Merfs راه اندازی بشکه-ged سس داغ و همه گیر چاشنی

زمانی که همه کلرادو رستوران ها مورد نیاز بود به اتاق ناهارخوری برای خانه, خدمات, تاثیر اقتصادی بود به عنوان ویرانگر به مواد غذایی purveyors آن را به عنوان به eateries. “ما از دست داده 90 درصد از درآمد ما یک شبه” به یاد می آورد Merfs چاشنی صاحب کلی Schexnaildre که می سازد و به فروش می رساند انواع, خلاق, داغ سس در دنور.

اما به جای اجازه دهید همه گیر دریافت بهترین از او لوئیزیانا بومی مواجه چالش با یک حس شوخ طبعی ایجاد یک ترکیب جدید از چهار سس مضمون فقط برای بار. میوه و گرما بوده مرکزی به Merfs پس Schexnaildre راه اندازی کسب و کار در ژانویه 2014 و هر دو مشهود در همه گیر هلو Sriracha هم بزنید دیوانه توت فرنگی اجتماعی فاصله Serrano و Bubonic زغال اخته. “من می خواستم برای ایجاد چیزی که مربوط به آنچه که مردم در حال تجربه” او توضیح می دهد.

اگر هیچ چیز دیگری, بطری را یک یادگاری به فروشگاه خود را در قفسه به عنوان یک یادآوری از عجیب و غریب و دشوار 2020; برچسب های ورزشی تلطیف ویروس ها (در کنار آشنا basset hound) است که در زمان های دیگر ممکن است به عنوان ساده دکوراسیون. Merfs توصیه می کند با استفاده از آنها onr burritos, tacos, ماهی, مرغ یا تخم مرغ و طعم میوه مکمل قشنگ نرخهای یا کباب گوشت در لعاب و یا سرکه.

Queen Atticus hot sauce on egg and potato tacos.گسترش

ملکه Atticus سس داغ بر روی تخم مرغ و سیب زمینی tacos.

علامت Antonation

و بر خلاف بسیاری از کوچک دسته ای محصولات غذایی Merfs آسان در کیف پول خود را در تنها $3.25 برای پنج اونس (و یا اگر شما یک معتاد سس, شما می توانید یک 64 اونس کوزه برای $20). “من می خواهم مردم به خوبی در بودجه” Schexnaildre می افزاید.

اگر یک COVID یادگاری است نه آنچه که شما دنبال آن هستید Merfs نیز به تازگی منتشر شده یک بشکه سن سس داغ در همکاری با خانواده جونز رسومات. Schexnaildre پخته تا 55 گالن دسته ای از رقص ملکه سس داغ می شود که عطر و طعم آن از guajillo شیلی, chipotle مکو (بیشتر چرمی نسبی شایع تر chipotle موریتا) فلفل قرمز پیاز و سیر) و سن آن را برای چند ماه در بشکه بلوط که تا به حال درست شده است خالی از Atticus جونز کلرادو مستقیم ویسکی چاودار. Schexnaildre می گوید که ملکه رقص برای اولین بار بود chipotle-بر اساس سس داغ شرکت او ساخته شده و جدید Atticus ملکه نسخه (در $8.50 برای هشت بطری اونس) می افزاید: یک اشاره از مشروبات الکلی و بلوط به پیچیده و دودی و کمی شیرین معجون.

نمک و فلفل ساز می گوید او انتظار ندارد رستوران فروش او سس به دوباره بجای اول برگشتن در هر زمان به زودی به خصوص پس از غذا-خدمات موسسات در حال حاضر مجاز به قرار دادن بطری برای مشتری با استفاده از (و او نمی خواهید برای رفتن به تک خدمت بسته چرا که این امر نیاز به افزودن مواد نگهدارنده). اما او حاضر فروش هستند تشکر به مشتریان وفادار و Merfs چاشنی نیز می توان در تخصص بازار و در کلرادو افتخار بخش خاصی پادشاه Soopers. دیدن فروشگاه یاب در Merfs چاشنی سایت برای یک لیست کامل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>