USC خواهد بازگشایی برای ترم پاییز با آنلاین و کلاس های حضوری بیشتر فاصله در خوابگاه

USC خواهد دانش آموزان را به محوطه دانشگاه برای ترم پاییز در میان coronavirus بحران با چند اقدامات ایمنی که شامل هر دو آنلاین و در کلاس های حضوری بیشتر فاصله در خوابگاه و تست برای COVID-19 رئیس Carol L. Folt اعلام کرد سه شنبه شب.

بسیار پیش بینی تصمیم خاصی برای تشجیع بسیاری از دانش آموزان بسیاری از آنها یافت می شود آموزش آنلاین بیگانه و خانواده های آنها که خودداری کردند در پرداخت USC است $58,000 سالانه شهریه و هزینه کلاس ها در کامپیوتر است. برخی از دانش آموزان مانند دیگران در سراسر کشور — با توجه به در نظر گرفتن یک سال فاصله اگر USC نیست سر کلاس های حضوری.

“ما همه مشتاق به بازگشت به زندگی در محوطه این سقوط و متعهد به این تصمیم گیری با مقدار زیادی از مراقبت و برنامه ریزی” Folt گفت: در پیام خود را به جامعه دانشگاه.

USC یکی از اولین و مهمترین دانشگاه در کالیفرنیا اعلام بتن بازگشایی برنامه. ماه گذشته 23-پردیس دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در سیستم گفت: این امر انجام عمدتا کلاس های آنلاین برای ترم پاییز. دانشگاه کالیفرنیا است که انتظار می رود به اعلام برنامه های خود را برای 10 دانشگاه این ماه است. مقامات در دانشگاه و دیگر دانشگاه های سراسر کشور گفت: امیدواریم که به ارائه ترکیبی از حضوری و کلاس های آنلاین با کاهش تراکم خوابگاه ها و سالن های غذاخوری.

تبلیغات

Folt گفت: ترم پاییز آغاز خواهد شد اوایل هفته در Aug. 17 و پایان شکرگزاری با هیچ سقوط و شکستن. قبل از آن برنامه است که با هدف به حداقل رساندن شیوع این ویروس به عنوان فصل آنفولانزا شروع می شود. خوش آمدید فعالیت برای دانشجویان ورودی آغاز خواهد شد آنلاین هفته Aug. 10 احتمالا با کوچکتر فرد در حوادث.

سقوط طرح شامل:

  • تقریبا هر فرد در کلاس و نیز ارائه می شود حاضر به ارائه انعطاف پذیری بیشتر برای دانشجویان و استادان را انتخاب کنید. برخی از دوره ها خواهد بود یک مخلوط آنلاین بزرگ سخنرانی با کسی بحث و آزمایشگاه. برخی از دروس مانند رقص, ممکن است به طور کامل در فرد در حالی که دیگران می تواند به طور کامل آنلاین.
  • اقامت سالن را بازگشایی اما تعداد دانش آموزان در هر اتاق کاهش خواهد یافت. در دانشگاه امکانات ناهار خوری نیز می تواند اصلاح شود به منظور کاهش تراکم و تماس با را-از گزینه های ناهار خوری گسترش یافته است.
  • کلاس های درس و دفاتر و دیگر فضاهای پردیس در حال پیکربندی مجدد به جای فیزیکی فاصله مورد نیاز است. عابر پیاده گردشگاهها خواهد شد مشخص شده به حد تراکم.
  • USC کارکنان اغلب تمیز و پاکسازی ساختمان کلاس ها و فضاهای عمومی با توجه به پروتکل های دقیق و سلامت و دستورالعمل های ایمنی.
  • تست و تماس با ردیابی خواهد بود گسترش یافته و پیشرفته شامل همه بازگشت کارکنان و اعضای هیات علمی و دانشجویان. دانشگاه آزاد اطلاعات بیشتر در مورد دانش آموز, تست, به زودی, Folt گفت.
  • USC خواهد هر کس نیاز به پوشیدن ماسک در دانشگاه و در کلاس های درس و حفظ فاصله فیزیکی.

“لطفا درک کنید که این برنامه ها باقی می ماند و مشروط به عوامل مختلفی از جمله ادامه گسترش COVID-19 و سلامت سفارشات از دولت و مقامات محلی” Folt گفت: در ایمیل. “بنابراین همه چیز می تواند تغییر کند اما ما هیجان زده به جلو حرکت کند و به [دانشجویان] است.”

کسانی که بازگشت به دانشگاه برای اولین بار باشد که نیاز به کامل آموزشی جلسات آموزشی و توافق در نوشتن به دنبال دانشگاه و بهداشت عمومی با سیاست ها و دستورالعمل ها. تخطی از این سیاست ها منجر به اقدامات انضباطی.

تبلیغات

“ما برنامه ریزی برای موفقیت در کل جامعه ما باید بخشی از راه حل — تروجان ها مراقبت از تروجان ها و برای همسایگان ما” Folt نوشت.

سقوط طرح دوبله پروژه راه اندازی مجدد منجر شد توسط کشيش تراشه Zukoski و درگیر صدها نفر از مردم در حال کار در سراسر ساعت تهیه برنامه های توسعه سناریوها و احتمالات به حساب برای تغییر شرایط, Folt گفت.

پردیس قصد دارد به انتشار اطلاعات بیشتر در مورد حرکت در تاریخ مسکن و ثبت نام. تصمیم گیری در زمانی که به راه اندازی مجدد کنسرت و اجرای برنامه های ورزشی در حال انتظار. USC دو و میدانی را دنبال خواهد کرد هر دو هدایت مقامات دولتی Pac-12 کنفرانس و NCAA قوانین و دانشگاه در چه زمانی و چگونه ورزشکاران می تواند بازگشت به دانشگاه, Folt گفت.

“ما سلامت و ایمنی روش هدایت خواهد شد توسط L. A. County وزارت بهداشت و داخلی خود ما سیاست سلامت رهبری تیم خواهد شد با تمرکز بر حفاظت افراد و جامعه” او گفت:. “همانطور که در تمام فعالیت های بهداشت و ایمنی ما دانش آموزان و کارکنان را همیشه اولویت اول ما است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>