شهردار Garcetti طول می کشد زانو در میان شعارهای ‘پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس!’ در مرکز شهر L. A. اعتراض

این نوع از صحنه است که به نظر می رسد تنها این پر سر و صدا سال 2020 می تواند تولید.

با گارد ملی در حال گشت در خیابان های لس آنجلس پس از چند شب از غارت و خشونت و آتش سوزی صدها نفر از مردم جمع آوری شده در مرکز شهر در اعتراض به مرگ جورج فلوید و خشونت پلیس در برابر بسیاری از دیگر مردم سیاه و سفید. پس از دو هفته تماس برای سخت اجتماعی فاصله میان مداوم coronavirus همه گیر شهردار اریک Garcetti کشیده پایین آبی لس آنجلس داجرز ماسک صورت پیوست, جمعیت و در زمان زانو.

به عنوان او صحبت کرد شعارهای زنگ زد: “پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس!”

لس آنجلس شد و در عین حال دوباره تحت یک جارو و یک شبه حکومت نظامی و ملت بود در لبه پس از هفت شب پر هرج و مرج و تظاهرات و تهدید توسط رئیس جمهور تهمت به استقرار “هزاران و هزاران نفر از سربازان به شدت مسلح نظامی و پرسنل اجرای قانون مقامات” به شهرهای آمریکا.

تبلیغات

در تظاهرات در مرکز شهر بسیاری از کسانی که جمع شده بودند روز شنبه تقبیح نظرات به Los Angeles Police Department رئیس میشل مور که گفت غارتگران در سراسر جنوب کالیفرنیا بیش از آخر هفته شد “سرمایه گذاری” در مرگ جورج فلوید.

“ما نمی تظاهرات شب گذشته — ما تا به حال اعمال جنایی” مور گفت: در یک کنفرانس خبری با Garcetti سه شنبه شب ، “ما از مردم عزادار مرگ این مرد جورج Floyd — ما تا به حال مردم سرمایه گذاری. مرگ او در دست خود را به عنوان آن را به عنوان کسانی که افسران.”

مور عذرخواهی دقیقه بعد گفت: “misspoke زمانی که من گفت که خون خود را در دست خود” و این که او پشیمان “است که خصوصیات.”

“اما من نمی پشیمانی خواهد شد و نه من عذر خواهی به کسانی که در خارج وجود دارد امروز ارتکاب خشونت از بین بردن زندگی و معیشت و ایجاد این تخریب” مور گفت. “حافظه خود را سزاوار اصلاحات. حافظه خود را سزاوار بهتر لس آنجلس بهتر ایالات متحده و یک دنیای بهتر.”

تبلیغات

در روز سه شنبه مناجات زنگ زد از خارج از لس شیشه ای دفتر مرکزی: “آتش میشل مور! آتش میشل مور!”

و: “هی هی هو هو! میشل مور کردم برو!”

تظاهرکنندگان قصد نگه داشتن آن صلح آمیز است. به عنوان یک گروه از مردم در راهپیمایی با نزدیک شدن یک خط از افسران پلیس در نزدیکی 8 و فیگورا, یک مرد از آنها خواست به عقب برگردد فریاد می زدند: “هر کس به خانه امن امشب!”

تبلیغات

مرد جوان که کاهش یافته است را به نام او اما گفت که او از گلندیل گفت: این اولین بار است که مه او حضور داشتند.

“من فقط نمی تواند نشستن وجود دارد و نه هیچ چیز دیگر” او گفت:.

“همه چهار نفر از کسانی که پلیس باید دستگیر شده است,” او گفت: از مینیاپولیس افسران پلیس در حال حاضر برای Floyd مرگ است.

فلوید هفته گذشته درگذشت و پس از افسر پلیس درک چوین فشرده زانو خود را به گردن خود را به مدت 8 دقیقه و 46 ثانیه است. چوین اخراج شد و به اتهام سوم-قتل عمد و غيرعمد در جورج مرگ است. او در حال حاضر خارج از زندان $500,000 به قید وثیقه. دیگر ماموران در صحنه زمانی که فلوید درگذشت — توماس لین Tou Thao و J الکساندر Kueng — در حال بررسی برای نقش خود است.

تبلیغات

روز سه شنبه صبح, Boby راد, 34, منتظر بود در Pershing ایستگاه میدان به گرفتن اتوبوس برای سوار خود را به کار در یک مرکز شهر انبار به عنوان اعتراض به تصویب رسید. او تشکر کرد و آنها را بارها و بارها.

“من اعتقاد دارم که تمام زندگی مهم نیست اما مردم در حفظ و گرفتن صدمه دیده ترین” سعید راد که سیاه و سفید است. “من فقط می خواهم برای تشکر از افرادی که نیست با تشکر از آنها را برای عشق و حمایت است.”

لورن Skillen, 26, از لس آنجلس و خواهرش تیلور 28 بیدار شد سه شنبه و می خواستم برای انجام کاری به کمک اعتراض کردند.

لورن یک شرکت تولید تا به حال اجازه دهید هر کس در محل کار برای خاموشی روز سه شنبه در آن مردم ارسال شده در جعبه سیاه برای خود خوراک رسانه های اجتماعی برای نشان دادن همبستگی با سیاه زندگی مهم جنبش است.

تبلیغات

خواهران خواست برای کمک های مالی در رسانه های اجتماعی و 160 دلار در دو ساعت. آنها رفت و به دو فروشگاه و خرید Gatorade, آب, باند الکل و دستمال مرطوب و بافت. پس از نصب و راه اندازی 60 مراقبت از بسته بندی در کیسه Ziplock آنها به ریاست مرکز شهر برای توزیع به معترضان.

“گاهی اوقات آن را احساس توخالی به دیگر بدن — من می دانم که درست نیست فکر — اما من می خواستم که قادر به انجام کاری” لورن Skillen گفت.

بسیاری از والدین به ارمغان آورد فرزندان خود را به تجربه این لحظه در تاریخ است. خلیل باس, 30, که سیاه و سفید است, خود را به ارمغان آورد 6-ماه-پیر پسر.

“من نمی خواهم او را زمانی که او می شود گواهینامه رانندگی خود را به طول کشیده بدون هیچ دلیل و اسلحه کشیده بر او” باس گفت:.

تبلیغات

زمانی که باس بود که یک بازیکن فوتبال در دبیرستان و کالج او بارها و بارها طول کشیده به عنوان او سوار هم تیمی های خود در اطراف و افسران دیدم یک ماشین پر از مردان از رنگ, او گفت:. باس همچنین فوتبال در کانادا گفت: پلیس به طور قابل ملاحظه ای متفاوت است.

“هنگامی که شما می آیند خانه آن را که احساس شما چیزی اشتباه زمانی که شما می دانید شما نمی,” او گفت:.

باس گذاشته شد از شغل خود به عنوان یک مربی در یک باشگاه ورزشی در بورلی هیلز در اواسط ماه مارس. او گفت: به نظر می رسد مانند مردم زمان بیشتری به توجه و خواندن اخبار از آنجا که بسیاری از میلیون ها نفر در حال کار در میان همه گیر.

“احساس وجود دارد که یک بخشی از تاریخ,” او گفت:. “هر کس احساس می کند مانند ما می توانیم یک تغییر و بیشتر مردم در حال پریدن بر روی ارابه موسیقی. این اولین بار است که آن است که همه مردم سیاه و سفید در یک اعتراض.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>