مالیات وضعیت: دنیس گالاگر در دفاع از او اسم اصلاح

در اوایل 80s در زمانی که دولت می خواهد افزایش مالیات “willy nilly,” کلرادو مالکان “خشمگین بودند در مورد افزایش در مالیات بر املاک” به یاد دنیس گالاگر بود که خدمت در ایالت کلرادو در مجلس سنا در آن زمان است. به جای خطر این نوع از مالیات دهندگان شورش است که در کالیفرنیا بود با دیدن او و رهبر اقلیت سنا ران استوارت — “من هرگز در خدمت اکثریت می تواند به شما آن را باور کنید؟” گالاگر می پرسد — تصمیم به انجام کاری درباره آن.

آنها آمدند تا با یک پیشنهاد است که ایجاد یک متمم به کلرادو اساسی دربندی مالکان سهم دولت در مالکیت-مالیات پای در 45 درصد به جای حدود 70 درصد آن در زمان گالاگر را به یاد می آورد, “متعادل کردن مقدار پولی که به خانه می پرداخت در مقابل کسب و کار.”

“من می خواهم شما را به انجام آن” استوارت گفت گالاگر “از آنجا که شما در حال رفتن به اطراف به اندازه کافی بلند به دفاع از آن است.”

و به عنوان کلرادو مجلس قانونگذاری عقبگرد از گالاگر اصلاح گالاگر در حال حاضر که دوباره…پنج سال بعد از بازنشستگی از 45 سال فعالیت حرفه ای در خدمات عمومی است که شامل نه تنها خود را از خانه ملت تجربه اما دو اجرا می شود برای شهردار وقت در دنور شورای شهر و روی لئامت دادن به دنور حسابرس. (ضمنا استوارت است که هنوز هم در اطراف بیش از حد.)

این اولین بار نیست که مجلس رفته و پس از گالاگر متمم. در طول سال شده است وجود دارد بحث زیادی در مورد انجماد و اندازه گیری “من احساس سرما بالا رفتن ستون فقرات من می گوید:” گالاگر.

سه سال پیش قانونگذاران برگزار موقت کمیته را در نظر بگیرید ممکن است همه پرسی که روشن کردن برخورد بین گالاگر و لایحه مالیات دهندگان از حقوق یا تنبور به تصویب رای دهندگان از یک دهه پس از آنها گذشت گالاگر متمم. “من هیچ تاسف در مورد Gallagher; من فکر می کنم آن را انجام داده است آنچه در آن باید برای مالکان و آن را محافظت طبقه متوسط” گالاگر گفت: در آن زمان. “این تنها برای حفاظت از طبقه متوسط در قانون اساسی در یک وضعیت که در آن کسب و کار است همه چیز است.”

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

سال گذشته به عنوان کسب و کار کوچک صاحبان در دنور شکایت در مورد بالا رفتن سرسام آور مالیات اموال خود را در رستوران ها و مغازه ها و گالری ها گالاگر پیشنهاد کرد که شهر ارائه برخی از نوع تخفیف برای حمایت از آن بخش از طبقه متوسط است.

اما این روزها کلرادو اقتصاد بحرانزده همه کسب و کار است که در زیر آتش و قانونگذاران در نظر گرفتن هدف در گالاگر را به اسم همه پرسی. “آنها همیشه می خواهند به لغو است که برای اولین بار” گالاگر می گوید. “وجود دارد نه یک کلمه در مورد دیگر 160 معافیت های مالیاتی با توجه به کسب و کار است.” برای مثال او در یادداشت “اسپرم گاو نر است معاف از مالیات در کلرادو.”

اما دولت سناتور کریس هانسن و جک تیت نمی شد bullshitting در ژوئن 1, زمانی که آنها به طور رسمی معرفی یک قطعنامه برای لغو گالاگر متمم. “با لغو گالاگر متمم ما خواهد بود ما حفاظت محلی و مدارس و بیمارستان ها و ایستگاه آتش از فرار بودجه فرمول که در نهایت صدمه زدن به هسته اصلی جوامع ما گفت:” سناتور کریس هانسن دنور دموکرات. “COVID-19 و پس از آن رکود اقتصادی باید خشک دولت محلی منابع و گالاگر خواهد نیروی جوامع در سراسر کلرادو به حتی بیشتر رنج می برند. از آن زمان به ثبات جریان درآمد برای ما مهم خدمات عمومی و آموزش و پرورش است.”

“با این لغو خواهد شد حفظ بودجه برای بیمارستان و اولین پاسخ دهندگان در جوامع محلی ما” اضافه شده تیت یک جمهوری خواه از سده. “COVID-19 و اقتصادی shutdown باعث خواهد شد گالاگر به زور فلج افزایش مالیات در کلرادو از کسب و کار است که در حال تلاش برای بازیابی. این زمان برای تثبیت وضعیت برای ما مهم موسسات و کار ما. علاوه بر این،”

پیشنهاد خود را مراجعه به یک اندازه به نوامبر سال 2020 رای به توقف نرخ ارزیابی در امروز ارزش: 7.15 درصد برای املاک مسکونی و 29 درصد به صورت غیر مسکونی. قوه مقننه می تواند آنها را پایین تر در آینده اما نمی تواند آنها را جمع آوری و بدون رای عمومی. که در آن تعبیر می آید.

گالاگر می گوید او دلسوز به گرفتاری های جوامع روستایی که در ندارد و بسیاری از کسب و کار و نمی تواند متقاعد کردن ساکنان خود را به افزایش مالیات برای خدمات اساسی. اما هنوز هم او می خواهم قانونگذاران به در نظر گرفتن گزینه های دیگر مانند بازگشت گالاگر به روز قبل از تنبور زمانی که قوه مقننه و دیگر مالیات مناطق می تواند شناور خود را آسیاب لوی به طوری که حفاظت از آتش و مدارس محافظت شد. “وجود دارد برخی از استان ها که نمی خواهد رای برای افزایش مالیات اگر خانه خود را در آتش” او اشاره می کند.

و گرفتن Coloradans به میل خود افزایش مالیات اموال خود را از این سقوط ممکن است آسان گالاگر می افزاید: “سوال این است که چگونه شما دریافت مالیات دهندگان به رای دادن برای افزایش؟”

که تا به قوه مقننه فقط یکی از وظایف دشوار مواجه است و در روز های آینده. “صداقت با مردم” گالاگر شد. “چقدر بیشتر شما می خواهید مالکان به پرداخت به طوری که تجار می پرداخت کمتر؟”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>