هزاران نفر در دنور برای ششمین روز از تظاهرات مسالمت آمیز

برای ششمین روز متوالی فعالان در کلرادو کنگره خواستار عدالت برای جورج فلوید و t نگرانی خشونت پلیس. اگر چه پلیس هم تا پایان متفرق آخرین جمعیت در 1 الی 3 ژوئن با تیراندازی فلفل اسپری توپ و راه اندازی نارنجک دود نهایی ساعت در کنگره بودند حداقل زمان گذشته week…by کنون.

در 8:46 بعد از ظهر در ژوئن 2, زمانی که حدود یک هزار نفر از تظاهرکنندگان بودند که هنوز هم با تجمع در مقابل ساختمان کنگره های همراه شروع به وز وز و زنگ زدن به اجازه دنور ساکنان می دانیم که حکومت نظامی بود و چهارده دقیقه دور.

بسیاری در جمعیت هو به عنوان آنها به عنوان خوانده شده تلفن های خود را و دقیقه بعد شنیده می شود بیش از بلندگو که 9 بعد از ظهر حکومت نظامی بود و در اثر. اما آنها باقی می ماند متمرکز پیام: عدالت برای جورج فلوید.

به عنوان رسمی رالی به این نتیجه رسیدند یک مرد شروع به راه اندازی آتش بازی. یک تعداد انگشت شماری از معترضان زد و پس از او در زمان دور آتش بازی و شکست آنها. کسانی که در نزدیکی تحسین تلاش های خود را. گفت:: “ما بازی نمی dat. ما بازی نمی dat.”

معترضان پس از شروع راهپیمایی در سراسر مرکز شهر دنور. در تاریخ 20 و چمپا خیابان آنها نشسته در سکوت برای ده دقیقه در علامت نه دقیقه که فلوید تا به حال یک افسر پلیس را به زانو در گردن او.

ماه مارس و سپس کار راه خود را به کنگره که در آن مردم برگزار شد تا گوشی های خود را با چراغ در. آن را نزدیک به 10:30 p. m. و هیچ پلیس دیده می شود. بدون اینکه به طور مداوم یادآوری مقررات منع رفت و آمد در محل جمعیت آرام بود, شعار, عبارات مانند “ما یکی هستیم” و “ما شما را دوست دارم.”

این سازمان بخشی از اعتراض پیچیده فقط حدود 11 p. m. به عنوان خودرو کشیده تا در لینکلن در مقابل کنگره و شروع به انفجار موسیقی. با Notorious B. I. G. در زمینه پخش و مردم را حلق آویز بر روی چمن صحنه تا به حال احساس که دوره فقط پس از یک باند توقف بازی در یک کنسرت و سعادتمند جمعیت است که بدانند چه برای انجام بعدی.

نوجوانان نشان داد خود را شکستن-رقص حرکت می کند لینکلن; یکی بود برخی از عقب flips یک برای مخاطبان سپاسگزار است.

به عنوان شب بازم نیمه شب گذشته تنها حدود پنجاه نفر باقی مانده است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

سپس درست در ساعت 1 صبح دنور اداره پلیس ماموران ضد شورش نقل مکان کرد. یک بلندگو در یک کامیون اعلام کرد که معترضان مجبور به ترک منطقه و یا آنها می تواند موضوع را به بازداشت. بیشتر به پایان رسید تا پراکندگی و پلیس منتقل شد در تیراندازی فلفل اسپری توپ یا lobbing نارنجک دود نسبت به کسانی که چند که نمی خواهد حرکت می کند.

در غیر این صورت آن را بی سر و صدا به پایان رسید. و به عنوان آخرین نفر در سمت چپ برخی از پیشنهاد به کسانی که آنها را می خواهم به ملاقات آن روز.

“شما خوب bro?” راننده یک وانت خواسته یک مرد راه رفتن در امتداد خیابان. مرد گفت: او خوب بود و کاهش یافته است ، پاسخ راننده “ایمن ماندن.”

اعتراض خود را به ادامه در روزهای آینده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>