خام حرکت ملی هنرهای رانندگی در همبستگی با موضوع زندگی

هنر شده اند در بحران پس از COVID-19 آتن آغاز شد. موزه ها و گالری ها و عملکرد فضاهای تئاتر, سالن کنسرت و میله و باشگاه ها و تقریبا در همه جا دیگری که معماران و طراحان به اشتراک گذاری خود را به کار بسته شده است. و حتی به عنوان محدودیت در دیگر صنایع در حال سست در سراسر کلرادو بخش هنر باقی می ماند تا حد زیادی در مکث.

این باعث ایجاد بیش از مشکلات اقتصادی است. رویدادهای فرهنگی هستند که در آن مردم به شارژ به تأمل انتقادی در مورد جهان و ارتباط با دیگران. و برای بسیاری از هنرمندان و نوازندگان به اشتراک گذاری کار خود را بیش از فقط یک کسب و کار — چگونه آنها پیدا کردن معنا در زندگی است.

سازمان با لس آنجلس مبتنی بر خلاق رویداد شرکت خام می خواستم به هنرمندان از سراسر جهان فرصتی برای با خیال راحت به اشتراک گذاری کار خود را در حالی که آوردن مقدار مورد نیاز با توجه به مبارزات خلاق بخش.

“در خام ما معتقدیم که هیچ چیز طول می کشد محل دیدن هنر یا تجربه اجرای مد و یا موسیقی زنده در فرد” سازمان توضیح می دهد. “هنر جامعه عمیقا زخمی های این بحران عظیم; به تعویق افتاد, ویترین, اجرای, نمایش, فرصت ها و تورهای مرکب با از دست دادن شغل. با توجه به بررسی های اخیر 64 درصد از هنرمندان بیکار هستند و به عنوان یک نتیجه از این بحران و 95 درصد درآمد از دست رفته به عنوان یک نتیجه از جهانی همه گیر. هنرمندان مستقل نیاز به حمایت مالی است.”

برای رسیدگی به این همه خام سازمان ایجاد هنرهای ملی ایران, درایو, که در اصل برنامه ریزی شده برای 2 تا 5 بعد از ظهر روز شنبه, ژوئن 6. اما از آن تاریخ تاکنون رفت و برگشت به چهار شنبه, ژوئن 20, را به, راه برای بزرگتر گفتگو در مورد سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

در اینجا خام بیانیه که:

خام هنرمندان جامعه

از طرف سازمان ما, من می خواهم از این فرصت برای برقراری ارتباط ما موضع همبستگی با سیاه زندگی مهم جنبش است. نابرابری که بسیاری از ما سیاه و سفید هنرمندان و کارکنان شرکت کنندگان و جوامع صورت روزانه دقیق مخالف اخلاق و فراگیر است که ما سخت کار کرده اند برای ترویج بیش از یک دهه. بسیاری از غم انگیز عمل می کند از بی عدالتی در برابر سیاه آمریکایی مانند جورج فلوید Breonna تیلور و Ahmaud Arbery متعلق به یک لیست از بیش از حد بسیاری از.

این لحظه های عمیق مانند این که در آن کسانی که با یک پلت فرم مالی به معنی قدرت به اعتراض و یا یک گوش به گوش دادن باید به انجام همه آنها می توانند به یک قسمت از مثبت و تغییر پایدار است.

در اینجا چند مورد عمل خام هنرمندان گرفته شده به عنوان یک سازمان:

1. ما اهدا کرده اند به کمپین صفر به کمک در مبارزه علیه خشونت پلیس.
2. ما شامل یک لیست کوتاه از سازمان های زیر شما می توانید در نظر بگیرید برای کمک های مالی.
3. هنرهای ملی ایران درایو خواهد شد به تعویق افتاد شنبه, ژوئن 20, 2020, به عملکرد به هدف بزرگتر و گفتگو ملت ما (و جهان) نیاز به داشتن در این زمان.

وجود قدرت در اعداد, در, رای, در, امضا, و دلار اهدا کرد. ما شما را تشویق به استفاده از منابع در دسترس به شما برای خوب برای تغییر و در نهایت خلاقیت و عدالت برای همه است.

بودجه برای کمک به:
– Black Lives Matter
– کمپین صفر
– جوامع ایران در برابر سیاست خشونت
– ملی هنر سیاه و سفید

هایدی Luerra
موسس و مدیر عامل شرکت
خام: طبیعی متولد هنرمندان

بحث بیش از دو هفته آینده قطعی است به تاثیر محتوای موکول ملی رانندگی در روز است. در ژوئن 20, معماران و طراحان از همه راه راه انجام خواهد شد از بالکن stoops پیاده رو وآمد و حیاط و مخاطبان خواهد بود وظیفه با رانندگی در اطراف شهرهای خود را به لذت بردن از کار. دنور و تخته سنگ را هر دو شرکت به عنوان دیگر شهرستانها در سراسر ایالات متحده و کانادا و ونزوئلا و مکزیک است.

“ما خواستار جامعه محلی را به یک درایو را از طریق بلوک شهر و حومه خیابان ها با استفاده از نقشه های تعاملی ما است که اجازه می دهد تا به صورت مستقیم کمک های مالی به هنرمندان از ایمنی خودرو خود را از طریق یک تماس-انتقال رایگان” توضیح می دهد که خام است سایت.

سازمان استخدام نه فقط مخاطبان اما هنرمندان و رانندگان برای شرکت در این رویداد. “وجود دارد هیچ هزینه ای برای هنرمندان برای شرکت و یا به فهرست ملی هنرهای درایو نقشه” خام یادداشت ها. “اگر ما در حال تشویق رانندگان به حمایت از هنرمندان به عنوان رویکرد آنها نصب و اجرای برنامه بدون هیچ هزینه ای به جامعه رانندگان به تعامل با تجربه.”

برای ثبت نام به عنوان یک هنرمند و یا راننده برای هنرهای ملی ایران درایو رفتن به هنرهای ملی ایران درایو وب سایت.سپس آماده برای دریافت در دنده در ژوئن 20.

به روز رسانی: این داستان به روز شده در ژوئن 3 تا منعکس کننده که هنرهای ملی ایران درایو موکول شده است در پاسخ به Black Lives Matter, جنبش, تظاهرات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>