ملی هنر درایو در سراسر جهان است این نمایشگاه شنبه

هنر شده اند در بحران پس از COVID-19 آتن آغاز شد. موزه ها و گالری ها و عملکرد فضاهای تئاتر, سالن کنسرت و میله و باشگاه ها و تقریبا در همه جا دیگری که معماران و طراحان به اشتراک گذاری خود را به کار بسته شده است. و حتی به عنوان محدودیت در دیگر صنایع در حال سست در سراسر کلرادو بخش هنر باقی می ماند تا حد زیادی در مکث.

این باعث ایجاد بیش از مشکلات اقتصادی است. رویدادهای فرهنگی هستند که در آن مردم به شارژ به تأمل انتقادی در مورد جهان و ارتباط با دیگران. و برای بسیاری از هنرمندان و نوازندگان به اشتراک گذاری کار خود را بیش از فقط یک کسب و کار — چگونه آنها پیدا کردن معنا در زندگی است.

سازمان با لس آنجلس مبتنی بر خلاق رویداد شرکت خام می خواستم به هنرمندان از سراسر جهان فرصتی برای با خیال راحت به اشتراک گذاری کار خود را در حالی که آوردن مقدار مورد نیاز با توجه به مبارزات خلاق بخش.

“در خام ما معتقدیم که هیچ چیز طول می کشد محل دیدن هنر یا تجربه اجرای مد و یا موسیقی زنده در فرد” سازمان توضیح می دهد. “هنر جامعه عمیقا زخمی های این بحران عظیم; به تعویق افتاد, ویترین, اجرای, نمایش, فرصت ها و تورهای مرکب با از دست دادن شغل. با توجه به بررسی های اخیر 64 درصد از هنرمندان بیکار هستند و به عنوان یک نتیجه از این بحران و 95 درصد درآمد از دست رفته به عنوان یک نتیجه از جهانی همه گیر. هنرمندان مستقل نیاز به حمایت مالی است.”

برای رسیدگی به این همه خام سازمان ایجاد هنرهای ملی ایران, درایو, برنامه ریزی شده برای 2 تا 5 بعد از ظهر روز شنبه, ژوئن 6. در این دوران معماران و طراحان از همه راه راه انجام خواهد شد از بالکن stoops پیاده رو وآمد و حیاط و مخاطبان خواهد بود وظیفه با رانندگی در اطراف شهرهای خود را به لذت بردن از کار. دنور و تخته سنگ را هر دو شرکت به عنوان دیگر شهرستانها در سراسر ایالات متحده و کانادا و ونزوئلا و مکزیک است.

“ما خواستار جامعه محلی را به یک درایو را از طریق بلوک شهر و حومه خیابان ها با استفاده از نقشه های تعاملی ما است که اجازه می دهد تا به صورت مستقیم کمک های مالی به هنرمندان از ایمنی خودرو خود را از طریق یک تماس-انتقال رایگان” توضیح می دهد که خام است سایت.

سازمان استخدام نه فقط مخاطبان اما هنرمندان و رانندگان برای شرکت در این رویداد. “وجود دارد هیچ هزینه ای برای هنرمندان برای شرکت و یا به فهرست ملی هنرهای درایو نقشه” خام یادداشت ها. “اگر ما در حال تشویق رانندگان به حمایت از هنرمندان به عنوان رویکرد آنها نصب و اجرای برنامه بدون هیچ هزینه ای به جامعه رانندگان به تعامل با تجربه.”

برای ثبت نام به عنوان یک هنرمند و یا راننده به هنرهای ملی ایران درایو وب سایت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>