چرا کلرادو Tokers عشق باران شکلات

ما توجه span واقعا چیزی به ناگهان است. جو عجیب و غریب شده است یک انفجار از گذشته پس ممکن است حتی اگر ببر پادشاه آمد و حدود دو ماه پیش. به یاد داشته باشید که چگونه آزار دهنده آن “زن yells در گربه” الگوهای رفتاری شد در اواخر سال گذشته ؟ آنها تبدیل به دیجیتال و گرد و غبار و زیر فرش جاروب با مهربان Willy Wonka و گریه مایکل جردن. اما همیشه وجود دارد که یک از دوستان که هنوز فریاد می زند: “لعنت, دانیل!” هنگامی که شما نشان می دهد تا با پوشیدن وانت چرا که هیچ چیز می میرد در اینترنت.

حلقه از انت فرهنگ پاپ بود چرخش سریع زمانی که من آمد در سراسر یک سویه به نام باران شکلات (نام قشنگ YouTube موزیک ویدیو در سال 2007) اما پس از سانحه سفر از طریق قرن 21 به توقف screeching آمد که من تو را دیدم علف های هرز ژنتیک و به یاد داشته باشیم که باران شکلات ممکن است بیشتر باید در زیر هود از من در ابتدا فکر می کردم. ترکیبی از دی جی کوتاه کاکائو کش و Chocolope از DNA ژنتیک باران شکلات خیلی بیشتر از ویروسی حمل چنین فریبنده هلندی میراث فرهنگی که از آن ساخته شده یک لیست از ده گونه های من می خواستم برای دیدن در دنور در سال 2017. به نظر می رسد مانند من در نهایت آرزوی من.

علاقه من به باران شکلات در اصل وضع در ژنتیک یک پرده نقش دار کلاسیک زغال اخته Cannalope رقیق و شکلات تایلندی گونه است. معمولا وجود دارد نه مقدار حدس زدن در چه مسن تر این کاهش مزمن تحت تاثیر قرار من — زغال اخته نگه می دارد من یک کم راحت جزر و مد در حالی که فلان Cannalope مه به من می دهد یک روح پر انرژی بالا اما مخلوط کردن آنها با هم باعث می شود من نامشخص است. به امید حتی keeled بالا و متمرکز سر من هیجان زده بود به پرش در باران اما نمی توانستم تکان امکان شیک سردرگمی و یا سفر به اتاق خواب من و سپس فراموش کردن چرا من رفتم در آن وجود دارد. و یا حتی بدتر شدن عمیق باریتون صدای صورتش Zonday آواز “شکلات باران” گیر در سر من.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

اما هیچ کدام از آن اتفاق افتاده است. به جای باران شکلات نورد از یک فرش مخملی برای من در طول بقیه روز ساخت استرس زا چیزهای بسیار کمتر استرس زا در بعد از ظهر و مزاحم کارهای بسیار کمتر آزار دهنده در شب. که آرام طرز فکر بدیهی است که تبدیل شده به من چند شکاف اما دور از نقطه بودن چسب به نیمکت. من ناگهان خودم را قادر به تمرکز بر روی کارهای دستی و حیاط کار نه که تا به حال به نظر می رسید بسیار مهم در هفته گذشته به عنوان اعتراض به ملی خشونت پلیس آمار دنور. هنوز هم گاهی اوقات شما نیاز به تمرکز بر روی چیزهای کوچک قبل از رفتن پس از مسائل بزرگ و تونل چشم انداز ارائه شده توسط باران شکلات من را قادر به انجام این کار برای چند ساعت.

به نظر می رسد: مانند یک صفحه از بالا بار در اوایل 2000s باران شکلات به نظر می رسد مانند یک کلاسیک رقیق با کوچک و متوسط coned جوانه روشن calyxes اعم از آهک به wintergreen و نازک شیری کرک که نگاه مانند آنها ممکن است سوزن زدن به نوک انگشتان خود را.

بو: شیرین, تلخ و خامه یادداشت تلو تلو خوردن بر یادآوری بینی من از شکلات قبل از در حال اجرا را به یک دیوار آجری دارای مزه تند ترش تمشک و اسطوخودوس با skunky کش به عقب پایان. عطر کمتر پیچیده تر از آن برای تلفن های موبایل و مطيع تر از تند. هیچ چیز در مورد آن را نشان می دهد انرژی در آینده است.

عطر و طعم: مزه یک مشترک از باران شکلات مانند بوی nugs از آن در جهت معکوس. صاف رایحه اسطوخودوس و ترش, skunky طعم چمن زمین برای اولین بار پس ساکت تر نکات شکلات, وانیل و توت سیاه مانند ترکیبی از آمریکای مرکزی و اتیوپی قهوه.

اثرات: طبقه بندی شکلات باران به عنوان یک smooth operator, اعطای من تمرکز کنجکاوی و فقط به اندازه کافی یخ در رگ های من برای تبدیل شدن به سرد و احمق و خیار را دوست دارم هنگامی که در ماه ژوئن آب و هوا بازدید. اما من جرقه های خلاق وجود نداشت بعد از هر جلسه و حافظه کوتاه مدت بود برافروخت برای هفته تا زمانی که من به پایان رسید آن را خاموش.

با وجود فشار شما می خواهم برای دیدن برفلد? ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>