کالیفرنیا با احتیاط از بازگشایی بیش از حد به سرعت در میان coronavirus بحران نظرسنجی جدید می گوید

یک نظرسنجی جدید نشان می دهد که اکثر کالیفرنیا مورد بررسی حمایت فعلی ایالت محدودیت به بنیادی برای گسترش coronavirus و یا می خواهید سخت تر پادمان باقی می ماند و ترس در مورد پیمانکاری COVID-19 و فرود در بیمارستان است.

این سیاست عمومی موسسه کالیفرنیا نظرسنجی منتشر شد چهارشنبه شب همچنین نشان داد که 69 درصد از احتمال رای دهندگان در دولت تصویب شده از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را از دست داده و coronavirus بحران و 65 درصد به او نمرات بالا به صورت کلی کار او را انجام می دهند به عنوان فرماندار.

این بررسی نشان می دهد در شرایط کامل چگونه همه گیر تحویل یک ضربه ویرانگر به رفاه مالی از کالیفرنیا به خصوص سیاه پوستان و لاتین تبارها و کسانی که در پایان پایین تر از این مقیاس دستمزد. بیش از یک سوم از کالیفرنیا گفت: آنها یا کسی در خانواده خود را از دست داده و کار با توجه به شیوع کروناویروس و نیمی از آنها یا یک عضو خانواده یا شاهد پرداخت های خود را قطع و یا تا به حال ساعت کار کاهش می یابد.

ترس از COVID-19 باقی مانده پارامونت به کالیفرنیا. از این نظرسنجی 36 درصد گفت: این مهم ترین مسئله مواجه کالیفرنیا امروز در مقایسه با 23 درصد بر این باورند که شغل و اقتصاد در حال نگرانی های بالا.

تبلیغات

“آنها در مورد خود نگران رفاه و آنها می خواستند برای دیدن محدودیت در محل قرار داده برای امنیت عمومی. آنها راحت با حفظ این محدودیت به جای شل شدن آنها گفت:” علامت گذاری Baldassare موسسه رئیس جمهور و رئیس اجرایی است. “اضطراب قابل توجهی است.”

این PPIC نظرسنجی که انجام شد بین مارس 17 و 26 ماه مه نشان داد که 58 درصد از کالیفرنیا بزرگسالان نگران بودند مورد ابتلا به ویروس و نیاز به بستری است. بیش از 70 درصد از پرسش شوندگان گفتند که حمایت از نگه داشتن محدودیت های فعلی در محل و یا افزایش آنها در مقایسه با 28% که می خواست محدودیت های کمتری در محل.

این بررسی نشان داد استارک نژادی و نابرابری درآمد در چگونه این بیماری همه گیر است و تحت تاثیر کالیفرنیا اقتصادی است. تقریبا نیمی از Latinos مورد مطالعه گفته اند و یا کسی در خانواده خود را از دست داده و شغل خود را به دلیل coronavirus با 35 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار و 34 درصد از آمریکایی های آسیایی تبار درد و رنج همان از دست دادن. بیست و چهار درصد از سفید شرکت کنندگان در نظرسنجی گفتند که یا یک عضو خانواده شغل خود را از دست.

در میان کالیفرنیا درآمد کمتر از $40,000 سال 47 درصد گزارش از دست دادن شغل در میان اعضای خانواده در مقایسه با 22 درصد از کسانی که درآمد بیش از 80.000 دلار.

تبلیغات

Newsom در اواسط ماه مارس تصویب این کشور اولین ایالتی اقامت در خانه سفارش در تلاش برای کند کردن روند گسترش این ویروس خاموش کردن غیر ضروری در محل کار به عنوان بسیاری از مدارس در ایالت کالیفرنیا بسته درب کلاس درس.

در آن محدودیت شروع به کاسته شهرستان-توسط-شهرستان پس از دولت مقامات بهداشت عمومی گزارش شده است که گسترش این ویروس در حال تثبیت اجازه می دهد یک افزایش قابل توجهی در COVID-19 تست انبار هواکش و دنده محافظ برای کارکنان بهداشتی درمانی و حصول اطمینان از وضعیت بیمارستان سیستم می تواند جای یک پتانسیل افزایش در بيماران مبتلا به ویروس است.

این بررسی نشان داد که 69 درصد از کالیفرنیا بزرگسالان پشتیبانی راه Newsom به کار گرفته coronavirus همه گیر در مقایسه با 25% که سایتهای. Newsom دریافت نمرات بالا از دموکرات ها و مستقل و همچنین از یک سوم از جمهوری خواهان بودند که مورد بررسی 55 درصد از جمهوری خواهان به او پاسخ یک thumbs-down).

“او در زمان اقدام اولین و مهمترین” Baldassare گفت. “آنچه که استاندار انجام داده است مردم امید.”

تبلیغات

Baldassare گفت Newsom اقدامات همچنین کمک به افزایش خود را به طور کلی تایید امتیاز به عنوان فرماندار که در 64% در میان به احتمال زیاد رای دهندگان است که 13 درصد بالاتر از این در ماه فوریه. در مقایسه تنها یک سوم از کالیفرنیا به احتمال زیاد رای دهندگان تایید شده از کار در حال انجام توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

Newsom تلاش برای deescalate خود را در تضاد با مغلوب ساختن پیشی جستن و دشمنی برپا سراسر فرماندار کار شد و به احتمال زیاد عاملی برای افزایش حمایت Baldassare گفت و اشاره کرد که فرماندار روش اندازه گیری شده ارسال این پیام است که یک بحران گسترده تحت تاثیر قرار میلیون ها بود هیچ وقت برای حزبی مجادله.

هنوز Newsom را گلگون تصویب اعداد می تواند قابل توجه آمار به عنوان دولت معتقد با وخیم کسری بودجه و به عنوان نیاز به صورت قابل توجهی کاهش هزینه های trickles به دولت های محلی و مدارس, او گفت:. عواقب ناشی از این دولت مشکلات مالی اما ممکن است احساس نمی شود تا اواخر تابستان یا اوایل پاییز.

Newsom گفت: در هفته گذشته که در کالیفرنیا با موفقیت در کاهش گسترش coronavirus این بهار اجازه می دهد سریع کاستن از اقامت خود را در خانه نظم و آزادی بیشتر ساکنان به ترک ایمنی از خانه های خود را به سرمایه گذاری برای سالن ها و مغازه ها و رستوران ها و در برخی موارد بازگشت به کار.

تبلیغات

اما شش کالیفرنیا 58 شهرستانهای شده اند مجاز به شل خود را coronavirus محدودیت. استان ها اعطا چشم پوشی توسط دولت شده اند مجاز به بازگشایی رستوران برای فرد ناهار خوری همراه با آرایشگاه و سالن مو با پادمان در محل مانند استفاده از پوشش صورت یک تعداد محدود از مشتریان و فاضلاب پروتکل های.

دولت در حال حاضر مجاز خرده فروشان برای باز کردن همراه با ساختمان های اداری تولید کنندگان و کسب و کار دیگر با همان پادمان در محل. ایمان مبتنی بر سازمان همچنین می توانید رزومه خدمات با تعدادی از عبادت محدود است.

اجتماعات بزرگ مانند کنسرت و عمده رویدادهای ورزشی با طرفداران ممنوع باقی می ماند و نمی رود از سر تا زمانی که یک واکسن یا درمان موثر برای COVID-19.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de