UCLA تظاهرات پلیس لس آنجلس با استفاده از جکی رابینسون ورزشگاه برای اعتراض به دستگیری پردازش

برخی در UCLA اعتراض به آنچه که آنها به نام دانشگاه “همکاری” با پلیس لس آنجلس در, امکان استفاده از دانشگاه جکی رابینسون ورزشگاه به روند بازداشت شدگان برای نقض مقررات در طول قیام برانگیخت توسط پلیس به قتل جورج فلوید.

در نامه ده ها تن از اعضای هیئت علمی گفت: پلیس به عمد شلوغ بازداشت شدگان در مرکز شهر لس آنجلس و وست وود به کلانتر اتوبوس آورده و آنها را به ورزشگاه که در آن دانشگاه را تیم بیس بال بازی می کند تحت اجاره با U. S Department of Veterans Affairs.

در این نامه می گوید افسران نمی پوشیدن ماسک و نادیده انگاشتن دیگر CDC شهر و شهرستان اقدامات لازم برای جلوگیری از COVID-19 سرایت.

“بی رحمانه طنز که این اتفاق در یک محل استفاده می شود به عنوان یک COVID-19 تست سایت از دست داده است در کسانی که دستگیر و یا بر ما” گفت: اساتید که در دانشگاه خواستار پایان استفاده از این ورزشگاه توسط پلیس. اساتید امضا کنندگان این نامه عبارتند از Ananya Roy, استاد برنامه ریزی شهری و رفاه اجتماعی و مدیر UCLA Luskin موسسه نابرابری و دموکراسی; Kelly Lytle Hernánde مدیر دانشگاه UCLA رالف J. Bunche مرکز مطالعات آفریقایی آمریکایی و یک مک آرتور یاران گیرنده و شریل هریس استاد حقوق مدنی و آزادی های مدنی در UCLA مدرسه قانون است.

تبلیغات

UCLA در بیانیه ای گفت: “ما مشکل حساب های جکی رابینسون ورزشگاه استفاده می شود به عنوان یک “میدان زندان است.” این انجام شد بدون UCLA آگاهی و یا اجازه. به عنوان اجاره ورزشگاه به ما اطلاع سازمان های محلی که UCLA نمی خواهد اعطای مجوز وجود دارد باید یک درخواست مثل این در آینده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>