راننده سرعت را از طریق مسالمت آمیز نیوپورت بیچ اعتراض قابل توجه دوچرخه سوار

یک سری از تظاهرات مسالمت آمیز بیش از پلیس با قتل جورج فلوید نورد از طریق ساحل نیوپورت در روز چهارشنبه.

هر چند این تظاهرات بودند, آرام, تلویزیون, دوربین, اسیر, ترسناک در Balboa بلوار هنگامی که یک وسیله نقلیه زیپ شده را از طریق جمعیت از تظاهرکنندگان — در نهایت برخورد با یک دوچرخه سوار.

هیچ کس مجروح شد و راننده را متوقف کرده است و از همکاری با تحقیقات نیوپورت بیچ پلیس سخنگوی وزارت هدر Rangel گفت. این به نظر نمی رسد به یک عمل عمدی او اضافه شده است.

تبلیغات

دو دیگر تظاهرات برنامه ریزی شده بود در ساحل نیوپورت بعد در شب یکی روی پل عابر پیاده بیش از سن میگوئل رانندگی در مرکز اجتماعات پارک در نزدیکی تالار شهر و دیگری در خلیج.

برای الیور گیل جونیور یک کشیش در نور بیشتر خانواده کلیسا در سانتا آنا اعتراض علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در یکی از اورنج کانتی ثروتمندترین قلمرویی بود که نشانه ای از بار.

“این یک موهبت است که این جریان در نیوپورت بیچ” گفت: Oliver, که سیاه و سفید است. “منظورم این است که در نیوپورت بیچ? من حدس می زنم امریکا است که در نهایت گوش دادن.”

الیور گفت: شبان در سانتا آنا شروع جلسه به طور منظم با اورنج کانتی مقامات اجرای قانون در حدود پنج سال پیش به امید پایان دادن به “پلیس از این نقطه نظر است که آنها مورد حمله قرار گرفت.” او دیده می شود اما بیشتر باید انجام شود گفت: در اینجا و در سراسر کشور است.

تبلیغات

“دو مرد را گفت:” من نمی توانم نفس بکشم.’ یکی گفت: آن را هشت بار یکی گفت: آن 11 بار” الیور گفت: با اشاره به مرگ و میر فلوید و اریک گارنر که در سال 2014 در حالی که مهار در یک سبد توسط شهر نیویورک پلیس. “”من نمی توانم نفس بکشم’ — آنچه که واقعا بدان معنی است که وجود دارد چیزهایی که خفه خواهد شد شما. نژادپرستی خفه خواهد شد شما. نفرت خفه خواهد شد شما.”

کایل Scallon, 21, تبدیل پنج شنبه به اعتراض نه فقط فلوید مرگ بلکه یک رویکرد تبعیض آمیز او معتقد است اجرای قانون در اورنج کانتی گرفته شده برای بیش از حد طولانی است. رانندگی در زادگاه خود میشن ویجو و در جای دیگر در شهرستان Scallon گفت: او کشیده شده توسط ماموران قصد بازجویی که توسط Creole.

“آنها از من مجوز من,” او گفت: “و آنها از او بپرسید که در آن او زندگی می کند جایی که او چه او در ماشین.” در تجربه خود Scallon گفت: به طور پیش فرض برای پلیس این است که به فرض مردم رنگ در حال انجام کاری اشتباه و بدون توجه به شرایط روبرو می شوند.

“من اینجا هستم چون من فقط می خواهم پلیس متوجه نیست هر کس بد او گفت:” با گروهی از معترضان در گوشه ای از مک آرتور بلوار و بزرگراه ساحل اقیانوس آرام. “آن را تبدیل به سیستم اما آنها نیاز به درک نه همه آنها ملاقات بد است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>