هزاران نفر از معترضان همگرا شهردار Garcetti محل اقامت خود تقاضا تغییر

به عنوان پلیس هلیکوپتر rumbled سربار هزاران نفر از مردم جمع شده بودند خارج شهردار اریک Garcetti محل اقامت و شعار در مخالفت شدید به پاسخ او تا کنون به سراسر شهر بود تظاهرات.

در عین حال هنوز هم وجود دارد زمان کمی برای مراقبت از خود را به عنوان آنها خواستار عدالت برای جورج فلوید و بسیاری دیگر از مردم سیاه و سفید کشته شده به دست پلیس.

در لس آنجلس مد, جمعیت انجام برخی از تنفس و یوگا.

“استنشاق به طور کامل از طریق بینی خود را” یک فرد دستور به عنوان جمعیت را نور کشش. “بازدم به طور کامل از طریق بینی خود را.”

تبلیغات

ده ها تن از معترضان که باقی مانده گذشته مقررات منع رفت و آمد شعار “جورج فلوید” و “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس!” قبل از حرکت جنوب, جایی که آنها برای بازداشت شدند که پس از 6 بعد از ظهر

به ویتنی پترسون, 35, لس آنجلس, شعار نیست یک تماس برای لغو اجرای قانون اما آن را محدود و فرمان منابع در جاهای دیگر.

“این جوامع در حال محافظت شده — و که نیاز به تغییر” او گفت:.

تبلیغات

پترسون گفت: او او اعتراض از نا امیدی: “این سخت است دیدن خشونت پلیس بارها و بارها و هیچ چیز در حال تغییر است و من اینجا هستم تا به مبارزه برای تغییر آن است.”

Derrika Mayweather, 27, از مرکز شهر لس آنجلس گفت که او آمد “از آنجا که مردم سزاوار به عدالت رفتار شود. من بیمار هستم من خواهر و برادر در حال مرگ های غیر ضروری قتل است.”

او افزود: “من امیدوار هستم که این اعتراضات و تمام حرکت تغییر خواهد کرد.”

انتخاب محل در خارج از شهردار رسمی اقامت در یکی از L. A. را toniest محله قدرتمند بود به چندین معترض.

تبلیغات

“Black Lives Matter آغاز شده و مراحل آنها را در حال فکر کردن” Mayweather گفت. “این یک ایده خوب را به مسائل مربوط به درب جلو.”

او برنامه ریزی شده برای ترک در 6 p. m. به رعایت مقررات منع رفت و آمد.

“این بسیار صلح آمیز است. هیچ غارت و چپاول. هر کس در حال ساخت حضور خود را شناخته شده است و این چیزی است که من دوست دارم.”

یکی از معترضان که تنها به نام کوچک خود را به فرناندو گفت: او تصمیم گرفت برای پیوستن به این اعتراض خارج از شهردار به ارسال پیام.

تبلیغات

“آن شخصی به هر کس و مردم در حال اجرا در این شهر و این کشور نیاز به دانستن این است,” او گفت:. “دوم این است که من امروز در اعتراض و قوام چیزی است که من درک.”

اشاره به جمعیت جمع آوری شده با نشانه های او اضافه کرد: “مردم در حال امن و امان و مداوم — به دلیل این است برای رفتن بر روی.”

این اعتراض در نهایت در نقل مکان کرد به Wilshire بلوار خاموش کردن ترافیک. پس از راهپیمایی از طریق Hancock پارک یک برگ محله چند دلار قصرها به سلامتی تبدیل نسبت به نابرابری اقتصادی.

“مالیات ثروتمندان!” چندین معترض jeered.

تبلیغات

خلاصه بعد از یک بن بست با یک بند از افسران در Wilshire بلوار تظاهر کنندگان تبدیل شده بر روی یک طرف خیابان بودند اما در نهایت hemmed در روز 8 خیابان توسط پلیس. در آنجا ماموران شروع به دستگیری بیش از 100 تظاهر cuffing آنها را با باند پلاستیکی و بعد از چند ساعت — پشتیبانی آنها را بر روی اتوبوس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>