Newsom سفارشات جدید در کالیفرنیا در فرد قوانین رای گیری برای انتخابات نوامبر

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom داد California counties اجازه در روز چهارشنبه به محدود کردن خود را در شخص رای گیری برای عملیات Nov. 3 انتخابات به عنوان حفاظت در برابر گسترش coronavirus — اما تنها اگر آنها همچنین پیشنهاد سه روز از رای گیری اولیه یک معاوضه برخی از مقامات محلی گفت: می تواند گران قیمت و چالش برانگیز است.

تصمیم گیری دقیق در یک فرمان اجرایی آمد تقریبا یک ماه پس از Newsom دستور California counties به پست الکترونیکی هر یک از دولت 20.6 میلیون رای دهندگان غایب رای گیری برای انتخابات آینده. در انجام این کار, او اشاره کرد که رای گیری مکان هنوز هم می تواند ارائه شده در درجه اول برای رای دهندگان معلول و کسانی که به دنبال کمک در یک زبان غیر از انگلیسی.

اما Newsom را زودتر فرمان اجرایی صادر مارس 8, آدرس نیست که در آن و زمانی که برای راه اندازی سایت های رای گیری ترک مقامات انتخابات در برزخ در برنامه ریزی برای انتخابات ریاست جمهوری. هزینه برای اجرای آخرین دستورالعمل ها می تواند قابل توجهی بیش از فدرال دلار در حال حاضر اختصاص داده شده برای انتخابات کمک در طول همه گیر و بیشتر زور زدن county دولت بودجه نازک کشیده عمومی ایمنی و بهداشت هزینه می شود.

Newsom را ارائه می دهد هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه آیا اضافی بودجه دولت خواهد شد را کنار بگذارند هر چند انتخابات بودجه می تواند افزایش در بودجه دولت و قوه مقننه باید ارسال به میز کار خود را در ژوئن 15.

تبلیغات

“گسترش رأی-با-ایمیل همراه با کافی در فرد رای گیری و قبل از روز انتخابات, بهترین فرمول برای حفظ دسترسی به, امنیت و ایمنی ما انتخابات” وزیر امور خارجه الکس پدیللا گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

هر چند برخی از شهرستانهای بزرگ از جمله لس آنجلس در حال حاضر اجازه می دهد چندین گزینه برای رأی گیری اکثریت کالیفرنیا 58 شهرستانهای نیست. کسانی که در شهرستان ها هنوز انجام انتخابات تحت قوانین سنتی, با حضوری برگه های رای در روز انتخابات در حوزه های رأی گیری محله — که برخی از آنها به عنوان کوچک به عنوان یک صاحب خانه گاراژ. که می تواند امن فاصله فیزیکی غیر ممکن است در این سقوط انتخابات و یا منجر به صف های طولانی در مکان های با فضای کوچک برای جمعیت.

منظور صادر شنبه اجازه می دهد تا کسانی که در شهرستانهای استان به ارائه بخشی از نرمال در شخص رای گیری مکان های تمرکز به جای بزرگتر با امکانات دستگاه های رای گیری با خیال راحت به گسترش است. این سایت می تواند شامل مدرسه و ورزشگاهها و سالن هر چند درخواست شده در ماه گذشته توسط مقامات انتخابات به نیاز مدارس به شرکت بدون جواب رفت.

“ما متعهد به حفاظت از سخت مبارزه حق را برای کالیفرنیا به صدای آنها شنیده می شود این در ماه نوامبر حتی در مواجهه با یک بیماری همه گیر” Newsom گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

تبلیغات

تغییر ارائه دو چالش های قابل توجه برای شهرستان ها که هیچ تجربه ای با رای گیری اولیه. اول آنها را به کار گیرند مکان برای چهار روز متوالی نیاز به ساعت بیشتر در برای برخی از نظرسنجی کارگران و یا نام نویسی از داوطلبان اضافی. بسیاری از نظرسنجی کارگران سالمندان که ممکن است شرکت در این سال با توجه به افزایش خطر ابتلا به COVID-19 عفونت است. فرماندار اجرایی منظور در روز چهارشنبه مطرح شده امکان county کارکنان اختصاص به انتخابات کار می کنند.

دوم رای گیری مکان را باید آماده به جای هزاران نفر از رای دهندگان که می تواند نشان می دهد تا بیش از چهار روز هر دو آن را انتخاب کنید که برای رای دادن از طریق پست و رای دهندگان جدید که می توانید با ثبت نام به عنوان اواخر به عنوان روز انتخابات. نه همه از این رای دهندگان ممکن است واجد شرایط برای استفاده از همان رای گیری نیاز به لوازم اضافی. و از آنجا که رای دهندگان می تواند احتمال انتخاب هر یک از شهرستان محدود رای گیری مکان های نظرسنجی کارگران خواهد شد نیاز به بیش از فقط یک کاغذ قدیمی پرینت از رای دهندگان که در نزدیکی زندگی می کنند به بررسی واجد شرایط بودن.

نه همه استان ها انتظار می رود که با استفاده از قوانین جدید است. Kammi فوت ثبت نام از رای دهندگان در Inyo County گفت: تحکیم حوزه های رأی گیری و در ساعت های طولانی به نظر می رسید بهتر مناسب برای مناطق شهری در دولت است.

“در روستایی شهرستانهای احتمال رای دهندگان رفتن به یک شهر بسیار کوچک است,” او گفت:. “و در حال گسترش به چهار روز است که رفتن به بسیار دشوار است.”

تبلیغات

برای 15 استان ها که به تصویب رسید 2016 دولت قانون مبادله محله حوزه های رأی گیری برای انتخابات منطقه ای مراکز رای گیری عملیات را تا حد زیادی یکسان باقی می ماند در سه روز منتهی به روز انتخابات. اما کسانی که در شهرستانهای استان از جمله لس آنجلس و اورنج اجازه خواهد داشت به طور موقت به جست و خیز قوانین نیاز به رای مراکز باز شود تا 10 روز قبل از انتخابات.

همه استان ها مورد نیاز خواهد بود برای ارائه به رها کردن جعبه برای رای گیری در محل آغاز on Oct. 6 و در دسترس از طریق این رای گیری در شب انتخابات.

Newsom اصلی منظور تنظیم انتخابات نوامبر قوانین در نور از همه گیر درو قابل توجه ملی از جمله انتقاد از رئیس جمهور تهمت و دیگر مقامات جمهوری خواه. آنها اصرار داشتند — به اشتباه — که دولت را به ایمیل رای به افرادی که نیست ثبت نام برای رای دادن از جمله نام غیر فعال لیست رای دهندگان.

به عنوان یک نتیجه, بخشنامه صادر شده در جمعه شامل یک ماده است که روشن است که این “در نظر گرفته شده است و نباید تعبیر به این معنی است که رای دهندگان در غیر فعال ثبت نام رای دهندگان وضعیت باید دریافت رای-توسط-mail اند.”

تبلیغات

هنوز جمهوری خواه به رهبری دعاوی واصل شده اند بیش فرماندار دستور به ایمیل هر رای دهنده رای گیری. قانون برای تدوین این طرح پاک خارجه آمریکا و کمیته انتخابات و در روز سه شنبه.

دوم لایحه به دنبال اتخاذ بسیاری از فرماندار جدید قوانین در شخص رای گیری است که اجازه شهرستانهای دنبال اضافی انتخابات تغییرات از پدیللا.

نویسنده که لایحه دولت از سوی دیگر ، تام Umberg (D-Santa Ana) خبر داد و گفت: این مهم به ارائه کالیفرنیا بیش از یک گزینه امن برای رای دادن به این پاییز.

“اما من می خواهم نشان می دهد که ما در واقع صاف و منحنی و اگر شما می خواهید برای رای دادن در شخص شما انجام این کار قبل از روز انتخابات” Umberg گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de