تظاهرات خواستار عدالت نژادی دست آوردن شتاب در سراسر L. A.

بازداشت معترضان به خشونت پلیس و مرگ جورج فلوید ادامه داد: در سراسر جنوب کالیفرنیا روز سه شنبه به مناسبت پنجمین روز تظاهرات به خیابان آمده اند به تقاضا نژادی عدالت است.

این تظاهرات که در مرکز هالیوود و مرکز شهر لس آنجلس شد تا حد زیادی مسالمت آمیز در مقایسه با قبل از آن تظاهرات که تفویض به تخریب و غارت از کسب و کار.

اما درگیری با پلیس ادامه یافت. و برای سومین شب L. A. شهرستان تمدید آن گسترده حکومت نظامی در تلاش برای سرکوب ناآرامی های مدنی. چند ده ها تن از معترضین دستگیر شده بودند در مرکز شهر پس از امتناع از ترک پس از 6 بعد از ظهر حکومت نظامی.

صدها نفر از معترضان با حضور در بلوار هالیوود و خیابان واین اواخر صبح روز سه شنبه. ازدحام راهپیمایی در خیابان های نزدیک شدن به یک خط از چند ده افسران برگزاری باطوم.

تبلیغات

“اجازه دهید ما راه رفتن” معترضان فریاد می زدند. شعارهای “من نمی توانم نفس بکشم” در میان فلوید نهایی خفه کلمات تکرار در طول ازدحام شدند.

Aijshia مودی و 30 برگزار می شود یک مقوا که خواندن “من بعدی؟” برادر او که 14 سال است و بسیاری از بار را تحمل دهها خود را در زادگاه Pacoima, او گفت:.

“او حتی نمی تواند بر روی اسکیت بورد خود را,” او گفت:, و اضافه کرد که او در برخورد با نژادپرستی در سراسر زندگی خود را. “همین دلیل است که من اینجا هستم.”

جمعیت احاطه شده پلیس در نزدیکی Ivar خیابان و بلوار هالیوود در اوایل بعد از ظهر و پس از اجرای قانون دریافت رادیویی تماس بگیرید و در مورد غارتگران مسلح, مقامات گفت. معترضان شروع به پرتاب بطری و چوب در پاسخ به رشد حضور پلیس. ماموران سپس با شلیک گلوله های لاستیکی.

تبلیغات

به عنوان پلیس تحت فشار قرار دادند جمعیت پایین Ivar آنها مواجه دو در قرمز وانت. راننده نمی خواهید برای متوقف کردن و یا قرار دادن کلید روی داشبورد به عنوان پلیس سعی در عبور توسط ماموران گفت. او به سرعت بازداشت شده اند.

مقامات گرفته بود حدود 2500 نفر را بازداشت از روز جمعه تا صبح روز سه شنبه پس از یک مخلوط از تظاهرات مسالمت آمیز و تخریب اموال را لرزاند مرکز شهر فیرفکس منطقه وان Nuys, و, هالیوود, پلیس لس آنجلس رئیس میشل مور گفت.

رزرو سوابق مرور زمان نشان می دهد اکثریت قریب به اتفاق کسانی که دستگیر شدهاند در L. A. شهرستان در غارت خرابکاری و سرقت از اتهامات عنوان شده علیه ساکنان شهرستان ظاهری برای رد برداشت که “خارج از آشوبگران” شد و دامن زدن به ناآرامی.

بهشت Bouldin, 25, گفت: “این مسخره” است که بسیاری از معترضان دستگیر شده اند که سه نفر مینیاپولیس افسران بودند که در حال حاضر زمانی که فلوید درگذشت با این حال باید پاسخگو باشند.

تبلیغات

“من اعتراض برای 10 سال گذشته است. من خسته ام من خسته ام من خسته ام” Bouldin گفت. “من شده اند و کشته شدن برای 200 سال گذشته. ما در سال 2020 و ما هنوز هم نمی تواند پایان دادن به این…. کسی به انجام کاری است.”

درک چوین سفید افسر پلیس استفاده می شود که زانو خود را برای برگزاری فلوید بر روی زمین توسط گردن اخراج شد هفته گذشته و به اتهام سوم-قتل عمد و غيرعمد در Floyd مرگ است. دیگر ماموران در صحنه زمانی که فلوید درگذشت — توماس لین Tou Thao و J الکساندر Kueng — در حال بررسی برای نقش خود است.

حدود 1 در 1000 در سیاه و سفید مردان و پسران در ایالات متحده انتظار می رود به مرگ در دست پلیس با توجه به 2019 تجزیه و تحلیل توسط محققان دانشگاه روتگرز.

معترضان خواستار آن شدند که جامعه و به خصوص کسانی که در قدرت اذعان و اقدام علیه چنین تظاهرات سیستمیک ظلم و ستم.

تبلیغات

راه رفتن در کنار سرکوب معترضان در هالیوود, جامعه, سازمان پیت سفید به طور خلاصه متوقف شد و در مقابل یک تعقیب شعبه بانک به ضربه محکم و ناگهانی یک عکس از یک ناخوانا پیام: “تعقیب yo رویاهای.”

“خشونت دولتی به ارمغان می آورد من امروز در اینجا گفت:” یک جنوبی L. A. resident که تبدیل 49 روز سه شنبه.

هیچ صلح بدون عدالت او اضافه شده است.

“چگونه می توانم به شما عدالت ؟ با ساخت مطمئن شوید که شما پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس و تمام کسانی که منابع و قرار دادن آن در تحصیل قرار داده و آن را در خدمات مسکن, در, جهانی, بهداشت و درمان, سفید”, گفت:. “ما در حال گفت ما نیازی دیگر کمیسیون مطالعه دیگری یا ضمنی تعصب آموزش. ما شده است وجود دارد و همان چیزی که نگه می دارد اتفاق می افتد. دوباره و دوباره.”

تبلیغات

در مرکز شهر لس آنجلس تظاهرات بسیاری از والدین به ارمغان آورد فرزندان خود را به تجربه این لحظه تاریخی.

خلیل باس, 30 و همسر خود را با خود به ارمغان آورد 6-ماه-پیر پسر.

باس, یک بازیکن فوتبال در دبیرستان و دانشگاه گفت: او بارها و بارها طول کشیده در سانتا کلاریتا زمانی که او خواهد درایو هم تیمی های خود در جایی و پلیس را دیدم یک ماشین پر از مردان از رنگ.

“من نمی خواهم او را زمانی که او می شود گواهینامه رانندگی خود را به طول کشیده بدون هیچ دلیل و اسلحه کشیده بر او” باس گفت: پسر خود را.

تبلیغات

پوشیدن آستین کوتاه, پیراهن آستین پوشش داده شده با عکس ها از گربه ها, Gianna گارسیا گفت که مردم نیاز به دانستن است که معترضان قوی و قدرتمند است.

8 ساله بود که نشسته در بالای یک حرکت آهسته, سیاه, Jetta با پاهای آویزان از طریق پنجره سقفی برگزاری یک مشت گره کرده در بالاترین نقطهء کشتی — بالا تر از دریا از معترضان کشش تا آنجا که چشم می تواند در هر دو جهت در خیابان بهار. در سوی دیگر او سفید فوم نشانه آن است که گفت: “#شارژ تمام چهار.”

او مادر مورین مالدونادو در عقب نگه داشتن یک لیست سیاه از افراد کشته شده توسط پلیس بیش از حد طولانی به جا بر روی یک تکه مقوا.

مالدونادو گفت که او و دخترش شده بود در اعتراض به مدت چهار روز. Coronavirus بود “حذف تمام انواع مهد کودک” از 38 ساله مدیر دفتر این زندگی اما او همچنین اعتقاد بر این است که دختر باید در تظاهرات.

تبلیغات

“حداقل برای من تنها تغییر من می توانم این است که من شکل دختر من به راه راست است” مالدونادو گفت.

فقط بعد از 1 بعد از ظهر در هالیوود, ده ها تن از فعالان شعار “به زانو” در اعضای گارد ملی. پس از چند دقیقه حداقل دو Guardsmen پیروی. جمعیت را تشویق می کردند.

دیگر معترضان مواجه می شوند یک خط از افسران پلیس آغاز شد و شعار “راه رفتن با ما” و “ما اجازه راه رفتن.” این گروه در تلاش بود برای رسیدن به یکی دیگر از جمعیت تظاهرکنندگان دورتر تا بلوار هالیوود, گذشته, Cherokee.

این راهپیمایان مواجه شد با یک خط از حداقل 20 افسران پلیس لس آنجلس که نمی خواهد اجازه دهید آنها را منتقل می کند. به عنوان گروه نزدیک به خط دست خود را تا پلیس شروع به افزایش میکند و باتوم آنها را نگه دارید.

تبلیغات

یکی از معترضان قرار داده و یک گل سفید در یک افسر را به جیب. افسر انداخت و آن را به زمین.

بار کارکنان نویسندگان هانا فرای, ریچارد وینتون جیمز marvin bing, مت Ormseth Laura J. Nelson, Gustavo Arellano, Seema مهتا, Taryn لونا لوقا پول Alene Tchekmedyian, Jaclyn Cosgrove, آنیتا Chabria لورا نیوبری و سارا Parvini کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>