پلیس کمیاب شادی فراوان در دنور اعتراض در روز هفت

وجود غم و اندوه بود. بود شادی وجود دارد. وجود دارد ،

وجود دارد دو امتداد نه دقیقه سکوت به اشتراک گذاشته شده توسط هزاران نفر را به علامت این مدت زمان که جورج فلوید برگزار شد توسط مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین cop زانو در Floyd گردن. چوین در حال حاضر با اتهام قتل درجه دوم در حالی که سه همکار افسران متهم شده اند با کمک و معاونت در جرم قتل.

هر دو بار در طول آن نه دقیقه سکوت تنها صدای بودند سر و صدا از هلیکوپتر و گاه به گاه آژیر.

اقدامات در ژوئن 3, روز هفتم از تظاهرات در مرکز شهر دنور شامل ساعت از سخنرانی های رهبران سیاه و سفید یک مارس به ریاست شهردار مایکل, Hancock, و پس از آن سخنرانی از جمله یکی از شهردار قبل از او را ترک کرد و به دنبال آن توسط اراذل و اوباش از مشاوران و پلیس.

و پس از آن: حتی بیشتر از سخنرانی.

Mayor Michael Hancock joined the marchers on day seven of the protests.

شهردار مایکل Hancock پیوست راهپیمایان در روز هفت نفر از تظاهرات.

اوان Semón عکاسی

سپس یکی دیگر مارس, این یک led توسط برادران برنجی که در ادامه حتی پس از هنکاک 9 بعد از ظهر حکومت نظامی آغاز شد. بعد از سیم پیچ از طریق مرکز شهر دور هم جمع راهپیمایان در مقابل کلرادو کنگره برای بیشتر سخنرانی شعارهای “برو به نژاد پرستی” و “سیاه و سفید زندگی می کند و ماده” و شاد و آرام خداحافظی بدون وقفه درگیری با پلیس.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

پیام روشن بود اگر متنوع: توقف نژادپرستانه پلیس محکوم ماموران که به قتل جورج فلوید, تغییر, استفاده-از-نیروی سیاست در سراسر کلرادو و نگه دارید دنور اداره پلیس پاسخگو برای آن هفته های محیطی.

در حالی که وجود دارد مقدار زیادی از پیشنهادات در مورد چگونه به انجام این کار — از لغو پلیس به شکایت با وزارت, برای داشتن رابطه جنسی خشن گفتگو با سیاستمداران مشتاق به گوش دادن به صحبت کردن در مورد نژاد پرستی با خانواده و دوستان — فریاد برای عدالت بود با صدای بلند.

اسامی برخی از قربانیان خشونت های پلیس شدند مکرر در طول شب: جورج فلوید Breonna تیلور تونی McDade.

اغلب گم شده بودند و اسامی کسانی که جان خود را در دست اجرای قانون محلی: Marvin بوکر مایکل مارشال, Jessie هرناندز و بسیاری دیگر.

Protesters respond to Mayor Michael Hancock.

معترضان در پاسخ به شهردار مایکل Hancock.

اوان Semón عکاسی

جمعیت معترضان که شامل ترکیبی از نژادها اما عمدتا جوان گوش به سخنرانان با شدت که نادر است و در چنین تظاهرات. مردم شعار می دادند با شدت. آنها غصه دار و به سمت امید.

اجرای قانون لباس افسران به ندرت قابل مشاهده به غیر از تعداد انگشت شماری از شدت مسلح, مردم در نظامی به سبک دنده ایستاده در بالکن ساختمان های بالاتر از راهپیمایی. پلیس Suv ها گاهی اوقات سوار و یا ترافیک مسدود شده و یک یا دو وسایل نقلیه زره پوش با ماموران ضد شورش حلق آویز کردن دو طرف ساخته شده ظاهر یادآوری سریع است که کامل عضله دنور اداره پلیس می تواند به هر طریقی در این جمعیت با وجود DPD استراتژی به د-تشدید درگیری هایی که تا به حال کشیده عناوین پیش از آن در هفته.

پس از شش روز از اعتراض DPD مواجه است تصویر عمومی از بحران و اخلاقی یکی بیش از حد.

مدرسه-عضو هیئت مدیره صورتش اندرسون است که منجر به یک کمپین برای دنور مدارس دولتی به قطع روابط با DPD, Denver, شورای شهر خواستار تحقیقات به DPD اقدامات در جریان تظاهرات و متعدد وجود دارد لوایح پیشنهاد شده در کلرادو مقننه به جرم chokeholds نیاز به افسران برای پوشیدن بدن دوربین های دیجیتال و بیشتر.

بسیاری در جمعیت اظهار داشت که این تظاهرات در حال کار; حتی در روز هفت, آن را در زمان برای متوقف کردن آنها می گویند. و اگر چند روز اول خدشه دار شد پلیس حمله تظاهرکنندگان با فلفل اسپری تظاهرکنندگان chucking سنگ در پلیس و متمرد رفتار بین معترضان squabbling بیش از تاکتیک ها و انگیزه حرکت و شهرستان بالغ شده اند.

در حالی که سفید مردم را به زور آنها عمدتا پشت پا اطمینان حاصل کرد که این پیام از مردم سیاه و سفید باقی ماند در کانون توجه است. در میان سخنرانان وجود دارد مقدار زیادی از اختلاف نظر در مورد هنکاک حضور که بسیاری از اخراج به عنوان یک بدبینانه عکس op وجود دارد بحث در مورد ارزش صرف ده دقیقه در سکوت. در طول آن همه مردم به سرعت حل و فصل اختلافات در بر داشت و نقطه وحدت است.

در اوایل این هفته مقامات هشدار داده بود که آنارشیست ها در میان جمعیت. و آنارشیست شد قطعا در حال حاضر این شب…توزیع بطری های آب بند و گوش بند یک شورش از تنقلات و ارائه کمک های پزشکی به مردم متعهد به مراقبت از یکدیگر و اجتناب از جنگ است.

پیش از آن در هفته وجود دارد نیز شده بود صحبت از سفید supremacists و مخفی افسران نفوذ این تظاهرات. اما در این شب تنها محرکین به نظر می رسید به یک یا دو عجیب و غریب, سفید مردم در مجزا عجیب و غریب, لباس های ایستاده به سمت غیرموثر در تلاش برای به هم بزنید تا مشکل. و نیروی سیاه و رهبری آنها را به سرعت بی ربط. سانسور شده توسط همکار تظاهرکنندگان آنها راه می رفت خاموش به دنبال مانند تخلیه انیمیشن صدای خود را غرق خشم و عشق و گریه برای عدالت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>