آخرین: اسپانیایی مرگ و میر تا 44,000 یا 24 درصد در سال 2020 تا کنون

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. COVID-19 علل خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

___

لیسبون, پرتغال — Portuguese مقامات بهداشتی می گویند ادامه افزایش در تایید coronavirus موارد در لیسبون منطقه هستند و با توجه به تست های انجام شده در زمینه شناسایی نقاط.

وزارت بهداشت روز چهارشنبه اعلام کرد 366 موارد جدید در سراسر کشور — بزرگترین افزایش روزانه در حدود چهار هفته است.

مقامات گفت: 335 از این موارد جدید در لیسبون شهری منطقه در حالی که شیوع پایانی در بقیه کشور است.

لیسبون مجموع تقریبا دو برابر تعداد شناسایی شده در این منطقه از روز قبل است.

وزیر امور خارجه برای سلامت آنتونیو فروش گفت: استراتژی دولت این است که به محاصره نقاط که در کم درآمد و محله های اطراف پایتخت و اجرای تست های بیشتر وجود دارد.

ساخت و ساز کارگران و کارکنان به طور موقت مشغول به کار در بخش خدمات هستند که به خصوص هدفمند برای تست.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به می دانم که امروز در مورد شیوع ویروس:

— ایتالیا باز کرده است مرزهای خود را, اما بسیاری از همسایگان خود را مشاهده کنید این حرکت به عنوان زودرس.

— سوئد ارشد اپیدمیولوژی اذعان تاسف بیش از دست زدن به بیماری همه گیر.

— ووهان به پایان رسید تست توده تلاش تقریبا تمام آن 11 میلیون نفر در نتیجه 300 بودن را در انزوا.

— همه گیر هل اقتصاد استرالیا به 1st رکود در 29 سال.

— نگرانی در حال نصب در مورد مطالعات انجام شده در دو نفوذ مجلات پزشکی در داروهای مورد استفاده در افراد مبتلا به کوروناویروس.

___

در اینجا چه چیز دیگری است که امروز اتفاق می افتد:

___

SKOPJE شمال مقدونیه — مقامات در شمال مقدونیه با توجه به reintroducing جنبش محدودیت در بخش هایی از کشور پس از ثبت بیشترین تعداد جدید COVID-19 عفونت در یک روز پس از اولین مورد در اواخر فوریه.

وزیر بهداشت Venko Filipce ارسال شده در توییتر شنبه که 101 مورد جدید و چهار مرگ و میر ثبت شد در حالیکه در 24 ساعت. که به ارمغان می آورد تعداد کل عفونت به 2,492 با 145 مرگ و میر.

یک بحران ملی بدن برخورد با این بیماری همه گیر است که نشست فوری برای تصمیم می گیرید که آیا به اعمال محدودیت های جدید در بخش هایی از پایتخت Skopje, که در آن بیش از نیمی از عفونت های جدید ثبت شد.

شمال مقدونیه دولت در هفته گذشته به پایان رسید و یک حکومت نظامی و مجاز کافه ها و رستوران ها به بازگشایی شده است.

Filipce گفت: کوچک بالکان کشور از 2.1 میلیون نفر است که از دیدن عفونت های جدید به عنوان یک نتیجه از مردم نادیده گرفتن هشدارها به پوشیدن ماسک محافظ و دستکش و پایبند به اجتماعی فاصله.

___

برلین — یک برنامه به یکی از برلین دو فرودگاه در اواسط ماه ژوئن کاهش یافته و به دلیل تعداد مسافر انتظار می رود که به عنوان coronavirus محدودیت سهولت.

فدرال و دولت های منطقه توافق دو هفته پیش اجازه می دهد تا بسته شدن فرودگاه Tegel شروع 15 ژوئن – یک حرکت است که این اپراتور تا به حال تحت فشار قرار دادند برای پس از ماه مارس به صرفه جویی در پول نقد پس از حمل و نقل هوایی عملا فرو ریخت. همه پروازهای بود به برلین نقل مکان کرد دیگر فرودگاه Schoenefeld.

اگر چه این بسته قرار بود به طور موقت Tegel – جنگ سرد دوران غرب برلین اصلی فرودگاه – تصور می شد بعید به بازگشایی درهای خود را به دلیل سرمایه بسیار با تاخیر فرودگاه جدید است که در نهایت مجموعه ای برای باز کردن در پایان ماه اکتبر.

روز چهارشنبه پس از دولت آلمان گفت که قصد دارد برای بلند کردن یک هشدار سفر به بسیاری از اروپا در اواسط ماه ژوئن در فرودگاه رئیس Engelbert Luetke Daldrup اعلام کردند برای Tegel. او گفت که هر دو از موجود پیری و فرودگاه ها در حال حاضر نیاز به “ایجاد فضای لازم تحت کرونا شرایط” برای عملیات.

Tegel هنوز میله میله برای بستن در Nov. 8 پس از این فرودگاه جدید باز می شود.

___

بروکسل — مسافران در فرودگاه بروکسل می تواند دسترسی به پروازهای اگر دمای بدن خود را بیش از 38 درجه سانتیگراد به عنوان بخشی از اقدامات با هدف محدود کردن گسترش coronavirus.

آن را به عنوان آماده برای بازگشت مسافران خدمات فرودگاه بروکسل در بیانیه ای گفت شنبه که سیستماتیک دمای بدن چک انجام خواهد شد از 15 ژوئن از طریق دوربین های حرارتی که همچنین تشخیص اینکه آیا مسافران با پوشیدن ماسک.

دوربین نصب خواهد شد در خروج از سالن را بررسی خواهد کرد و مسافران قبل از آنها در ترمینال وارد کنید. ورود مسافران نیز باید درجه حرارت خود را چک فرودگاه گفت.

“فرودگاه بروکسل به طور فعال در حال آماده سازی برای یک انتظار افزایش ترافیک مسافری به محض این که داخل اروپا مرزها باز خواهد شد تا دوباره گفت: Arnaud Feist, فرودگاه, مدیر عامل شرکت. “این کنترل علاوه بر این به تمام اقدامات بهداشت در حال حاضر گرفته شده اجازه می دهد تا مسافران برای سفر در سهولت.”

___

نیکوزیا, قبرس — قبرس شتاب بلند کردن اجسام از بسیاری از کشور باقی مانده coronavirus محدودیت توسط سه هفته با استناد به آن به طور مداوم کم عفونت نرخ از آوریل 4 پایان اقامت در خانه سفارش دهید.

وزیر بهداشت Constantinos Ioannou گفت: فاز سوم کشور را تدریجی عقبگرد از محدودیت به پایان خواهد رسید و در تاریخ 24 ژوئن به جای جولای 14.

که بدان معنی است که همانطور که از ژوئن 9, مراکز خرید و فرودگاه و داخل صندلی فضاهای هتل, کافه ها و رستوران ها در فضای باز تئاتر و سینما خواهد بود در کسب و کار. رویدادهای ورزشی بدون تماشاگر, مهد کودک و زمین های بازی تابستان مدارس و محیط های اغذیه فروشی نیز دوباره باز در آن تاریخ است.

قمار و رقص و مدارس و ورزشگاه تم و پارک های آب باز کردن درهای خود را چهار روز بعد.

10-فرد محدودیتی در مجامع عمومی خواهد ماند در اثر حداقل تا ژوئن 24.

داخل سالن سینما و تئاتر انتظار می رود برای باز کردن در اوایل ماه اوت در حالی که کنسرت های موسیقی, جشنواره, عروسی و رقص پذیرایی و مراسم فارغ التحصیلی خواهد دوباره مجاز در سپتامبر. 1.

به تاریخ قبرس تعداد 952 تایید COVID-19 عفونت و 17 مرگ و میر.

___

لندن — پلیس بریتانیا آمار نشان می دهد که سیاه و اقلیت های قومی لندن با احتمال بیشتری از همتایان سفید به جریمه یا بازداشت برای شکستن coronavirus مستند قوانین جلوگیری از تجمعات و غیر ضروری سفر.

Metropolitan Police آمار و ارقام نشان می دهد که مردم سیاه و سفید دریافت 26 درصد از 973 جریمه دست توسط پلیس بین مارس 27 May 14 و اختصاص 31 درصد از بازداشت. آنها را تا حدود 12 درصد از لندن جمعیت.

مردم از آسیایی, سیاه مخلوط و زمینه های دیگر دریافت بیش از نیمی از جریمه و بازداشت اما حدود 40 درصد از جمعیت شهر است.

نیروی انتظامی گفت: دلایل اختلاف “به احتمال زیاد پیچیده و منعکس کننده طیف وسیعی از عوامل است.”

اوون غرب سابق رئیس پلیس سرپرست گفت: نژاد پرستی یک عامل بالقوه. او گفت: “انگلستان پلیس خدمات گسترده مسائل با تبعیض … و من واقعا فکر می کنم در حال حاضر زمان برای مقابله با آن است.”

آمار آخرین شواهد که اقلیت های قومی در جوامع در حال ضربه بسیار سخت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

آنها منتشر شد یک روز پس از دولت-سفارش گزارش تایید کرد که اقلیت های قومی نفر در بریتانیا تجربه بالاتر مرگ و میر از coronavirus از سفید هموطنان. دولت قول داده است برای کشف و مقابله با مسائل پشت تفاوت.

___

لندن — بریتانیا دولت تایید برنامه ای برای اعمال 14 روز در قرنطینه برای مردم از ورود در کشور شروع هفته آینده با وجود درخواست از صنعت سفر به رها کردن ایده.

شرکت های هواپیمایی و شرکت های تور می گویند قرنطینه را از خط خارج قصد دارد به بازسازی کسب و کار. این می آید به عنوان دیگر کشورهای اروپایی بازگشایی مرزهای خود را و سهولت سفر از محدودیت های اعمال شده در طول coronavirus بیماری همه گیر.

دیگران می گویند این اقدام می آید بیش از حد دیر است. بریتانیا رسمی COVID-19 تلفات غرفه در بیش از 39,000 بالاترین در اروپا است. مقامات می گویند قرنطینه کمک خواهد کرد که جلوگیری از موج دوم از عفونت هر چند بسیاری از بریتانیا اروپایی همسایگان در حال حاضر کاهش نرخ ابتلا به عفونت.

شروع دوشنبه مسافران و بازگشت انگلیسی ها که از همه کشورها به جز ایرلند است که دیرینه رایگان-جنبش توافق با انگلیس خواسته خواهد شد که برای خود جدا برای دو هفته.

نقض را می توان با 1000 پوند ($1,220) نقطه خوب یا توسط دادستان و نامحدود خوب است. اما معلوم نیست چگونه قرنطینه به اجرا گذاشته خواهد شد. دولت انگلیس گفته است که تنها مردم “می تواند” تماس گرفته شود برای اطمینان از آنها مطابق.

___

برلین — آلمان دولت می گوید قصد دارد برای بلند کردن یک هشدار سفر به کشورهای اروپایی در ژوئن 15 — اما آن را هنوز هم ممکن است توصیه علیه سفر در برخی موارد برای مثال به انگلیس اگر قرنطینه قوانین وجود دارد در محل باقی می ماند.

آلمان با صدور یک هشدار در برابر همه غیر ضروری سفر خارجی در ماه مارس است. هدف این است که برای تغییر آن برای آلمان 26 اتحادیه اروپا شرکای دیگر کشورهای خارج از اتحادیه اروپا که بخشی از اروپا گذرنامه-رایگان شنگن سفر منطقه و بریتانیا است.

وزیر امور خارجه Heiko Maas گفت: هشدار می توان با جایگزین معمولی بیشتر توصیه های سفر “تا زمانی که وجود دارد هیچ دیگر ورود ممنوع و هیچ مقیاس بزرگ حبس” در این کشور نگران است. او گفت: همه کشورها به جز نروژ و اسپانیا که در آن محدودیت ورود انتظار می رود به آخرین دیگر در حال حاضر تحقق آن شرایط.

Maas گفت که سفر جدید مشاوره نمی خواهد به مقدار “دعوت به سفر” و در برخی از موارد ممکن است توصیه علیه سفر – “برای مثال به انگلیس تا زمانی که وجود دارد این است که هنوز هم یک واجب 14 روز در قرنطینه برای همه پس از رسیدن وجود دارد.”

___

پراگ — جمهوری چک و اسلواکی به طور کامل خود را باز مشترک مرزی برای مسافران به طور کامل لغو محدودیت های که اتخاذ شده برای جلوگیری از بیماری همه گیر کوروناویروس.

نخست وزیر دو کشور Andrej بابیان جمهوری چک و ایگور Matovic از اسلواکی اعلام کرد که این حرکت می شود که موثر در روز پنج شنبه در آغاز نشست خود را در پراگ.

چک و اسلواک هم با مجار شده اند مجاز به سفر خود به سه کشور بدون نشان دادن یک تست منفی در coronavirus یا قرنطینه می شود و اگر آنها بازگشت از سفر در 48 ساعت.

دو کشور شده اند برخورد با این بیماری همه گیر به عنوان سخت به عنوان برخی دیگر از کشورهای اروپایی از جمله ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و بریتانیا است.

___

ژنو — اجلاس جهانی اقتصاد می گوید جلسه بعدی خود را در ماه ژانویه برگزار خواهد شد تحت عنوان “بزرگ تنظیم مجدد” انعکاس تاثیر coronavirus بحران تا به حال در اقتصاد و جوامع در سراسر جهان و نیاز مداوم برای مقابله با تغییر آب و هوا.

سازمان دهندگان نشست سالانه دولت و رهبران کسب و کار در داووس سوئیس گفت که آنها برنامه ریزی برای برگزاری یک “دوقلو اجلاس” شامل هر دو “حضوری و مجازی دیالوگ.” این لینک نخبگان به افراد جوان در بیش از 400 شهرستانها در سراسر جهان.

فروم بنیانگذار کلاوس شواب گفت که “جهانی بهداشت بحران گذاشته لخت ناپایداری از سیستم قدیمی ما از نظر انسجام اجتماعی فقدان فرصت های برابر و فراگیر.”

او هشدار داد که “تغییرات آب و هوایی می تواند آینده فاجعه جهانی با حتی بیشتر چشمگیر عواقب آن برای نوع بشر است.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>