رئیس جمهوری مکزیک مخالف چپگرا برچسب virus پاسخ

هنگامی که آندرس مانوئل لوپز Obrador برنده مکزیک ریاست جمهوری پس از سال ها از مهیج برای تغییر بسیاری انتظار یک تحول رهبر است که می تواند کشور را به سمت چپ حتی به اندازه آمریکای لاتین حق نقل مکان کرد.

به جای لوپز Obrador پیشرو مانند یک محافظه کار در بسیاری از راه های کاهش هزینه های سرمایه گذاری به شدت در سوخت های فسیلی و توسعه و کمک به ایالات متحده در سرکوب عازم شمال جریان مهاجران.

به عنوان coronavirus اسپرد را از طریق مکزیک به رئیس جمهور به عنوان شناخته شده AMLO به رد گسترده خاموش شدن ناگهانی و فشرده برای حفظ اقتصاد در رفتن. او با استفاده از همه گیر برای توجیه ضعف های زیست محیطی حمایت و تحت فشار قرار دادند برای نفت-مرکز پروژه های زیربنایی با وجود سقوط قیمت نفت خام. او را در برابر هر دو برنامه های محرک اقتصادی و گسترش coronavirus تست و ردیابی است.

لوپز Obrador است سرگیری ناب تورهای مکزیک حومه این هفته با وجود این واقعیت است که این کشور رنج می برد که بالاترین نرخ از coronavirus عفونت و مرگ و مير است.

پس از دو ماه وقفه لوپز Obrador این هفته لگد کردن ساخت و ساز از یک قطار که لینک استراحتگاه های ساحلی و سایت های خرابه در شبه جزیره یوکاتان.

روز سه شنبه در یوکاتان سرمایه از مریدا لوپز Obrador گفت: مکزیک اقتصاد به پایین در مه و ژوئن اما “از ماه جولای رو به جلو ما در حال رفتن به بهبود می یابند. بهبود در حال رفتن به شروع که من پیش بینی من کار برای آن است.”

تنها امتیازی به coronavirus همه گیر است که او دیگر wading را از طریق جمعیت از حامیان بوسیدن کودکان و دریافت آغوش.

هنگامی که او در تور لوپز Obrador با استفاده از رسانه های اجتماعی و روزانه کنفرانس های مطبوعاتی به تسلط اخبار چرخه و برچسب عملا هر گونه انتقاد به عنوان بخشی از یک توطئه است. بسیاری از ناظران رسم تشابه به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استراتژی ارتباطی.

“آنها واقعا شبیه” گفت: Federico استوز, یک استاد علوم سیاسی در مستقل موسسه فن آوری مکزیک.

زمانی که لوپز Obrador نمی کند مانند آنچه که آمار نشان می دهد او نه خجالتی و دور از آنها را به چالش.

او به تازگی پیشنهاد جایگزین تولید ناخالص داخلی که دیده نشده و هر گونه رشد در بیش از یک سال با خوب بودن شاخص برای اندازه گیری شادی.(asterisk)

“ما در حال رفتن به درخواست مردم نه فقط در مورد شرایط مادی اما در مورد عوامل دیگر مانند سلامت معنوی و نه فقط مسائل مربوط به مواد,” لوپز Obrador گفت: در هفته گذشته.

در coronavirus مکزیک می گوید آن است که عمدا اداره تعداد بسیار کمی از آزمون برای این بیماری است. مکزیک انجام شده است تنها در حدود 250,000 آزمون برای یک ملت بیش از 125 میلیون دلار و یا کمتر از 2 در 1000 نفر منجر منتقدان می گویند این کشور COVID-19 ارقام تا حد زیادی دست کم گرفت.

“دولت مکزیک بر خلاف بسیاری و شاید بیشتر دولت اعلام کرده است که آن اپیدمیولوژیک سیاست به هیچ وجه قصد شمارش هر مورد گفت:” هوگو لوپز-Gatell, معاون بهداشت وزیر است که رئیس جمهور نقطه در ویروس. “ما علاقه مند هستند در آن بی فایده و پر هزینه و عملی برای تست همه در کشور است.”

AMLO مواجه شد با یک انتخاب از گران احتمالا unobtainable تست یا سریع گسترش تخت های بیمارستانی و انتخاب برای او آشکار بود: تجهیز تخت.

او تنها هدف اعلام شده در این بیماری همه گیر است “که ما نمی تواند پیشی گرفته که وجود دارد می تواند به اندازه کافی تخت بیمارستان.”

آنچه بیشتر قابل توجه است این اطلاعات در مکزیک پنهان: آمار و ارقام در بیش از حد “مرگ” یا الگوهای مرگ و میر ناشی از سال های گذشته است که می تواند در خدمت به بگویید که چگونه بسیاری از مردم در واقع درگذشت این سال نسبت به سال های گذشته از علل مانند ذات الریه. وجود دارد دو سال تاخیر در گزارش چنین آمار و ارقام.

مدنی گروه مکزیکی مبارزه با فساد گفت: استراتژی کمی تست “محدودیت امکان شناسایی فوق العاده-پخش افرادی که بدون علامت و گسترش ویروس انبوه” و می تواند فاجعه طلسم به عنوان اقتصاد re-باز شروع ژوئن 1.

در اقتصادی, جبهه لوپز Obrador انداز این بیماری همه گیر به عنوان یک فرصت برای تعمیق درایو خود را به سمت دولت-محور جنبش ناسیونالیستی است که مدیون به موشکافی بین المللی.

و مانند مغلوب ساختن پیشی جستن لوپز Obrador استفاده کرده است این بیماری همه گیر به تضعیف برخی از سیاست های زیست محیطی. اگر نفت — چیزهای که رویاهای ساخته شده بودند و در خانه اش در ایالت ایالت تاباسکو در 1970s — بیرون رفتن از مد چرا که نه فقط لغو پروژه های انرژی تجدیدپذیر است که در رقابت با نفت? لوپز Obrador است جعل جلوتر با ساختمان جدید پالایشگاه نفت حتی به عنوان ظرفیت مازاد ایجاد شده در سراسر جهان است.

عشق خود را از نفت — او لغو برق خرید از باد و انرژی خورشیدی پروژه در بخش, برای صرفه جویی دولتی سوخت-روغن گیاهان از رقابت — متولد شد و در اولین کار دولت در 1970s. به عنوان رئیس بومی امور او تبدیل به دولتی شرکت نفت پمکس, برای کمک به حل کمبود زمین های کشاورزی در باتلاقی میهن از Chontal سرخپوستان. او Pemex به او قرض بدهید لایروبی بارج و لایروبی تا تالاب به توده خاک به نوار نازک از زمین.

“پاسخ به درک او است که به عقب برگردید و نگاهی به زادگاه خود” استوز گفت: با اشاره به کوچک ایالت تاباسکو شهر که در آن لوپز Obrador بزرگ شدم. “او هرگز چپ جهان است. بیوگرافی مهم نیست … در ایالت تاباسکو این همه سرمایه گذاری های عمومی و … که همه او تا کنون شناخته شده است.”

اما بقیه جهان تبدیل کینزی, گسترش, هزینه, مکزیک, رئیس جمهور رفته به بی سابقه ای در طول به قطع بودجه, درخواست دانشگاه های دولتی به بازگشت بخشی از بودجه خود را دانشمندان به کمک برخی از آنها پرداخت و مقامات فدرال به قطع پرداخت.

رئیس جمهور اعطا کرده است هیچ مالیاتی پرداخت پسوند و به جای تکیه زیادی روی وام های کوچک به کوچک و کوچک کسب و کار. او قول به قرض گرفتن یک سکه و یا حتی اجرای یک کسری بودجه بسیار انعطاف ناپذیر موضع داده است که مکزیک مواجه 10 درصد کاهش در تولید ناخالص داخلی و از دست دادن یک میلیون شغل در این سال است. و او خشم سرمایه گذاران خصوصی با حرکت مانند لغو جدید خورشیدی و انرژی باد در پروژه های بسیاری از آن در حال حاضر ساخته شده است.

با توجه به گزارش منتشر شده از سوی بانک مرکزی آمریکا تحقیقات جهانی “عدم تست به احتمال زیاد خواهد شد نگه داشتن تقاضا برای خدمات محدود حتی زمانی که عرضه محدودیت ها برداشته ساخت برای بهبودی ضعیف. تمیزترین نمونه گردشگری-خدمات مرتبط” که در مکزیک سومین منبع خارجی درآمد در پشت صادرات و حواله.

اما در حالی که لوپز Obrador را معاندت پرداخت می شود در برخی از مناطق: او با موفقیت برگزار brinkmanship برای برنده شدن در کسری از کاهش تولید است که اوپک به حال خواستار شده است. او خارج شده است مکزیک تابعه به سرفه 359 میلیون دلار در مالیات دولت گفته به دلیل برای این شرکت در سال 2014 فروش یک رستوران زنجیره ای. و لوپز Obrador محبوبیت واقعا رنج می برد; بر اساس یک نظرسنجی تلفنی از 500 نفر انجام شده برای روزنامه ال یونیورسال در اواسط ماه مه لوپز Obrador را تصویب امتیاز باقی مانده است حدود 58 درصد اصل آن در اواخر سال 2019.

هنوز لوپز Obrador باقی می ماند بسیار حساس به انتقاد از برچسب زدن به هر گونه تماس برای ارزیابی سیاست های خود را به عنوان توطئه علیه او را شخصا. او به تازگی در مقایسه منتقدان خود را به “سارگپه” را متهم آنها را با استفاده از coronavirus مرگ و میر در تلاش برای بی اعتبار کردن او را.

گروه های مدنی می گویند که اطلاعات از گواهی مرگ و حساب های حدیثی crematoriums در حال اجرا فراتر از ظرفیت نشان می دهد مرگ و میر از COVID-19 ممکن است سه بار به عنوان بالا به عنوان آمار رسمی.

“آنها شروع به صحبت در مورد مرگ و میر بعد از آنها ادعا کرد ما پنهان شده بودند و با مرگ و بعد از آن آنها رفت و با صحنه هایی از crematoriums راست تا سه چهار روز پیش آنها صحبت کردن در مورد کوره های کامل بودن در crematoriums,” لوپز Obrador گفت. “است که بسیار عجیب و بسیار غیر اخلاقی است.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>