اسکات پترسون دادگاه می پرسد برای سرنگونی قتل محکومیت حکم اعدام

یک وکیل برای اسکات پترسون به اعدام محکوم و در سال 2004 از قتل همسرش, Laci و متولد نشده خود را پسر گفت: دادگاه عالی کالیفرنیا جمعه بود که او را تکذیب کرد یک محاکمه عادلانه به دلیل تبلیغات گسترده و کشت و خطاهای قانونی در دادگاه.

در طول دادرسی در تجدید نظر خود را صخره گاردنر پترسون را وکیل خود را آغاز بحث توسط ذکر است که 12 نگر منصفه بودند مرخص پس از بیان نوشته شده در پرسشنامه ای که آنها مخالف مجازات اعدام خواهد بود اما حاضر به اعمال آن است.

محاکمه شده اذعان کرد که اگر دولت بالا دادگاه در می یابد که هر یک از این پتانسیل منصفه بود نادرست معاف دادگاه را برای سرنگونی پیترسون 2005 حکم اعدام است. از جمله پترسون شده است زندانی در زندان سن کوئنتین مرگ ردیف.

Laci پترسون, 27, چهار هفته خجالتی از زایمان ناپدید شد در شب کریسمس در سال 2002. اسکات پترسون پلیس گفت که او تا به حال به سمت چپ خود را مدستو خانه در ساعت 9:30 صبح آن روز و رانده شده به مارینا در برکلی است. او گفت که او رفت ماهیگیری در قایق های جدید خود را بازگشت به خانه در اواخر بعد از ظهر و به نام او مادر در قانون گفتن او که همسر خود را از دست رفته بود.

تبلیغات

نزدیک به چهار ماه بعد Laci باقی می ماند و بدن او متولد نشده و مادر با آن بند ناف هنوز هم متصل شده تا در یک سنگی ساحل در خلیج سان فرانسیسکو. یک رهگذر در راه رفتن به یک سگ آنها را در بر داشت یک چند مایل از جایی که اسکات پترسون گفت: رفته ماهیگیری.

گاردنر استدلال در طول روز با شنیدن این دادگاه نیز نادرست اجازه دو منصفه به صعود به 14-پا قایق آلومینیوم که پلیس گفت: پترسون استفاده می شود به دور از بدن همسرش در خلیج سان فرانسیسکو. دو منصفه آن را لرزاند که در آن نشسته در یک تریلر به آزمون ثبات آن است.

قاضی دادگاه اشتباه دوباره گاردنر گفت: زمانی که او اصرار دادستان بود در حال حاضر اگر دفاع بودند به قایق را به خلیج سان فرانسیسکو برای تعیین اینکه آیا آن را واژگون اگر پترسون پرتاب کرده بود بیش همسرش لنگر بدن در دریا.

“حق موثر کمک مشاور شامل حق تحقیق خود را در مورد اعتماد به نفس” استدلال گاردنر که با موفقیت دیگر را اعدام می کند.

تبلیغات

پس از قضاوت, اصرار بر پیگرد قانونی حضور برای آزمایش پترسون دفاع کاهش یافته است درخواست.

پترسون به دادگاه منتقل شد از مودستو (Modesto) که در آن او و Laci زندگی به سان متئو کانتی پس از یک قاضی تعیین می شود او نمی تواند دریافت یک محاکمه عادلانه در مدستو. بعد از دیدن این داور پرسشنامه در سان متئو کانتی پترسون دفاع ظ دیگری حرکت به حرکت محاکمه های مختلف شهرستان است. که حرکت بود را تکذیب کرد.

گاردنر استدلال آن اعطا شده باید به دلیل این نوشته پرسشنامه 1000 بالقوه منصفه نشان داد که تقریبا نیمی از قبل تصمیم گرفته بود چه حکم باید بود و از کسانی که بیش از 98 درصد از آنها معتقد بودند پترسون گناه بود.

او گفت: پیش از محاکمه پوشش رسانه ای گسترده بود و شامل اطلاعات بر شواهد است که تلقی شد قابل پذیرش نیست. یک سان فرانسیسکو ایستگاه رادیویی خریداری یک بیلبورد در سان متئو کانتی نشان پترسون در یک زندان با توجه و درخواست مردم برای رای دادن در مورد اینکه آیا او “مرد” و یا یک “هیولا.”

“در پرتو آن گسترده تبلیغات” عدالت گودوین لیو پرسید: “از کجا باید این مورد باید سعی شده است?”

تبلیغات

گاردنر اذعان آینده نگر هیئت منصفه در همه شهرستانهای شنیده بود در مورد این پرونده اما گفت: نظرسنجی ها نشان داد که کمتر آینده نگر هیئت منصفه در دولت بزرگتر شهرستانهای استان از جمله لس آنجلس ساخته شده بود تا ذهن خود را در مورد پترسون گناه.

لیو یکی از چهار قضات خواست که گاردنر سوالات. هیچ یک از هفت نفر از قضات خواسته یک وکیل به نمایندگی از دادستان یک سوال و هیچ کدام نشان داد که چگونه این دادگاه به احتمال زیاد به حکومت. گاردنر خواسته دادگاه برای سرنگونی هر دو پترسون اعتقاد و حکم اعدام.

معاون Atty. ژنرال Donna M. Provenzano, نمایندگی دادستان مقابله که قانون مقرر دادگاه برای سرنگونی تنها حکم اعدام اگر آینده نگر داور شده بود نادرست را رد کرد.

“دادستان marshaled و ارائه یک کوه از شواهد که با اشاره انگشت از گناه مستقیما در اسکات پترسون برای قتل همسر و فرزند خود را,” او گفت: دادگاه است.

تبلیغات

او استدلال وجود دارد “معتبر ادعا می کنند” که هر یک از 12 منصفه تصمیم گرفت که پترسون سرنوشت ناعادلانه بود و یا جزئی.

قاضی نیاز است که دادستان حضور در هر گونه تظاهرات مربوط پترسون قایق موجه بود چرا که اگر این کشتی به حال واژگون “یک قطعه مهم از شواهد” را از دست داده اند, او گفت:.

او همچنین با دفاع از این تصمیم قاضی اجازه می دهد تا دو منصفه به قایق در حالی که آن را نشسته بر روی یک تریلر. قاضی اندرز هیئت منصفه او گفت: به خاطر داشته باشید که ثبات قایق می شده اند بسیار متفاوت را در آب باز.

پس از Laci ناپدید عظیم جستجو نصب شده بود به او پیدا کنید. دوستان و خانواده از راه اندازی یک مرکز فرماندهی در مرکز شهر هتل و گذشت 25,000 آگهی به نمرات داوطلبان. آنها به نظر می رسد در فروشگاه ویندوز و ابزار قطب به عنوان دور به عنوان لس آنجلس, Salt Lake City, و مکزیک است.

در نهایت کهربا فری یک ماساژ درمانگر زندگی می کردند که در فرزنو پلیس تماس گرفت. او و پترسون دوستیابی شدند. او گفته بود همسرش فوت کرده است, او گفت:. او به صورت مخفیانه تماس با او برای پلیس.

تبلیغات

پلیس دستگیر پترسون در شهرستان سان Diego. او بلیچ مو و ریش بزی و تا به حال $15,000 در نقد و کمپینگ دنده در زمان.

دادستان به هیئت منصفه گفت که پترسون خفه و یا دوستان خود یا در شب Dec. 23 سال 2002 صبح روز بعد. او او پیچیده جسد در پارچهای قرار داده و او را پشت کامیون خود رو خود قایق سوار به برکلی و ریخته بدن وزن توسط مجریان در خلیج گفتند.

علامت Geragos که در دفاع از پترسون در دادگاه مقابله که Laci احتمالا ربوده شده توسط غریبه ها که ریخته در خلیج به قاب ،

دادگاه عالی ایالت تصمیم گیری خواهد شد درخواست تجدید نظر در عرض چند ماه. دادگاه را دریافت کنید دیگر فرصتی برای بررسی این مورد زمانی که آن تصمیم می گیرد جداگانه جسم چالش است که بر اساس شواهدی که در دادگاه ارائه. اگر پترسون از دست می دهد که چالش او می تواند صورت خود را به دادگاه فدرال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>