3 متهم در قتل Ahmaud Arbery صورت دادگاه

نیوبرانزویک. (AP) — سه مرد که به اتهام قتل ماه پس از تیراندازی مرگبار از Ahmaud Arbery مواجه شنوایی قبل از گرجستان قاضی پنج شنبه پس از یک هفته خشونت در آمریکا بیش از اجرای قانون تعصبات در برابر سیاه قربانیان.

Glynn شهرستان دادرس قاضی والاس E. Harrell برنامه ریزی شده در این جلسه برای تعیین اینکه آیا مقامات شواهد کافی از قتل در Arbery کشتن به ارسال پرونده به دادگاه.

Arbery کشته شد Feb. 23 پس از یک پدر و پسر مسلح خود و به تعقیب هنگامی که آنها کشف 25 ساله مرد سیاه و سفید در حال اجرا در محله خود را فقط در خارج از شهرستان بندر Brunswick.

آن نیست تا زمانی که ممکن است 7 است که آن مردان — گرگ McMichael, 64 و تراویس McMichael, 34 — بودند به اتهام قتل جنایت و تشدید حمله. این McMichaels دستگیری آمد و دو روز پس از تلفن همراه تصویری از تیراندازی به بیرون درز آنلاین و هم زده یک اعتراض ملی.

همسایه که فیلم برداری این ویدئو 50 ساله ویلیام “Roddie” برایان بود نیز دستگیر و به اتهام قتل جنایت و به طور غیر قانونی با استفاده از یک وسیله نقلیه به تلاش برای محدود و بازداشت Arbery.

گرجستان قانون تعریف جرم قتل به عنوان قتل ناشی از کمیسیون زمینه ای جنایت. آن نیازی نیست که به قصد کشتن. حداقل مجازات حبس ابد با احتمال آزادی مشروط.

تظاهرات پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس Breonna تیلور در لوئیزویل کنتاکی و Arbery منجر به شیوع خشونت در بسیاری از شهرهای بزرگ از جمله آتلانتا. گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ وعده داده شده “قوی دولت در اجرای قانون حضور” در منطقه نیوبرانزویک پنج شنبه همزمان با دادگاه.

وکلای دفاع درخواست جلسه به دادستان نشان می دهد که آیا آنها علت احتمالی را به اتهام مردان با قتل است.

گرگ McMichael گفت: پلیس پس از تیراندازی در ماه فوریه که او مشکوک Arbery از ارتکاب نمیتوانیم در محله. او گفت: Arbery حمله پسر خود را قبل از ضربه بودن.

Arbery خانواده گفت که او صرفا از دویدن. سابق دبیرستان بازیکن فوتبال زد به در شکل باقی بماند و زندگی می کردند کمتر از 2 مایل (3.2 کیلومتر) از زیربخش جایی که او کشته شد. مادرش گفت که او برنامه ریزی شده برای شروع به دانشکده فنی در پاییز برای تبدیل شدن به یک برق.

دفاع وکیل را برای هر دو McMichaels باید گفت بسیار ناشناخته باقی مانده در مورد آنچه که منجر به تیراندازی و هشدار داده اند در برابر عجله برای قضاوت. یک وکیل برای بریان کرده است گفت که او صرفا یک شاهد Arbery مرگ است.

هر سه متهم باقی می ماند صالحی: در Glynn شهرستان است. متفاوت قاضی باید تصمیم بگیرید که آیا اجازه می دهد تا آنها را به رایگان در اوراق قرضه.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>