COVID-19: پلیس اجازه می دهد تا کسب و کار امتناع از خدمت به Maskless

در طول یک COVID-19 کنفرانس مطبوعاتی چند هفته پیش فرماندار Jared پلیس حمایت خود را برای کسب و کار قرار دادن علائم خواندن “هیچ باد و بدون کفش بدون ماسک, بدون خدمات.” در حال حاضر این توانایی را چنین اعلام رسمی حمایت دولت به عنوان نتیجه یک فرمان اجرایی جدید پلیس اعلام کرد در دیدار با رسانه های امروز 4 ژوئن.

“کسب و کار باید یک راست به محافظت از کسانی که حاضر به گرفتن عقل سلیم گام به پوشیدن ماسک,” او گفت: “با انکار “خدمات به کسانی که ممکن است قرار دادن کارکنان خود و مشتریان در خطر سلامت.”

در آغاز صحبت خود را پلیس ستایش “کسانی که صدای آنها را شنیده” در جریان تظاهرات در مرکز شهر دنور و گفت که او “افتخار به اشاره است که گذشته چند شب شده اند بسیار بیشتر صلح آمیز” نسبت به کسانی که به دنبال مرگبار هفته گذشته تظاهرات.

“من می بینم خوش بینی و امید” در میان شرکت کنندگان در این تظاهرات افزود و همچنین به عنوان “یک رستاخیز ملی ما وجدان بود که دیر شده است.” و او به نقل فلوید را جوان که اظهار داشت در یک ویدئو ویروسی است که “پدر دنیا را تغییر داد.”

سپس پلیس ارائه یک به روز رسانی در مورد آخرین COVID-19 آمار از گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست: 1,254 مجموع مرگ و میر است که در آن ویروس ذکر شده بود به علت از 1,512 مرگ و میر افرادی که می خواهم آزمایش مثبت برای عفونت و 27,354 موارد مثبت. هفت گذشته چهارده روز نشان داده اند یک روند رو به پایین در موارد وی با اشاره با بستری شدن در بیمارستان برای فرو بردن یازده روز بیش از دو هفته گذشته. هنوز پلیس گفت که او همچنان نگران آن است که ممکن است وجود داشته باشد سنبله به عنوان یک نتیجه از اجتماعات بزرگ در مرکز شهر و خواست معترضان به لحاظ اجتماعی فاصله هر زمان که ممکن است و همیشه استفاده از صورت را پوشانده اند.

صحبت که او به نمایش عمومی جدید-اعلام خدمات مورد اهمیت ماسک-پوشیدن که او به نام “ما بلیط برای باز کردن اقتصاد ما هر چه زودتر.”

همانطور که برای کسانی که با پوشیدن ماسک های پلیس اشاره کرد که “مطالعات نشان می دهد مردان به خصوص مقاوم” را استفاده از آنها در بخشی به دلیل آنها “فکر می کنم این باعث می شود آنها را نگاه ضعیف است.” در نظر او هر چند ضعف واقعی است طولانی تر شدن COVID-19 بحران به دلیل ترس که آنها را نگاه “بد.”

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

که در آن نقطه, پلیس اعلام کرد این حکم اجرایی در مورد حق کسب و کار به رد خدمات به کسانی که ماسک-رایگان. او بر این باور است که این عملیات در حال حاضر این توانایی اما “این یک منطقه خاکستری” که “باعث واکنش منفی.” نظم جدید را فراهم خواهد کرد “وضوح” در مورد این موضوع گفت.

پس از بحث در مورد $44 میلیون دلار در بودجه تعیین شده به آدرس نامتناسب تاثیر COVID-19 در بالا نیاز دانش آموزان از قبل از مدرسه از طریق آموزش عالی و تشویق کسانی که تجربه مسائل مربوط به سلامت رفتاری به رسیدن برای کمک به کلرادو بحران خدمات و دیگر سازمان های پلیس پیش نمایش یک ابتکار عمل است که در راه: تاسیسات تصویب خواهد شد که به مردم اجازه می دهد که تست منفی برای این ویروس 48 ساعته پنجره به دیدار عزیزان در خانه های سالمندان و جمع-امکانات مراقبت. که رویکرد او نشان می دهد تعادل خواهد شد و نیازهای عاطفی جدا سالمندان با میل به آنها را امن نگه دارید.

پس از پرسش و پاسخ جلسه با خبرنگاران پلیس تاکید کرد حمایت خود را از تلاش برای اصلاح و اجرای قانون و نظارت صحبت در حمایت از یک پلیس جامعه شناسی. علاوه بر این او با انتقاد از دولت فدرال برای عدم شفافیت وقتی که می آید به ارائه شخصی-تجهیزات حفاظتی و مانند آن و روشن ساخته است که او نمی خواهد در زیر شهردار مایکل هنکاک سرب و ظاهر شخصا در هر جورج فلوید تظاهرات.

اما او گفت که او خوشحال خواهد بود برای دیدار با رهبران این جنبش تا زمانی که این گروه کوچکتر از ده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>