یک چهره در میان جمعیت: یک معترض خالی از سکنه مرده

LOUISVILLE, Ky. (AP) — او نمی تواند غذا خوردن و او نمی تواند از خواب jolting بیدار یک ساعت پس از رفتن به رختخواب. کلی باندی احساس خالی از سکنه به مردم با گلوله های پلیس و یا تا به حال یک افسر را به زانو در گردن خود را.

او می تواند بشنود مادر بزرگ جیغ, زمانی که پلیس به ضرب گلوله کشته پایین خود, خانواده, دوست, دوست 19 ساله مایکل Newby در سال 2004 به قتل که زخم خورده این شهرستان است. بود که 16 سال پیش اما به طور ناگهانی آن را احساس مثل دیروز و مثل هیچ چیز تغییر کرده بود پس از. این لیست تنها رشد در لوییویل و فراتر از آن: Trayvon Martin, Michael Brown, اریک گارنر, Tamir برنج, فردی, خاکستری, Breonna تیلور جورج فلوید.

“این تقریبا اگر من خالی از سکنه بودن با آنها را به خاطر من انجام نمی دهد به اندازه کافی” باندی گفت: بنابراین او از رختخواب بیرون می کردم بعد از دو ساعت خواب و رهبری را به خیابان برای او سومین روز از اعتراض.

ناآرامی فرا گرفته شهرستانها در سراسر آمریکا به افتخار جورج فلوید که پس از یک افسر فشرده خود را به زانو در گردن او در حالی که او التماس هوا در مینه سوتا; Breonna تیلور 26 ساله EMT که به ضرب گلوله کشته شد در لوییویل توسط کارآگاهان ضربه زدن درب خود را در شب; و دیگر آمریکایی های آفریقایی تبار. دهها هزار نفر از مردم در اعتراض شبانه در ده ها تن از شهرستانها و شهرهای کوچک کردن هر دولت است. آنها بالا بردن علائم شعار عدالت و تکرار نام آن از دست داد.

بسیار تمرکز شده است در ساختمان های آتش و پلیس موبایل شکست ویندوز, آتش بازی پرتاب در افسران. باندی و دوستان او می گویند که آنها حقیقت را می دانم: بزرگ ترین تظاهرات مسالمت آمیز مردم آنها را دوست دارید که احساس می کنید به نام به وظیفه پس از یک عمر نابرابری روزمره indignities نژادپرستی پایدار ترس از پلیس تجاوز.

در هر جمعیت این یکی از هزاران بسته بندی شده به مرکز شهر میدان وجود دارد فرفره کارگران مانند باندی که bartends ارائه مواد غذایی و میزبان یک نمایش رادیویی وجود دارد پرستاران و وکلا و شبان, یک طراح مد, مدل, کمدین کارمند دفتر شهردار.

لویی پلیس مانند دیگران را پراکنده جمعیت با گاز اشک آور و حلیم معترضان با فلفل توپ. وسایل نقلیه نظامی بلوک خیابان ها و ماموران ضد شورش با باتوم و شکستن تظاهرات در هوای گرگ و میش. هلیکوپتر دایره بالای سر. در اوایل صبح روز دوشنبه دور جدید آتشین مقاومت مشتعل در لوئیزویل که دیوید McAtee صاحب یک رستوران کباب کشته شد در حالی که پلیس و سربازان گارد ملی بودند اجرای حکومت نظامی.

صبح دوشنبه باندی 30 و دوستان خود را بسته بندی شده موارد از آب و تنقلات برای توزیع به همکار تظاهرکنندگان; آنها به ارمغان آورد یک کیت کمک های اولیه و شیر را بریزید و به چشم مردم پاره گاز کشته شوند. مقامات حفظ گفتن هر کس به خانه بروم و امن است. اما Breonna تیلور به ضرب گلوله کشته شد در خانه خود باندی گفت: به طوری که نمی تواند حس بسیار را: “من می توانم کشته در صفحه اصلی به دلیل رنگ پوست من است. که در آن ما امن است ؟ چه تفاوت کند آن را که در اینجا و یا رفتن به خانه؟”

این ناآرامی های اخیر است acrimonious رویارویی میان پلیس و معترضان در اینجا پس از سال 2004 قتل Newby, که به ضرب گلوله کشته شد در بازگشت توسط افسر مکنزی Mattingly. Mattingly اخراج شد و کیفرخواست صادر و سپس تبرئه توسط یک هیئت منصفه.

باندی 13 بود و او به یاد می آورد مادر بزرگ خود را با کوه در می رم در اخبار با شنیدن نام مرده مرد جوان و ندبه. باندی مادر بزرگ بهترین دوست بود Newby مادر. تلفن شروع به زنگ زدن. “آنها به کشته شدن پسر ما” تماس گیرنده گریه کرد.

“من با خودم فکر کردم:” او را سیاه من سیاه, این می تواند اتفاق می افتد به من بیش از حد” او گفت:.

امروز بسیاری از لویی معترضان می گویند Newby کشتن آنها را تبدیل به فعالان. آن روز باندی به وضوح دید که چگونه امریکا را در برابر او همه زندگی خود را.

وجود دارد روزمره بی عدالتی: فقیر محله فقدان مراقبت های بهداشتی عملکرد ضعیفی مدارس. پس از آن وجود دارد overzealous policing: زمانی که او 17 او گفت: او خروج از یک کلوپ شبانه با دوستان و یک گروه از زنان سفید با کف دست آنها را در مورد لباس های خود را و چگونه آنها نباید در محله. ماموران وارد شدند و آنها فرض جوان سیاه شد فرستیم. یک ناودان خود را به زمین باندی گفت. اکثر مردم سیاه و سفید او می داند که برخی از تجربه بود و این احساس به او در حال حاضر می خواهم که خشم ناشدنی جوش بیش از.

تظاهرات شده اند حادثه و او فکر می کند او را در مقابله با بقیه زندگی خود را. روز اول او وحشت زده شد. خانواده او خواهش کرد که او را به رفتن نیست: “شما در حال رفتن به کشته نام شما خواهد بود که بعد از برچسب.” او حتی نمی توانید ماشین خود را. اما او نمی تواند صدای مادر بزرگ جیغ از سر او. او نمی تواند غذا خوردن یا نوشیدن یا خواب.

او رفت و برگشت روز بعد. او اشک با گاز کشته فقط به عنوان او پا را از ماشین او, او گفت:, و اچ شیر ریخته در چشم او. او را تماشا ماموران آتش nonlethal پرتابه در دوستان خود را. او فکر او سه فرزند و فکر اینکه یک روز آنها می خواهم که به رفتن را از طریق این بیش از حد, مانند پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ و در حال حاضر او.

“ساخته شده است که من می خواهم برای رفتن و حتی سخت تر,” او گفت:. “آنها در حال رفتن به سکوت من. آنها در حال رفتن به من را متوقف کند.”

روز بعد او ایستاده بود در مقابل جمعیت, برگزاری یک نشانه بالا: “جورج فلوید.” او رهبری صدها نفر آنها به عنوان پیاده توقف ترافیک. اکثر اتومبیل honked و رانندگان محوری مشت خود را در هوا در همبستگی. یک گروه از افسران ملاقات آنها را در میدان شهر و برخی از تظاهر کنندگان آنها را در آغوش گرفت. باندی نیست. او گفت که او آماده نیست هنوز.

به عنوان خورشید مجموعه, ساعت علامت به سمت حکومت نظامی و پلیس ضد شورش به انتظارنشسته بودند تا یک بلوک راه او به رهبری, صفحه اصلی, با برنامه ای برای بازگشت دوباره در نور روز.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>