شهردار: NYC طول می کشد ‘گام به جلو’ در بازگرداندن نظم

نیویورک (AP) — تظاهرات را متوقف نشده اما شهر نیویورک مقامات امیدوار بودند که در اوایل حکومت و اصلاحات به تاکتیک های پلیس در حال کمک به برقراری نظم پس از چند روز ناآرامی بیش از مرگ جورج فلوید.

“شب گذشته ما در زمان یک گام به جلو در حرکت از این دوره دشوار ما تا به حال چند روز گذشته و در حال حرکت به یک زمان بهتر” شهردار, بیل د Blasio گفت.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو بود که انتقاد از پلیس پاسخ در قبل از شب گفت: این شهرستان شد “بسیار بهتر” سه شنبه و افسران بهتر مجهز به حفظ صلح.

“شب گذشته بود خیلی خیلی بهتر از شب قبل. پس از آن کار می کرد. ما نتایج. اجازه دهید فقط به یاد داشته باشید آنچه که ما را شب گذشته و نگه داشتن آن رفتن.”کومو گفت.

د Blasio را رد کرد و اصرار از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پیشنهاد از کومو را در گارد ملی برای سرکوب ناآرامی ها گفت که او فکر NYPD شد بهترین راه حل مناسب برای این کار و از ترس برخوردهای تحریک کردن از شهر Guardsmen نا آشنا با شهر پویایی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد که اگر شهر نیویورک نیست حفظ نظم او را از این موضوع به دست خود او هر چند او نمی گویند چه عمل او ممکن است.

“اگر آنها نمی تواند عمل خود را صاف کنید, من آن را حل خواهد کرد. من آن را حل سریع او گفت:” در فاکس نیوز رادیو برایان Kilmeade نشان می دهد.

در سراسر شهر بود حکومت نظامی محرومیت مردم از خیابان ها و غیر ضروری وسایل نقلیه از بخشی از منهتن از 8 p. m. به 5 صبح تحمیل شد برای جلوگیری از شب هرج و مرج است که به دنبال تظاهرات مسالمت آمیز برای چند روز در یک ردیف.

خرابکاری و pilfering متوقف نمی به طور کامل سهشنبه شب. برخی از مغازه ها تا به حال ویندوز شکست و کالا گرفته شده است. اما آن را در مقابل از دو روز گذشته که چندین منهتن خرید ولسوالی و یکی در برانکس بودند تاخت و تاز کردن با مردم — برخی از مسلح با crowbars و باشگاه — که غارت متعدد مغازه ها و آتش زدند.

حرکت حکومت نظامی زودتر از 11 شب که در آن بوده است دوشنبه شب و همچنین مسدود کردن وسایل نقلیه از ورود به منهتن اجازه پلیس برای کنترل خیابان های شهر و حذف مشکل رئیس گروه ترنس موناهان گفت.

آن را متوقف نمی تظاهرات بیش از بدرفتاری پلیس از آمریکایی های سیاه و سفید. راهپیمایی ادامه داد: به شب هر چند پلیس متوقف شد و یک گروه بزرگی از آینده بر روی پل بروکلین به منهتن پس از حکومت نظامی.

شبانه حکومت باقی خواهد ماند و در اثر از طریق پنج شنبه با برنامه ریزی شهرستان برای بلند کردن آن را در همان زمان آن را وارد فاز اول بازگشایی پس از بیش از دو ماه از خاموش شدن ناگهانی به دلیل coronavirus.

“من می خواهم که ما هرگز به استفاده از آن دوباره اگر ما کارها را درست انجام دهید” د Blasio گفت.

پلیس گفت که آنها دستگیر حدود 280 نفر در اعتراض به اتهامات مرتبط با روز شنبه در مقایسه با 700 شب گذشته بود. کمیسر پلیس درموت شیا گفت: برخی از مردم به فروشگاه ها شد بخشی از گروه های سازمان یافته با استفاده از وسایل نقلیه به لوکیشن و حمل و نقل اموال به سرقت رفته از جمله در یک مورد یک U-Haul کامیون.

“ما همچنین بسیاری از مردم فقط لایه برداری با استفاده از این تظاهرات به عنوان پوشش و سپس پوست شده و متاسفانه در حال اجرا در اطراف و انجام برخی از غارت” شیا گفت.

د Blasio محکوم پلیس برای درخشش روزنامه نگاران پوشش این تظاهرات از جمله در دو از آسوشیتد پرس.

بیش از یک و نیم دوجین افسران احاطه راندند و نفرین در videojournalist رابرت Bumsted و عکاس Maye-E وانگ و دستور داد آنها را به رفتن به خانه سه شنبه شب نادیده گرفتن Bumsted توضیح است که مطبوعات در نظر گرفته “ضروری کارگران” و اجازه داده می شود در خیابان.

“هیچ روزنامه نگار همیشه باید بازداشت تا کنون” د Blasio گفت: به جز در آنچه که او تلقی یک “نابجا” وضعیت یک روزنامه نگار ارتکاب یک عمل غیر قانونی.

“باید وجود داشته باشد هیچ بیماری که تحت آن هر روزنامه نگار بازداشت توسط پلیس این شهر یا هر شهر در ایالات متحده آمریکا, دوره,” او اضافه شده خواستار تحقیق و تفحص است.

کمیسر پلیس درموت شیا گفت: افسران “انجام بهترین ما می توانیم تحت شرایط دشوار” و اضافه کرد که برخی از مردم توسط پلیس متوقف شد دروغ گفتن در مورد روزنامه نگاران.

“گاهی اوقات این چیزها را در یک ثانیه شاید بیش از حد طولانی به مرتب کردن بر اساس” شیا گفت. “ما در حال کامل ما انجام بهترین ما می توانیم در یک وضعیت است.”

راهپیمایان شعار می دادند شعارهای آنها به عنوان زخم را از طریق خیابان های منهتن و بروکلین به سه شنبه. این راهپیمایی بودند بخشی از موج اعتراضات در سراسر این کشور از مارس 25 مرگ فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو در Floyd گردن.

“چیزی به شکستن آن نخواهد بود به ما گفت:” اوان کوچر یکی از صدها نفر از تظاهر کنندگان شعار فلوید نام خارج از مرکز بارکلیز در بروکلین.

پرسید که چه او می خواست برای دیدن با تظاهرات برنامه ریزی شده برای روز شنبه, de Blasio گفت: “آنچه من می خواهم برای دیدن امشب صلح است در این شهر… من می خواهم برای دیدن امشب بهتر از شب گذشته و من می خواهم ما را به نگه داشتن در حال پیشرفت وجود دارد.”

__

وینو گزارش از آلبانی.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>