ترینیداد را علف های هرز ذخیره کردن کمک به کسب و کار برای زنده ماندن COVID-19

دسترسی به ذخیره کردن علف های هرز در طول دوران سخت غیر معمول نیست در کلرادو اما ترینیداد شاهدانه که خزانه انجام می دهند خیلی بیشتر از اضطراب آرام در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

جنوب کلرادو شهر کمتر از پانزده کیلومتر از مکزیک, مرز, استفاده کرده است $100,000 در ماری جوانا درآمد مالیاتی از ترینیداد 25 درمانگاه برای ارائه ابزار حق الزحمه برای ساکنان و همچنین 300 ، 000 $برای اجاره و ابزار برای کمک به کسب و کارهای محلی و 100.000 دلار برای بودجه اضافی تقسیم بین شهر بیمارستان و لاس انیمس شهرستان در بخش بهداشت و درمان برای مبارزه با COVID-19.

ترینیداد توسعه اقتصادی هماهنگ کننده Wally والاس می گوید که یک سوم از محلی ماری جوانا مالیات بر درآمد خود را کنار بگذارند برای “rainy-day صندوق” است که خیط و پیت کردن در طول چند سال گذشته. پس از COVID-19 سراسر کلرادو ترینیداد کارکنان می ترسید که کاهش مالیات بر درآمد در طول سه ماهه اول سال 2020 اجتناب ناپذیر بود — اما ترینیداد درمانگاه شکست رکورد فروش در این دوره قرار دادن $853,000 در مالیات بر درآمد در این شهر دفع مناسب پس از ایالت اقامت-صفحه اصلی سفارشات اجرا شد.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

“ما شده ایم کنار گذاشتن پول برای آن rainy-day صندوق در حالی است که فوق العاده است. زمانی که COVID-19 در آمد ما در تلاش برای کشف کردن چگونه واکنش نشان می دهند و کمک به کسب و کارهای محلی در حالی که دولت فدرال و دولت های ایالتی هنوز در تلاش برای انجام همان” والاس می گوید. “ما درک می کنیم این بیماری همه گیر است که هنوز هم در رفتن و ما هنوز هم ممکن است برخی از تغییرات شدید. مردم شاید شد وحشت خرید در اوایل اما گفته شده که ما هنوز شوکه مورد خطوط خارج از درمانگاه در حال حاضر.”

بیش از 130 کسب و کارهای محلی را با دریافت کمک مالی از COVID-19 پروژه امداد, Wallace می افزاید: در حالی که ساکنان تلاش برای پرداخت صورتحساب می تواند درخواست برای 250 دلار دستمزد برای آب و برق پرداخت.

“ما نمی خواهیم مردم را به فکر می کنم ما در حال نورد خمیر و نه مبارزه با این. بسیاری از این غیر قابل پیش بینی است و ما نمی دانیم که در آن برای رفتن به زمین است. اما تا کنون پول ما برگزار شد از طریق ماری جوانا درآمد مالیاتی نشان داده است آن را به عنوان بد نیست به عنوان ما در ابتدا فکر” والاس می گوید: اگر چه او اذعان می کند که او و همکارانش مطمئن نیستید که چه 2020 در سه ماهه دوم را نشان می دهد.

موقت شهرستان مدیر مایک ولنتاین — که کار کرده است در نقش های مختلف برای ترینیداد بیش از سه دهه می گوید که آنها نمی دانند چه مقدار اضافی پشتیبانی ماری جوانا مالیات ممکن است در ادامه به ارائه در سال 2020 تا پایان ماه ژوئن زمانی که آمار فروش در آمده است. “با فروش ماری جوانا و هر چیز دیگری باز من فکر می کنم ما در حال رفتن به همه حق است. من می گویند که با امید در سخنرانی من اگر” او توضیح می دهد.

یکی از اولیه


شهرهای مرزی به انتخاب کردن به تجاری علف های هرز

زمانی که صنعت قانونی بود در کلرادو در سال 2014 ترینیداد تبدیل به یک مقصد محبوب برای ماری جوانا خریداران از نیومکزیکو به عنوان به خوبی به عنوان اوکلاهما و تگزاس و حتی کانزاس که مرز فقط دو ساعت دور. هر دو والاس و ولنتاین نمی پنهان کردن این واقعیت است که جمعیت کمتر از 9,000 نفر نمی تواند پشتیبانی 25 گلدان مغازه ها و نه همه از این شهر در حمایت از تبدیل شدن به یک ماری جوانا مقصد برای خریداران رانندگی از دیگر ایالت کلرادو است.

اما در ولنتاین مشاهده ترینیداد ندارد مدت زمان طولانی به استفاده از ماری جوانا گردشگری بنابراین این شهر باید بیشتر از آن در حال حاضر. در حالی که جدید مکزیک موفق به قانونی کردن ماری جوانا تفریحی در اوایل این سال با وجود فرماندار پشتیبانی از آن انتظار می رود دوباره به این مسئله است. اوکلاهما در حال حاضر رو به رشد صنعت ماری جوانا پزشکی و اوکلاهما مقننه و یا رای گیری ابتکار عمل را به احتمال زیاد خواهد آورد تفریحی قانونی به خط مقدم که دولت در سال آینده است.

“اوه ما قطعا می دانست که این” نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای ولنتاین می گوید. “همین دلیل است که ما انجام داده ایم بارانی-صندوق روز به فروشگاه است که درآمد مالیاتی به دور است. اما ما امیدوار است که از آنجایی که ما در حال تاسیس و اگر ماری جوانا است که همیشه باز برای تجارت بین ایالتی در حال حاضر ما باید فضای رشد امکانات و شروع به سر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>