنجلس را به محدود کردن استفاده از گلوله های لاستیکی بر روی معترضان Garcetti می گوید

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت که او کارگردانی کرده است که پلیس لس آنجلس برای “به حداقل رساندن” خود را با استفاده از گلوله های لاستیکی در هنگام برخورد با معترضان مسالمت آمیز.

“من فکر می کنم که ما دیده ایم کمتر از هر یک از این تاکتیک و من امیدوارم که ما می توانیم حداقل اگر نه صفر از کسانی که تاکتیک” او گفت:.
او به ذکر است که یک افسر دچار جمجمه شکسته و افسران مورد نیاز را به اعتراض مسالمت آمیز امکان پذیر است.

“کسانی که تاکتیک گاهی اوقات خواهد بود در خارج وجود دارد, اما آن است که من جهت به حداقل رساندن آن و اگر ما می توانید به استفاده از آن [تاکتیک] در همه به خصوص اگر معترضان مسالمت آمیز.”

Garcetti دفاع رئیس پلیس لس آنجلس میشل مور مور پس از ساخته شده نظرات معادل غارتگران به پلیس که وجود دارد زمانی که جورج فلوید درگذشت در مینیاپولیس.

تبلیغات

این سخنان را برانگیخته خواستار مور ، پلیس جلسه کمیسیون آغاز شده است که در 9:30 صبح بود و هنوز هم در زمانی که شهردار پايه بلند كن بادي آغاز شده و مور بود هنوز هم وجود دارد به گوش دادن به صدها نفر از سخنرانان تماس برای استعفای خود را.

Garcetti گفت که او خوشحال بود که مور به سرعت تصحیح اظهارات خود که ساخته شد شنبه و یقین اظهار داشت که به اعتقاد او این اشتباه بود به مقایسه غارت به کشته شدن یک مرد غیر مسلح.

“من خوشحالم که او به سرعت آن را اصلاح و من خوشحالم که او بیشتر عذرخواهی کرد و همچنین” Garcetti گفت. من می خواهم خیلی واضح و روشن در مورد آن است. اگر من معتقد بودم برای یک لحظه است که رئیس این باور بودند که در قلب او دیگر نمی خواهد ما رئیس پلیس. من نمی توانم بگویم که هر قوی تر است.”

تبلیغات

شهردار که پیش از آن در روز گرفته شده بود زانو با معترضان در خارج از شهر نیز به میکروفون را به یک 16 ساله آمریکایی آفریقایی تبار است که در روز.

Davion Pilgrin تشریح برخی از چالش های زندگی در جنوب لس آنجلس و نژادی برفلد و متوقف شده توسط پلیس. او گفت که او نمی خواهید برای دیدن آنچه که اتفاق افتاده است به Floyd اتفاق می افتد به هر یک از هفت خواهر و برادر.

“در حالی که من فکر می کنم ما باید در حفظ و اعتراض و خواستار تغییر وجود دارد بدون نیاز به غارت و اشک همه چیز را,” او گفت: — بعد اضافه کرد که او امیدوار است به یک وکیل برخی از روز و که خود بچه ها می تواند به دانشگاه برود.

شهردار در زمان مرحله شدید از درخواست گارد ملی به ارمغان آورد به لس آنجلس فراخوانی خونین خاطرات سال 1992 برای بسیاری در این شهرستان است. او گفت که از این شب حدود 1000 Guardsmen بودند در خیابان ها اما اشاره کرد که وجود خواهد داشت هیچ گشت در جنوب لس آنجلس است.

تبلیغات

تظاهرات روز شنبه heartened او گفت و او خوشحال بود برای دیدن آنها عمدتا رفته بدون هر گونه خشونت است. که آمد به شهرهای دیگر دیدم عمده درگیری بین اجرای قانون و معترضان.

Garcetti محفوظ برخی از قویترین انتقاد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. او اشاره نمی کند او را با نام اما گفت که وجود دارد نیاز به بیشتر رهبری ملی “به این لحظه به یک آرام گیرد.”

“سیاسی pyromania از این لحظه که ما می بینیم بیرون آمدن از واشنگتن در حال حاضر,” او گفت:. “این نه تنها نمی آوردن ما هم آن را در برگرفته سوخت این آتش است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de