سانتا آنا مرد انداخت آتش در پلیس در اعتراض مقامات می گویند که

سانتا آنا ماموران پلیس با دستگیری یک مرد آنها می گویند که انداخت آتش در مقامات و brandished یک تفنگ دستی در طول یک روز شنبه در اعتراض به کشتار جورج فلوید در مینیاپولیس.

پلیس مشاهده یک مرد پرتاب آنچه که به عنوان “خمپاره” در یک خط از افسران و نارنجی شهرستان کلانتر نمایندگان سانتا آنا سخنگوی پلیس آنتونی Bertagna گفت.

افسران نظارت و مرد بعد از شناسایی به عنوان جان پل Worden, 32 — لکه بینی بعد از یک تفنگ دستی خود را در لگن و سپس به تماشای او نشان می دهد سلاح به دیگر معترضان. اسلحه پنهان شده بود توسط مرد پیراهن و پلیس تماشا به عنوان او برداشته و خود از اسلحه گرم در دیگر معترضان.

پلیس نمی دستگیری Worden در این تظاهرات به دلیل نگرانی در مورد ایمنی از جمعیت Bertagna گفت.

تبلیغات

“اگر چه اکثریت قریب به اتفاق تظاهرات باید مسئولانه درگیر بدون خشونت شرکت کنندگان مسلح مظنون از جمله در این مورد [سازش] ایمنی همه درگیر” سانتا آنا رئیس پلیس دیوید والنتین گفت.

“در اصل ما تا به حال 1,500, 1,700 مسالمت آمیز راهپیمایی خود را ابراز 1st حقوق متمم” Bertagna گفت.

اما به عنوان اعتراض عینک, برخی از مردم شروع به پرتاب سنگ و بطری های آتش بازی در افسران پلیس و شلیک گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی در جمعیت است.

تبلیغات

پلیس 10 دولت در اعتراض و دو افسر منتقل شدند و تحت درمان برای صدمات مربوط به آتش بازی در آنها پرتاب Bertagna گفت.

A mug shot of Jon Worden, who police say threw fireworks at officers and brandished a firearm at a protest.

پلیس می گویند جان Worden انداخت آتش در پلیس و brandished اسلحه گرم در یک اعتراض.

(سانتا آنا Police Dept.)

ماموران به دنبال Worden و یک مرد بعد از شناسایی به عنوان پدر او پس از اعتراض. پلیس در تلاش برای متوقف کردن وسیله نقلیه خود را و در نهایت به نام یک پیگیری به دلیل Worden رانندگی نامنظم با توجه به انتشار اخبار گفت.

این خودرو بعدها در یافت Worden محل اقامت در 2600 بلوک غرب استنفورد خیابان. پس از سانتا آنا اداره پلیس هلیکوپتر خال خال او را به خروج از خانه و ماموران او را بازداشت کردند.

تبلیغات

جستجو از خانه کشف بیش از 600 پوند غیر قانونی از آتش و خمپاره و یک کش از سلاح از جمله چهار AR-15 سلاح های حمله. علاوه بر این هزاران نفر از دور و مهمات و چندین بالا-ظرفیت مجلات و ضد گلوله و تحمل بار تاکتیکی جلیقه پیدا شد پلیس گفت:.

Worden بود به اتهام در اختیار داشتن اسلحه گرم و مهمات پس از جنایت حمله ماموران با سلاح های مرگبار و داشتن ظرفیت بالا در مجلات است. او از زندان آزاد شد پس از ارسال $50,000 باند Bertagna گفت.

Worden بود نیز بازداشت شده اما منتشر شده و نه رزرو, مقامات گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>