سردرگمی های فراوانی بیش از L. A. شهرستان مقررات منع رفت و آمد; مقامات کلانتر متفاوت در زمانی که حکومت نظامی آغاز می شود

اگر یک حکومت نظامی شروع می شود اما اجرای قانون قصد ندارد بلافاصله به اجرای آن است و در واقع در محل ؟

این سوال بود کمتر فلسفی و عملی تر در لس آنجلس در روز چهارشنبه. پس از مقامات دولتی اعلام کرد که مقررات منع رفت و آمد شبانه را در محل شروع در 9 p. m. شهرستان کلانتر الکس بیانوبا اعلام کرد که گروه او آغاز خواهد شد اجرای 10 p. m.

ظاهری قطع چپ بسیاری از ساکنان خاراندن سر خود را به خصوص پس از دریافت یک جفت هشدار اورژانس اشاره به زمان های مختلف.

در یک بیانیه بیانوبا گفت: تصمیم خود را به عنوان زمانی که شروع به اجرای شد “مطابق با متمم اول قانون اساسی حقوق همه شهروندان است.”

تبلیغات

“در حالی که اجرای قانون به طور کامل بسیج برای حفاظت از جامعه اعتماد یک خیابان دو طرفه است,” او گفت:. “در انجام این کار, من سیگنالینگ من اعتماد عمومی را بنابراین ما می توانیم همه کار با هم مشارکت در طول این مشکل بار.”

مقامات شهرستان به سهم خود توضیح داد که به این ترتیب در توییتر: “منع رفت و آمد برای همه از لس آنجلس شروع می شود در 9 p. m. اجرای قانون بخش می توانید شروع به اجرای آن در اختیار آنها است. شهرستانها نیز ممکن است پیاده سازی و اجرای سختگیرانه حکومت.”

یک چیز هر دو شهرستان و کلانتر توافق بر این بود که حکومت نظامی به پایان می رسد در ساعت 5 شنبه و نمی شود به اجرای قانون اولین پاسخ دهندگان مردم سفر به و از کار و unsheltered افراد است.

تبلیغات

جمعه بود و روز چهارم از یک جارو مقررات منع رفت و آمد در لس آنجلس به عنوان ساکنان ادامه را به خیابان ها در اعتراض به خشونت پلیس و مرگ جورج Floyd — که فوت هفته گذشته پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس دوخته و او را به زمین با زانو به گردن او.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>