UC انداختن است نشسته است. اما رقابتی دانش آموزان هنوز مصرف آن

مارسی Zaldana یک کالج مشاور در واشنگتن مقدماتی دبیرستان بود خبر بزرگ برای او 11th کلاس در طول یک زوم جلسه هفته گذشته: دانشگاه کالیفرنیا به تازگی کاهش یافته و SAT و ACT تست مورد نیاز برای پذیرش.

دانشجویان فوران در, به سلامتی, او گفت:. جنوب L. A. دبیرستان آموزش عمدتا کم درآمد و دانش آموزان لاتین خواهد بود که برای اولین بار در خانواده خود را برای حضور در دانشگاه — اسرائیلی که تحقیقات نشان می دهد در صورت تمایل در آزمون های استاندارد به طور بالقوه صدمه زدن به خود و پذیرش کالج شانس.

اما رفعت تبخیر با Zaldana را کلمات بعدی: نگاهی به آزمون به هر حال.

“من به آنها گفتم شما باید در نظر گرفتن SAT اگر شما می خواهید گزینه های بیشتر,” کالج مشاور گفت. “آنها فکر آن را مانند یک سواری رایگان و گفتم نه.”

تبلیغات

تصمیم اخیر توسط UC رجنت به رها کردن SAT و ACT مورد نیاز برای ورود به برتر کشور تحقیقات عمومی سیستم دانشگاه برای چندمین بار از سراسر کشور سوخت انتظارات که دیگر کالج ها را به دنبال کت و شلوار و سیاسی میلیارد دلار تست استاندارد صنعت.

“این یک لحظه — یک صنعت disrupter گفت:” فرشته B. پرز معاون رئیس جمهور در کالج ترینیتی در هارتفورد, Conn., که مدیر عامل منتخب ملی Assn. برای پذیرش کالج مشاوره. “بسیاری از ما که پرشور در مورد آزمون-اختیاری جنبش … فکر می کنم آن را برای ایجاد دسترسی بیشتر برای دانش آموزان, را, کالج, نرم افزار فرایند ساده تر و همچنین ممکن است تنوع” دانشگاه.

اما آن را به دور از پاک کردن چگونه به سرعت این تغییرات ممکن است — اگر آنها را انجام دهید. مانند Zaldana بسیاری از کالج مشاوران زیادی نیست تغییر خود مشاوره: حفظ و مطالعه. امتحانات. و مگر آنها فاجعه بار, ارسال نمرات خود را.

“وجود دارد یک کل بسیاری از مدارس خارج از UC سیستم و بسیاری از آنها نیاز به این نشست گفت: فیلم آموزش مک گی, کالج مشاور در مرکز شهر آهن ربا دبیرستان.

تبلیغات

اضافه شده هدر قهوه ای یک مشاور در لس آنجلس دبیرستان: “اگر به شما می گویند شما نمی نیاز به آزمون شما در حال قفل کردن بچه ها به یک سیستم مدرسه.”

تقاضا برای آزمون — حتی در میان coronavirus مربوط به تعلیق مورد نیاز در UC دانشگاه و دیگر دانشگاه های سراسر کشور — بالا باقی می ماند و باعث مشکل برای کالج مدیره. آن را لغو مارس, مارس و ژوئن آزمون با توجه به همه گیر و تست گفته آنها ممکن است قادر به ارائه یک آزمون برای همه دانش آموزان که می خواهید به آن را. روز سه شنبه آنها خواسته کالج پذیرش افسران به ضرر دانش آموزان است که می توانید آن را در زمان برای درخواست مهلت.

سیستم UC شروع نیاز به این نشست برای پذیرش در نیم قرن پیش, اما بسیاری از منتقدان به مدت طولانی مورد بحث ارزش آن ابراز نگرانی در مورد سازگار تحقیقات نشان می دهد که نژاد درآمد و والدین آموزشی سطوح به شدت تحت تاثیر قرار گرفت. عمل و هیئت مدیره که دارای شنبه, استدلال می کنند که امتحانات خود را ارائه و ابزار مفید برای کمک به پیش بینی کالج موفقیت و متفاوت نمرات آزمون میان دانش آموزان منعکس کننده نابرابری در دسترسی به آموزش با کیفیت.

اما UC رجنت رد آن استدلال و به اتفاق آرا به تصویب یک برنامه پنج ساله به مرحله آزمایش مورد نیاز است. امتحانات خواهد بود اختیاری برای دو سال آینده. UC خواهد رفت “تست کور” برای کالیفرنیا دانش آموزان در سال سه و چهار معنی نمرات در نظر گرفته نمی شود برای پذیرش حتی اگر شده. توسط 2025 UC امیدوار است به منظور توسعه یک آزمون جدید.

تبلیغات

UC سیستم با 285,000 دانش آموزان در 10 دانشگاه است که تا کنون بزرگترین موسسه آزمون-اختیاری است. آنها پیوستن به بیش از 1200 کالج ها که نمی خواهد نیاز به آزمون های استاندارد برای سقوط 2021 متقاضیان اگر چه حدود 200 نفر از آنها اتخاذ سیاست در این سال در میان coronavirus بحران است.

حرکت است که سوخت رو به رشد تحقیقات در مورد اثرات مثبت تست-اختیاری سیاست گفت: باب شافر عمومی آموزش و پرورش مدیر FairTest مرکز ملی عادلانه و باز تست.

یک 2018 مطالعه از 28 عمومی و خصوصی کالج ها و دانشگاه ها یافت می شود که آزمون-اختیاری سیاست های افزایش برنامه های کاربردی و تنوع متقاضیان است. حدود یک چهارم از متقاضیان را انتخاب و به ثبت نمرات; آنها به طور نامتناسبی زن کم درآمد نسل اول و اقلیت کمتر دانش آموزان است. آنها اغلب بستری در نرخ پایین تر از کسانی که فرستاده شده نمرات اما به پایان رسید تا فارغ التحصیلی در برابر یا بالاتر از نرخ با توجه به مطالعه انجام شده توسط کالج ملی پذیرش مشاوره ،

بیشترین پذیرش کارشناسان می گویند کمی وجود دارد که اگر هر حرکت نزولی برای گرفتن تست به خصوص از هیئت کالج ارائه می دهد دو free SAT آزمون برای دانش آموزان کم درآمد. حتی Shaeffer از FairTest توصیه می کند که دانش آموزان حداقل دیدن جایی که آنها ایستاده با تمرین تست که هیئت کالج و آنلاین آکادمی خان ارائه به صورت رایگان.

تبلیغات

لورن طبخ غربی Assn. برای پذیرش کالج مشاوره نشان می دهد تحقیق در مورد یک مدرسه متوسط شنبه نمرات برای کمک به تصمیم می گیرید که آیا به آنها ارائه. اما مک گی در مرکز شهر آهن ربا گفت: او را تشویق می کند تا دانش آموزان خود را برای ارسال نمرات کمتر از میانگین زیرا کالج ها را با استفاده از نکات دقیق وظریف و متن در ارزیابی آنها.

UCLA او گفت: به اعتراف خود دانش آموزان با نمرات SAT در محدوده 1300 — در مورد میانگین پایین چارک از بستری در دانشجویان سال اول و سرعت بالا در مقایسه با دبیرستان میانگین نمره 1050.

“UCLA می داند که ما مدرسه” McGee گفت. “آنها می دانند که بچه های ما در حال رفتن به پول برای آمادگی آزمون.”

در واقع کار با مشاوران مدرسه یکی از مهم ترین چیزهایی است که دانش آموزان باید انجام دهید برای کشف کردن که آیا برای ارسال نمرات با توجه به Youlonda Copeland-مورگان UCLA معاون شهردار از ثبت نام مدیریت.

تبلیغات

Youlonda Copeland-مورگان UCLA معاون شهردار از ثبت نام, مدیریت, و چند تن دیگر UC پذیرش مدیران می گویند وجود دارد هیچ قانون سخت و سریع در مورد نمرات آزمون اما تاکید آنها نمی خواهد نگاه منفی در کسانی که اصلا آنها را ارسال کنید. در حالی که بسیاری از تست مخالفان آشکارا تماس امتحانات نژادپرستانه UC پذیرش مقامات کاهش تاثیر منفی بر دانش آموزان محروم با اعتراف به آنها را در نرخ بالاتر از مزایای بیشتر همسالان و وزن نمرات بیشتر به شدت نسبت به نمرات آزمون های دانشگاه علمی سنا بررسی یافت.

Olufemi Ogundele UC برکلی دستیار معاونت و مدیر پذیرش در مقطع کارشناسی گفت: خود دانشگاه در نظر نمرات آزمون در کنار 13 سایر عوامل در ارزیابی برنامه های کاربردی به عنوان دیگر UC مدارس. نیمی از برکلی بستری دانش آموزان در پاییز گذشته آمار SAT نمرات آزمون در 96% درصد یا بالاتر است. اما Ogundele گفت: این ایده از یک آستانه مقدماتی نمره می تواند “مشکل ساز است.”

“دانش آموزان باید در تمام قطعه از نرم افزار است که آنها باور دارند صحبت می کنند به آنها چه کسانی هستند,” او گفت:. “اگر به شما افتخار می کنیم از نمره آزمون خود را بدون توجه به آنچه که نمره شما باید آن را ارسال کنید. پذیرش بسیار بیشتر علاقه مند به دانش آموزان نمایش برتری خود را هر دو در و خارج از کلاس درس به جای کسانی که به دنبال کمال در آزمون های استاندارد.”

UC Santa Barbara, پذیرش مدیر لیزا Pzekop گفت: دانش آموزان باید در نظر بگیرید ارسال نمرات آزمون است که به کمک آنها داستان خود را. برای مثال او گفت: کسانی که پرشور در مورد علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضی ممکن است توضیح دهید که آنچه انجام داده ام به آماده شدن برای کسانی که زمینه و ذکر خود را نمره ریاضی.

تبلیغات

در UC ریورساید دانش آموزان باید به طور کلی خطا در کنار ارسال نمرات با توجه به امیلی Engelschall مدیر پذیرش در مقطع کارشناسی. حتی اگر یک نمره کل نیست و رسیدن به یک سطح خاص او گفت: قدرت در یک منطقه می تواند اضافه کردن مقدار به برنامه. و نمرات که اصلا کمک نمی توان در پذیرش تصمیم, او گفت:.

UC پذیرش کارشناسان می گویند برنامه خوانندگان آموزش داده خواهد شد برای جلوگیری از قضاوت های منفی در مورد دانش آموزانی که همین حالا ثبت نمرات.

پرز آموخته نزدیک به فرضیات در زمانی که او مشغول به کار در پذیرش دانشجو در Pitzer کالج و دانش آموزان به او گفت که آمار کامل نمرات آزمون اما تصمیم به ارسال آنها را به خاطر آنها فلسفی مخالفت با آزمون های استاندارد.

اما “مردم خود را داستان” به پذیرش کار گفت: همواره منجر به تعصبات است که باید به رسمیت شناخته و خنثی از طریق آموزش. و کسانی که تعصبات می تواند به طور گسترده ای متفاوت است.

تبلیغات

یک نرم افزار خواننده در پردیس پرز کاهش یافته است به نام نمی مانند انجمن پس از تصویب برنامه های کاربردی خود را به دیگران به رسیدگی است. برونگرا هستند و بنابراین مورد علاقه توسط دفتر پذیرش که پرز به حال کارکنان خود را به عنوان خوانده شده “آرام: قدرت درونگراها در جهان است که می تواند به توقف صحبت کردن” توسط Susan Cain برای کمک به آنها را تنظیم کنید نظرات خود را.

چنین اطمینانی نیست لزوما تست موضوع را آسان تر برای دانش آموزان است. Lizbeth گالگوس واشنگتن دبستان junior, گفت که او در ابتدا هیجان زده به یاد بگیرند که UC انداختن بود نشسته و عمل مورد نیاز است.

اما او رفتن را نشسته دوباره به هر حال حتی اگر او بمباران اولین بار سعی کنید در ماه مارس — به ثمر رساند در مورد 800 10 درصد یک نتیجه است که “شکست قلب من” او گفت:. او هفته را صرف آماده شدن برای امتحان از طریق یک USC تدریس خصوصی برنامه های آنلاین و عمل بود اما آنقدر عصبی در آزمون بعد که او نامناسب زمان او به پایان رسید و تنها حدود 30 درصد از سوالات قبل از عجله حدس زدن در بقیه.

Lizbeth گفت: او را مصمم به نگه داشتن در آن را به دلیل UC دانشگاه ها تنها کسانی نیستند که در کالج خود را.

تبلیغات

“حتی اگر من بد بار دوم من را امتحان کنید,” او گفت: “و اگر من را دریافت نمی, نمره, من می خواهم, من آن را برای بار سوم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>