گیج کننده و هشدار و جایی برای رفتن: بی خانمان Angelenos معاف از مقررات مبارزه و حتی بیشتر

جمعه گذشته مایا جانسون 18 و دوست پسر الکس جونز, 31, بازگشت شدند از اواخر شب اجرا برای burritos به خانه خود را — یک چادر در 1st بین خیابان بهار و خیابان در مرکز شهر لس آنجلس است.

تظاهرات رشد کرده بود خارج از شهر سالن و زن و شوهر که تا به حال شنیده نشده را در مورد کشتن جورج فلوید تصمیم به اتمام اغتشاش. حدود 9:30 p. m. اداره پلیس لس آنجلس اعلام غیر قانونی مجمع برای خیلی از مرکز شهر و شروع به هل دادن جمعیت جنوب غرب دور از شهر سالن مراحل.

که زمانی که جانسون و جونز که هر دو بی خانمان شده برای حدود دو سال دستگیر شدند و اشاره به “عدم اطاعت از یک نظم قانونی از یک افسر صلح” با توجه به بلیط جانسون دریافت کرده است.

جونز گفت: آنها نشسته پستی بسته در پیاده رو و سپس در یک اتوبوس برای دو ساعت قبل از رزرو در مدت کوتاهی پس از نیمه شب و پس از آن منتشر شد. آنها باقی می ماند در چادر خود را به عنوان آتش بازی رفت تمام شب در این نزدیکی هست و معترضان و غارتگران به تصویب رسید.

تبلیغات

“من … فقط رفت به دیدن [هیاهو]” جونز گفت. “چند روز گذشته شده اند بسیار پر هرج و مرج.”

لس آنجلس کلانتر گفت: این برنامه نمی یکی دیگر از countywide حکومت نظامی به عنوان اعتراض به خشونت پلیس و مرگ جورج فلوید همچنان در سراسر جنوب کالیفرنیا. شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت: وجود خواهد داشت هیچ منع رفت و آمد در شهر لس آنجلس یا نه.

اما برای چند روز افراد بی خانمان در سراسر منطقه بودند را در موقعیت ناراحت کننده از اطاعت حکومت نظامی هنگامی که خانه خود را در یک چادر.

زندگی در خیابان در طول یک بیماری همه گیر در حال حاضر سخت است — اجتماعی فاصله در ادامه به یک چالش و عدم دسترسی به بهداشت و درمان همیشه حاضر.

تبلیغات

اما جانسون و جونز همراه با دیگر افراد بی خانمان کمک رسانی کارگران و وکلا گفت: تمام ناآرامی های مدنی از هفته گذشته که باعث شده حکومت در سراسر شهرستان ساخته شده ملافه پایین در خارج در شب حتی سخت تر است.

در هالیوود حکومت و غارت مجبور به فروشگاه نزدیک برای چند روز — ساخت آن را سخت تر برای افراد بی خانمان در آن محله به خرید مواد غذایی با توجه به هایدی استراليايي مدیر موقت از لس آنجلس بی خانمان خدمات سازمان. او تا به حال شده است از صحبت کردن به افراد بی خانمان و کمک رسانی کارگران در اوایل این هفته.

Los Angeles police officers rush to arrest dozens of protesters who were violating curfew laws on Broadway on Tuesday.

لس آنجلس افسران پلیس با عجله به دستگیری ده ها تن از معترضان بودند که نقض قوانین منع رفت و آمد در برادوی در روز سه شنبه.

(رابرت Gauthier / لس آنجلس تایمز)

“آن صدمه دیده توانایی خود را برای دسترسی به غذا” Marston گفت: بار اوایل این هفته. “افرادی که به دریافت مواد غذایی و یا آن را به آنها را در حال حاضر نمی تواند. بنابراین ما در حال تلاش برای رها کردن اضافی و وعده های غذایی. شهرستان فکر نمی کنم که ما فکر حکومت نظامی و پایان دادن به دسترسی به منابع است.”

تبلیغات

به طور مشابه, ملیسا Acedera توزیع وعده های غذایی به افراد بی خانمان و قادر است به منبع منابع خود را از سوپر مارکت ها که به او unsold در آن زمان مواد غذایی است. اما او فقط می توانید انتخاب کنید که مسائل تا زمانی که او می شود پس از 6 بعد از ظهر از حکومت انداخت سازمان خود را به یک حالت هرج و مرج اگر چه او برادر بود و قادر به انتخاب کنید تا مواد غذایی در روز دوشنبه

“من نمی خواهم آن را به خطر است. من فقط مطمئن نیستید که چه می گذرد,” او گفت:. “انگار تنها شده بسیار ناآرامی که من مطمئن بود که چگونه پلیس شدند و به مقابله با کارگران ضروری. من نفرت تفکر هر یک از آنها را گرسنه. من همیشه قول من خواهد آمد از طریق یک وعده غذایی است.”

در این هفته او قادر به.

هشدار در مورد حکومت پاشیدند سردرگمی در میان Angelenos به عنوان تداخل حوزه های قضایی به آنچه به نظر می رسید مانند اطلاعات ضد و نقیض در مورد کسی که هنوز هم می تواند پس از حکومت نظامی. بسیاری از افراد بی خانمان ندارد, همراه, و تا به حال هیچ راهی برای دانستن اینکه اگر اجرای قانون خواهد دستگیری آنها. در هر صورت آنها تا به حال هیچ جایی برای رفتن.

تبلیغات

آن است که روشن نیست که چگونه بسیاری از مردم بی خانمان شده اند ممکن است دستگیر و به اتهام نقض مقررات منع رفت و آمد. هر دو شهر و شهرستان حکومت معاف بی خانمان ها هر چند که نبود لزوما روشن در هشدار. برای مثال در جمعه شهرستان توجه به صراحت معاف بی خانمان, اما این شهر تنها مشخص معافیت برای مردم “سفر به و از کار و یا به دنبال ارائه مراقبت اورژانس و پاسخ اضطراری.”

کمک حقوقی بنیاد لس آنجلس وکیل Shayla مایرز گفت: وجود چندین ساعته دوره دوشنبه هنگامی که آن را روشن نیست که آیا افراد بی خانمان شدند مجاز به ماندن در خیابان های لوس آنجلس. او گفت: وجود دارد ده ها هزار نفر از مردم که تحت تاثیر حکومت نظامی اما ممکن است ابلاغ شده است و تا به حال هیچ راهی برای پایبندی به آن را اگر آن را به حال نمی معاف زندگی مردم در خیابان.

“من فکر می کنم آن است که enraging و فوق العاده مشکل است که همه از اعلام معافیت های گنجانده شده در عمومی متوجه” مایرز گفت.

جانسون هیچ گوشی و او و جونز ساخته شده مطمئن شوید که به ترک چادر خود را به روز تبدیل به شب آخر هفته گذشته و در طول این هفته است. یک زن و شوهر از چادر پایین کارل همیلتون دریافت هشدار فشار بر روی تلفن خود را و مطمئن شوید که برای دریافت مواد غذایی خود را به خوبی در پیش از 6 بعد از ظهر حکومت نظامی.

تبلیغات

برای مردم با خانه و داخل خانه ماندن است و آسان تر صورت می گیرد. همیلتون نگرانی که اگر او بیرون رفت و حتی برای یک لحظه پلیس لس آنجلس ممکن است او را بازداشت.

“این رفتن به پایین در حال حاضر. من با اطاعت از قوانین و ماندن در این چادر.”

Tasha Tinsley, 41, sits next to a friend's tent at an encampment near 3rd and Main streets in downtown Los Angeles.

Tasha Tinsley, 41, که چادر نابود شد در طول یک تظاهرات علیه خشونت پلیس در هفته گذشته نشسته در کنار یک چادر در یک اردوگاه در نزدیکی 3 و خیابان اصلی در مرکز شهر لس آنجلس است.

(Mel Melcon / لس آنجلس تایمز)

یک زن و شوهر از بلوک های دور در بزرگ و محکم بسته بندی شده گاه در یک میدان در 3 و خیابان های اصلی, تاشا Tinsley, 41, یافت بریدن از سایه به دود یک سیگار در روز چهارشنبه. دوست پسر او را در حال حاضر در زندان شده است و او در خواب در خیابان ها برای چند ماه پس از آمدن به لس آنجلس از میسوری.

تبلیغات

در جریان ناآرامی ها طی هفته چادر او نابود شد — قطب است که نگه داشتن آن را درست جامعی شد. او به یاد می آورد که چگونه در روزهای اخیر افسران پلیس لس آنجلس می آیند که به مردم در این اردوگاه به ترک چادر خود را پس از حکومت نظامی. او به هپاتیت C شده است و انتظار سه هفته به یک اتاق هتل است که شهرستان ارائه به پزشکی آسیب پذیر و سالمندان افراد بی خانمان.

هر روز او امیدوار است که خواهد آمد از طریق. برای دو شب او قادر به ماندن با دوستان در ساحل طولانی است اما در حال حاضر پشت در خیابان.

“من در تلاش برای به دست آوردن کسب و کار در طول روز انجام شود,” او گفت: “چرا که در شب من نمی روم من چادر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>