فروش 2 دریافت 1: بلژیک راه اندازی Helpy ساعت برای حمایت از میله

بروکسل (AP) — به یاد داشته باشید یک ساعت یک مبارک در زمانی که شما دستور داد یک آبجو و رو دو ؟

خوب بود که قبل از coronavirus رسید. آن را در حال حاضر زمان برای “Helpy ساعت” در بلژیک.

به عنوان کافه ها و رستوران ها آماده بازگشایی در هفته آینده پس از بیش از دو ماه از درهای بسته با توجه به کروناویروس همه گیر آبجو بلژیکی عاشق بودن خواست به خرید یک نوشیدنی برای قیمت دو در پشتیبانی از مورد علاقه خود را محلی.

“در حال حاضر که میله را به آرامی در حال بازگشایی آنها پس از نزدیک به سه ماه از آن زمان برای بازگشت به نفع” فدراسیون بلژیک کافه ها گفت: برای ترویج کمپین برای تغییر ساعت یک مبارک به Helpy ساعت.

کافه ها و رستوران ها در بلژیک خواهد بود و مجاز به بازگشایی شروع دوشنبه تحت شرایط سخت با جداول فاصله حداقل 1.5 متر از هم جدا و حداکثر 10 نفر در هر جدول. سفارش و آشامیدنی در نوار ممکن نخواهد بود و پیشخدمت را مجبور به پوشیدن ماسک.

دایان Delen, فدراسیون, رئیس جمهور گفت: اقدامات سخت گیرانه خواهد شد و کاهش حضور در کافه ها توسط حداقل دو سوم. او به آسوشیتد پرس روز پنجشنبه که “helpy ساعت” ابتکار عمل را به کمک نوار صاحبان تحمل شوک بحران اقتصادی موجب شده توسط ویروس.

“من فکر نمی کنم که بلژیک خوشحال خواهد شد به دیدن معشوق خود کافه ها ناپدید می شوند” او گفت:. “این یک اقدام موقت است که کمک خواهد کرد که جلوگیری از یک بهمن از ورشکستگی. و هنگامی که همه چیز به حالت عادی بازگشت مشتریان راضی خواهند بود چرا که مبارک ساعت باز خواهد گشت.”

با توجه به فدراسیون نیمی از بلژیک 12,000 کافه ها ممکن است زنده ماندن coronavirus بحران است.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>