دی سی یونایتد مربی بن اولسن و تیم خود را رول پیش رو با وجود این ضربات از رویدادهای جاری

بن اولسن سرمربی zoubi و او می خواهم برای دیدن شهر خود همان راه — ایالات.

در حال حاضر در 10 فصل کامل در اختیار تیم او پیوست و به عنوان بازیکن در سال 1998 اولسن, همسر و سه بچه در زندگی شاو محله سی

اولسن را ترک خواهد کرد و خانه خود را در روز پنج شنبه برای رفتن به کار در آئودی زمینه برای اولین بار بعد از آموزش.

اولسن را ترک محله شده است که در برخورد با تنش و اضطراب است که رفته با تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

اولسن عاشق شاو و تنوع آن و در برخی از راه های آن این است که مانند فوتبال تیم او مربیان با بازیکنان از پس زمینه های مختلف و کشورهای.

“هیچ امیدی وجود خشم و وجود همدلی” گفت: اولسن از محل او تماس خانه.

“من تلاش می شود به یک شنونده خوب به همسایگان من در شاو. این یک محل که در آن هر مسابقه می توانید به اینجا می آیند و انجام کسب و کار و زندگی می کنند و در حال حاضر آن است که بخشی از کانون این تظاهرات بود. من افتخار این منطقه است.”

فقط تاریخ و زمان آخرین جمعه, ایالات شروع به آموزش فردی در لیسبرگ ویرجینیا در Segra زمینه خانه از تیم ایران فوتبال, لیگ های وابسته Loudoun ایران.

روز دوشنبه بازیکنان داده شد OK به آموزش در آئودی زمینه, اما آنها نشان نمی دهد چرا که از یک نیروی کار بست با لیگ برتر فوتبال.

روز چهارشنبه بازیکنان و لیگ برتر قرارداد جدید توافق دسته جمعی اجرا می شود که از طریق 2025.

این کار اجازه می دهد تا معامله MLS به برنامه ریزی برای از سرگیری آن در فصل اول با یک مسابقات-قالب سبک در اورلاندو است. تمام 26 MLS تیم در حال تنظیم گزارش به اورلاندو در اواخر این ماه برای آماده شدن برای یک ماه ژوئیه رقابت است.

برای بازیکنان و مربیان وجود دارد باید جشن و شادی که وجود دارد این است که یک فصل MLS در افق.

شرایط در ایالات متحده را خاموش کسانی که احساس سرخوشی و اولسن می داند که او را به بازگشت به یک گروه از 30 بازیکن که در برخورد با طیف وسیعی از احساسات و عواطف است.

“در کوتاه مدت ما باید مطمئن شوید که شما می دانید همه این است ذهنی که در آن آنها نیاز به برای بازگشت به کار” گفت: اولسن.

“بعضی از بچه ها متمرکز خواهد شد و آماده برای رفتن با وجود چه چیز دیگری ممکن است در ذهن خود است. اما وجود خواهد داشت چند بازیکن که در حال سرمایه گذاری در چند چیز دیگر در این شهرستان در حال حاضر و به حق ، من به جلو نگاه به چک کردن و مطمئن شوید که ما وجود دارد به حمایت از آنها.”

بازگشت به آموزش گروهی برای دی سی ایالات روز پنج شنبه است و به واسطه مرحله قبل تیم کامل آموزش مجاز است.

این اجازه خواهد داد که بازیکنان برای شروع اتصال عبور یک بار دیگر.

اما برای اولسن, مهم ترین اتصال خواهد بود که توانایی یک بار دیگر از لحاظ جسمی و حتی اجتماعی فاصله دستورالعمل در بازیکنان خود را در فضا.

“فناوری ما را قادر به انجام کارهای خاصی گفت:” اولسن.

“اما آن را هیچ جایگزینی برای نگاه در چشمان شخص دیگری و دیدن که لبخند و آنها چگونه خوشحال خواهد بود به عقب در این زمینه در یک تیم تنظیم. و در حال حاضر ما خواهد بود قادر به انجام پیچیده تر فوتبال که بازیکنان حسرت شده است.”

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>