خانواده مرد کشته شده توسط پلیس در میان تظاهرات خواستار پاسخ

LOUISVILLE, Ky. (AP) — ویدئو منتشر شده توسط لویی پلیس نشان دادن یک مرد سیاه پوست را از بین میبرد برخورد با اجرای قانون را افزایش می دهد “سوالات بیشتر از پاسخ های” وکیل خانواده گفت: به عنوان افراد نزدیک به محبوب کباب آشپز تعجب که چگونه او به پایان رسید تا یک سانحه خبر دادند.

این ویدئو به نظر می رسد برای نشان دادن David McAtee باز آتش در اوایل روز شنبه به عنوان ماموران با نزدیک شدن به کسب و کار خود را در شهرستان موقت رئیس پلیس گفته است. پلیس و سربازان گارد ملی در تلاش بودند برای روشن شدن جمعیت از یک پارکینگ برای به اجرا درآوردن مقررات منع رفت و آمد. شاهدان گفت: جمعیت بود و نه اعتراض.

53 سال McAtee شناخته شده جامعه شکل که تغذیه پلیس به صورت رایگان از کباب پز ایستاده بود به ضرب گلوله به مرگ در برخورد با پلیس و guardsmen. به گفته پلیس این فیلم نشان داد که او از کار اخراج تفنگ خود را به عنوان ماموران با نزدیک شدن به کسب و کار شلیک فلفل توپ برای روشن شدن بسیاری است.

وکیل استیو Romines نمایندگی McAtee را اودسا رایلی گفت که او می خواهد “حقیقت” از آنچه منجر به مرگ پسرش. در یک بیانیه Romines عنوان ویدیو و سوال پلیس انگیزه برای انتشار آن است. پلیس گفت که آنها تا به صورت شفاف و گفت: در این ویدئو به دست آمده از دوربین های امنیتی در McAtee کسب و کار و کسب و کار دیگر.

“این قطعه کوچک از ویدئو منتشر پرسش بیش از آن پاسخ” Romines گفت. “پلیس به طور مستمر حاضر به انتشار مدارک و شواهد در این نوع موارد به دلیل آنها می گویند که تحقیقات در حال انجام است و در عین حال آنها را انتخاب کنید به صورت انتخابی آزادی … تصویری به سعی و تقویت یک موقعیت غیرقابل دفاع.”

فیلم نشان می دهد McAtee بالا بردن بازوی خود گذشته خود راهرو اما دست خود را مسدود شده از دوربین. پس از او اصابت یک گلوله او تصادفا به عقب در داخل قطره تفنگ و به زمین می افتد.

تصویری از یک دوربین مختلف پست شده در خارج از ساختمان را نشان می دهد یک نوشیدنی می تواند در یک جدول در خارج از درب انفجار و سقوط به زمین فقط قبل از اینکه دود حاصل از داخل ساختمان ممکن است نشانه ای که McAtee اخراج شد پس از اولین. پلیس گفته اند که آنها به ضرب گلوله فلفل توپ در حالی که اجرای مقررات منع رفت و آمد.

لویی موقت رئیس پلیس رابرت شرودر گفت: دلیل McAtee اخراج باقی می ماند یک سوال حل نشده. از او پرسیده شد که شنبه اگر این ویدئو نشان داد McAtee تیراندازی پلیس.

“این چیزی است که ما نمی دانیم,” او گفت:. “به نظر می رسد او تیراندازی اسلحه گرم. ما نمی دانیم که اگر او هدف پلیس است. ما نمی دانیم که آنچه او تیراندازی در. این چیزی است که تحقیقات را به فاش کردن.”

پلیس نیز منتشر شد تصویری از خیابان دوربین های دیجیتال توسط بخش.

رژیم صهیونیستی. اندی Beshear دولت مجاز پلیس به طور مستقل بررسی تیر اندازی. دموکراتیک فرماندار با اشاره به این فیلم به عنوان “تنها یک تکه” از این تحقیقات به شرایطی که منجر به McAtee مرگ است.

این کشیش فرانک اسمیت جونیور که دعا با McAtee خانواده ساعت پس از تیراندازی منجر به مرگ گفت او را نمی بینم McAtee به عنوان یک متجاوز در رویارویی.

“من اعتقاد ندارم که در هر راه او پرخاش نسبت به تیراندازی در کسی بود اما در واکنش به ظاهر نوعی از عمل آمدن به سمت کسب و کار خود را,” او گفت:.

McAtee شد رسیدگی به کباب زمانی که مقامات سعی در اجرای مقررات منع رفت و آمد.

“من فقط نمی دانم از کسی که مشغول پخت و پز است که در حال حاضر علاقه در قتل” اسمیت گفت: رئيس جمهور از Interdenominational وزرای ائتلاف.

سربازان گارد و لویی پلیس اخراج حدود 18 عکس های Michael J. Brown, وزیر Beshear اجرایی دولت گفته است. McAtee درگذشت زخم گلوله به قفسه سینه پزشکی قانونی شدهاند.

لویی رئیس پلیس اخراج شد این هفته بعد از آن آمد به نور است که افسران درگیر در تیراندازی موفق به فعال کردن بدن خود دوربین. که وحی تنها به تقویت بی اعتمادی که بسیاری در جامعه باید به سمت پلیس اسمیت گفت.

“این صحبت ها به این نگرانی است که جامعه ما با پلیس — که آنها در حال اجرای قوانین بدون اطاعت خود و مقررات” او گفت:.

لویی شهردار گرگ فیشر گفت: این شهرستان برنامه های پرداخت برای یک بررسی مستقل از آن اداره پلیس. مقامات برنامه ریزی برای استخدام یک گروه برای انجام یک “جامع بالا-به-پایین” نقد و بررسی, او گفت:.

این شهرستان شده است آمار روز از تظاهرات خواستار عدالت برای Breonna تیلور یک زن که کشته شد در خانه اش در لوئیزویل در ماه مارس است. 26-در سال EMT به ضرب گلوله کشته شد و هشت بار توسط کارآگاهان مبارزه با مواد مخدر که زدم پایین درب جلو او در حالی که تلاش برای به اجرا درآوردن حکم جستجو. بدون مواد مخدر پیدا شد در خانه است. تظاهرات همچنین فوران بیش از مرگ یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس — جورج Floyd — در برخورد با پلیس است.

فیشر گفت: در خارج از نقد و بررسی خواهد شد تمرکز بر روی مسائلی مانند پلیس, آموزش استفاده از نیروی تعصب-رایگان پلیس پاسخگویی و تعامل جامعه. این ارزیابی شامل گوش دادن جلسات در جامعه شهردار گفت.

“شما باید یک نگاهی به سیاست های سخت روش و ساختار ما در اداره پلیس به اطمینان حاصل شود که آنها در همسویی با ارزش ها و اهداف کل جامعه ما,” او گفت:. “خارج از چشم انداز به ما کمک می کند آن را تعیین نیاز است.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>