آسیا امروز: استرالیا به راه اندازی مجدد پروازها به مقصد نیوزیلند

کانبرا استرالیا (AP) — کانبرا فرودگاه افتتاح شد ثبت نام برای مسافران علاقه مند به پرواز از پایتخت استرالیا به نیوزیلند, در تاریخ 1 ژوئیه در یک پیشنهاد از سرگیری مسافرت های بین المللی.

پیشنهاد برای راه اندازی مجدد پروازهای اتصال دو پایتخت شد مورد بحث بین دو دولت و همچنین کوانتاس و هوایی نیوزیلند کانبرا فرودگاه, مدیر عامل, Stephen بایرون گفت: پنج شنبه.

در زیر پیشنهاد پروازهای بین کانبرا و ولینگتون نمی خواهد نیاز به قرنطینه مسافران است. کانبرا فرودگاه افتتاح شد ثبت نام از علاقه برای اولین پرواز در ماه جولای 1 و 140 نام اضافه شد در اولین ساعت.

“وجود دارد بسیار قوی تقاضا برای این پرواز که پشتیبانی تجاری گزاره اما آن را نیز بر اهمیت اجتماعی خود را از شروع این پرواز به عنوان به زودی به عنوان مقامات بهداشتی خیال آن را امن برای انجام این کار” بایرون گفته آسوشیتد پرس.

“ما فکر می کنم که زمان مناسب است در حال حاضر برای دولت برای تنظیم تاریخ و برای طرفین برای همکاری با یکدیگر برای ارائه خدمات در آن تاریخ” بایرون اضافه شده است.

بازگشت پرواز را ترک Wellington و کانبرا در اول صبح که پرواز اجازه داده شد, او گفت:.

“ما باید امن وجود دارد’ هیچ شکی نیست اما تعدادی از عفونت در هر دو طرف بسیار کم است. بسیار مهم است که این فقط یک محاکمه … و ما برای انتخاب این دو COVID امن شهرستانها در جهان تقریبا” Bryon گفت.

نیوزیلند در آستانه از بین بردن این ویروس پس از آن بریده شده یک 13th مستقیم بعد با هیچ گزارش نگرانکنندهای است. تنها یک فرد مجرد در کشور 5 میلیون نفر شناخته شده است که هنوز این ویروس است که فرد در بیمارستان بستری است. اما آن باقی مانده است احتمال دارد که این کشور را وارد کردن موارد جدید پس از آن بازگشایی مرزهای خود و مقامات می گویند هدف آنها باقی می ماند به مهر عفونت های جدید را به عنوان آنها بوجود می آیند.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— هند تلفات افزایش: هند شمارش COVID-19 تلفات عبور کرده 6,000 علامت پس از ثبت نام 260 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته. این کشور همچنین گزارش 9,304 موارد جدیدی از کروناویروس در یکی دیگر از بزرگترین واحد-بعد سنبله بالا بردن مجموع عفونت به 216,919 با 6,075 مرگ و میر. وزارت بهداشت و درمان گفت: آن ramping تا تست در سراسر کشور با 4 میلیون نفر تست شده است. هند مواجه شده است و افزایش عفونت در هفته های اخیر عمدتا در شهرستانها. ساحلی ایالت ماهاراشترا در ادامه به بدترین آسیب دیده با 74,860 موارد و 2,587 مرگ و میر. هند هفتمین بدترین ضربه ملت با این بیماری همه گیر.

— 39 نفر در کره جنوبی: کره جنوبی تایید 39 موارد اضافی از coronavirus اما در سه پرجمعیت سئول شهری به عنوان مقامات در حال تلاش برای مهار یک تجدید حیات COVID-19. کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: به تازگی گزارش موارد مطرح شده این کشور در مجموع به 11,629 با 273 مرگ و میر. آژانس می گوید 10,499 از آنها بهبود یافته اند در حالی که 857 باقی می ماند در درمان است. کره جنوبی چهره سنبله در عفونت های جدید در هفته های اخیر عمدتا در سئول در منطقه که در آن حدود نیمی از این کشور به 51 میلیون نفر سکونت دارند. آن موارد مرتبط شده اند به شب زنده داری موسسات اجتماعات کلیسا و e-commerce انبار. مقامات پس از آن تعطیل هزاران نفر از کاباره ها و مکانهای دیگر.

— اندونزی به سهولت مستند: مقامات در اندونزی سرمایه را به سهولت نسبی مستند به عنوان چهارم جهان را پرجمعیت ترین کشور پرانتز به تدریج بازگشایی اقتصاد آن است. جاکارتا رژیم صهیونیستی است. Anies Baswedan اعلام کرد بازگشایی مساجد و کلیساها و معابد در روز جمعه اما تنها در نیمی از ظرفیت. دفاتر حمل و نقل عمومی. رستوران ها و فروشگاه های مواد غذایی و سواحل اجازه خواهد داشت به عمل نیز در نیمی از ظرفیت. مراکز و پارک ها در حال برنامه ریزی برای بازگشایی اواسط ماه ژوئن. مدارس باقی می ماند بسته این ماه است. Baswedan گفت: این تصمیم به بازگشایی شرح زیر است کاهش قابل توجهی در تعداد زیادی از عفونت ها در روزهای اخیر. او گفت: هر کس به جز افراد مسن و کودکان زیر 5 زنان باردار و افراد بیمار را مجاز به ترک خانه های خود را با پوشیدن ماسک. جاکارتا ثبت کرده است 7,690 تایید موارد با 523, مرگ و میر, در حالی که تلفات در سراسر کشور بود در 28,818 عفونت و 1,721 مرگ و میر.

— حکومت نظامی در سریلانکا سریلانکا: اعمال روز مقررات منع رفت و آمد در سراسر کشور در روز پنج شنبه و جمعه در یک حرکت ظاهری برای محدود کردن جنبش در طول یک کلید تعطیلات بودایی و یک آخر هفته طولانی. سریلانکا اکثریت بودایی ها جشن Poson Poya در روز جمعه که نشانه ای از مقدمه ای از بودیسم در قرن 3 قبل از میلاد حکومت نظامی در آمد نزدیک به دو هفته پس از دولت آرام 2-ماه مستند. وجود دارد 1,749 موارد تایید شده در سریلانکا از جمله 839 که بهبود یافته اند و 11 مرگ و میر.

— میانمار انتخابات در مسیر: میانمار در کمیسیون انتخابات گفت: در این سال انتخابات عمومی برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در ماه نوامبر و نمی شود به تعویق افتاد به دلیل coronavirus بحران است. تاریخ دقیق متعاقبا اعلام خواهد شد. میانمار روز شنبه اعلام کرد یک مورد تایید شده از COVID-19 آوردن مجموع آن به 234 از جمله شش مرگ و میر.

— استرالیا ارائه می دهد کمک های مالی برای خانه های جدید: دولت استرالیا انداخته است ساختمان مسکونی بخش تاسیسات از یک بیماری همه گیر رکود با ارائه 25,000 دلار استرالیا ($17,323) کمک های مالی برای افرادی که می خواهید برای ساخت خانه های جدید و یا قابل ملاحظه ای نوسازی موجود در خانه. نخست وزیر اسکات موریسون گفت: این کمک های مالی شد و انتظار می رود به هزینه AU$680 میلیون (471 میلیون دالر) تا پایان سال است. این کمک های مالی خواهد “حمایت از این خانواده ها و کسانی که استرالیایی که رویای آن را برای ساخت خانه خود و یا به انجام این کار بزرگ نوسازی — یک رویا است که آنها فکر می کردند ممکن است خرد شده coronavirus” موریسون به خبرنگاران گفت:. دولت چهارشنبه اعلام کرد که اقتصاد استرالیا وارد شده بود اول آن رکود اقتصادی از سال 1991.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>