ستون: پس از جورج فلوید مرگ ما نیاز به اقدام: آتش بد پلیس در حال حاضر

کالیفرنیا مدارس رئیس تونی Thurmond واکنش نشان داد به طور غریزی هنگامی که ماشین خود را کشیده بود بیش از یک بزرگراه patrolman. Thurmond سیاه و سفید است. افسر سفید بود.

“من قرار داده و من دست روی داشبورد” Thurmond به من گفت. “قلب من از تپش از قفسه سینه من است.”

چرا او کشیده ؟

“افسر گفت: هرگز. من فکر نمی کنم ما سرعت.”

تبلیغات

“چرا” مهم نیست در این مورد. این نقطه نیست.

نکته این است که یکی از بالاترین رتبه مقامات منتخب در این مشهور مترقی دولت — سرپرست آموزش عمومی — دارای چنین ریشه دوانده ترس از سفید پلیس که او به طور خودکار قرار داده و دست خود را بر روی داشبورد نشان می دهد او برگزاری یک تفنگ.

چگونه بسیاری از بچه های سفید باید احساس مجبور به انجام این کار ؟

این اتفاق نمی افتد زمانی که Thurmond بود ، این اتفاق در اوایل سال جاری زمانی که او 51.

تبلیغات

آن را حتی بیشتر قابل توجه به دلیل Thurmond, روش سوارکاری, در مقابل صندلی مسافر بود که محور اصلی به منطقه خلیج از ساکرامنتو توسط یک سفید ساده-لباس California Highway Patrol افسر بینام و CHP ، آنها رانندگی همراه I-80 در هوای گرگ و میش.

زمانی که راننده گفت: patrolman که مسافر شد و دولت سرپرست آموزش عمومی افسر حمایت کردن.

Thurmond در مورد آخرین فرد شما می خواهم فکر می کنم خواهد بود ترس از متوقف شدن توسط پلیس است که اگر او نبود ،

تبلیغات

“من ادعا نمی کنم من تا کنون بوده است مورد آزار و اذیت توسط یک افسر پلیس” Thurmond تاکید می کند. “من نمی خواهد رفتار افسران پلیس. اما شما خبرا شرط می بندم که هر زمان یکی است پشت سر من من می ترسم به دلیل الگوی مردان سیاه پوست کشیده و بیش از مردان سیاه و سفید از دست دادن زندگی خود را.

“مهم نیست که من یک قانونگذار یا دولت رسمی که با پوشیدن یک دست کت و شلوار سیاه. مهم نیست که من به عنوان. من به عنوان یک مرد سیاه و سفید. و هنگامی که من کشیده بیش از, من نیاز به قرار دادن دست بر روی داشبورد. من احساس می کنم بسیار آسیب پذیر است.

“این چیزی است که من به تدریس فرزندان من است.”

اگر یک دولت رسمی بنادر که ترس سعی کنید تصور کنید که چگونه یک جوان سیاه, رانندگی, قدیمی خراب باید احساس.

تبلیغات

Thurmond می گوید که احساس جهانی تبعیض نژادی میان سیاه مردم “چیزی است که به ایجاد این خشم است که جوشاندن بیش از. اگر این تعصب اتفاق می افتد به اندازه کافی مردم در حال رفتن به تبدیل شدن به وسواس و عصبانی و این چیزی است که ما می بینیم.”

ترکیب مادام العمر تجربه تبعیض نژادی و با زمان اقامت در خانه ویروس همه گیر در نتیجه سابقه کار اخراج و مکرر فیلم های تلویزیون از یک غیر مسلح را گردن خرد شدن توسط یک پلیس سفیدپوست زانو و “همه این عوامل توفنده با هم” Thurmond می گوید.

ناظر انتخابات خوانده شده را علامت Baldassare از حزبی سیاست عمومی موسسه کالیفرنیا موافق است. یک PPIC ایالت نظرسنجی در ماه فوریه خواسته بالغ کالیفرنیا که آیا آنها معتقد بودند که پلیس تحت درمان همه نژادها و اقوام نسبتا.

تقریبا دو سوم از مردم سفید, آمریکایی های آسیایی تبار و لاتین تبار جواب داد که پلیس تحت درمان همه نژادها نسبتا بیشتر از زمان و یا تقریبا همیشه.

تبلیغات

اما تنها یک سوم از مردم احساس کردند که راه.

“آنها اعتماد ندارند پلیس” Baldassare می گوید. “تجربه خود را این است که آنها با عدالت رفتار شود.”

و پس از جورج فلوید را به قتل توسط پلیس سفید پوست که احساس بی عدالتی تشدید با این بیماری همه گیر و اخراج ریخته به سراسر کشور تظاهرات در شهرستانها از تمام اندازه ها — عمدتا مسالمت آمیز در روز با خشونت و غارت در شب.

این تقریبا deja vu برای بسیاری از ما است. من به وضوح به یاد داشته باشید ویرانگر وات شورش در سال 1965 و رادنی کینگ شورش در سال 1992 هر دو فوران از تنش نژادی — دومی زمانی که یک مرد سیاه و سفید بود مورد ضرب و شتم unmercifully توسط پلیس لس آنجلس.

تبلیغات

هر دو تراژدی منجر به پر اب و تاب پس از شورش روبان آبی کمیسیون مطالعات. اگر هر دو بسیار انجام آن نبود برای من آشکار.

امروز ما نمی نیاز به هر گونه مطالعات بیشتر. ما نیاز به عمل است. بد پلیس نیاز به اخراج می شود و اگر ضروری محاکمه هنگامی که آنها تحمیل آسیب بدنی و بی ارزش. در صورت محکومیت آنها نیاز به زندانی.

دیگر بد پلیس که ایستاده و به تماشای یک همکار سوء استفاده یک فرد غیر مسلح و بدون تلاش برای متوقف کردن او همچنین نیاز به اخراج می شود و تحت پیگرد قانونی قرار. خوشبختانه آنها در حال انجام است که در مینه سوتا با شرم آور مینیاپولیس افسران.

تبلیغات

دفن اجرای قانون سیستم دوستان.

برگزاری همه پاسخگو از جمله روسای پلیس و کلانترها.

همان چیزی که با غارتگران و خرابکاری. دستگیری محاکمه و زندان آنها. هزاران خوشبختانه دستگیر شده اند در سراسر کالیفرنیا. آنها فعالان آنها آنارشیست ها.

وزارت امور خارجه سنا رهبر Toni اتکینز (D-سن دیگو) با صدور بیانیه ای روز پس از اولین شب از غارت که اعلام کرد:

تبلیغات

“ما شاهد خشونت و غارت تحریک کسانی که به ارتکاب جرم را از فرصت به تقسیم جوامع ما به صورت سیاسی به دست آوردن و یا به علت آسیب و آسیب را به خاطر. … ما به شما و شما موفق خواهد شد در پاره از هم جدا.”

کلمات قوی است که باید به دنبال تا با تهاجمی دادستان است.

در سال گذشته Assemblywoman شرلی وبر (D-سن دیگو), رئیس قوه مقننه, سیاه, کمیته های پارلمانی finessed نقطه عطفی پلیس لایحه اصلاح قانون از طریق مجلس قانونگذاری است که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom امضا کردند. باید آن را یک مدل ملی.

نکته اصلی این بود که نیاز به اجرای قانون استفاده از نیروی مرگبار تنها زمانی که “لازم” به جای قدیمی استاندارد: هنگامی که “مناسب است.”

تبلیغات

“اما ما نمی توانیم فقط با تصویب یک لایحه, ما باید آن را به کار” وبر می گوید.

که نیاز به پول به اندازه کافی برای جامد آموزش پلیس و فداکاری توسط ستاد و کلانترها به علاوه تعهد مداوم توسط سیاستمداران و حتی پس از اعتراضات و غارت متوقف شود.

هدف باید این باشد که Thurmond را grandkids نمی خواهد که به آموزش داده می شود به قرار دادن دست خود را در فاصله.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>