گاردنر: ماری جوانا بانکی را تصویب مجلس سنا اگر رای برگزار شد

و شکی نیست در سناتور کوری گاردنر خاطر داشته باشید که یک ماری جوانا بانکی لایحه تصویب شود اگر آن را در واقع رفت و به یک رای گرفتن که اندازه گیری در مقابل سنا همکاران بوده است تقلا کردن.

“وجود دارد این است که حمایت فوق العاده ای در سنا و اگر ما تا به حال یک رای در آن — و یا می تواند یک رای در آن از آن خواهد شد با بیش از 60 درصد حمایت” گاردنر گفت: در ژوئن 3 وبینار در سیاست ماری جوانا. “ما باید میلیاردها دلار در خارج از اقتصاد به دنبال در زمانی که ما به آنها نیاز دارید در داخل اقتصاد به دنبال.”

که در آن موانع? قبل از امن بانکی عمل می کنند — موفق خانه بیل تحت فشار قرار دادند توسط نماینده اد Perlmutter که ایجاد فدرال برای حفاظت از موسسات مالی, خدمت, دولت-قانونی ماری جوانا کسب و کار — می تواند رسیدن به طبقه سنا آن را از طریق مجلس سنا کمیته امور بانکی و صندلی مایک Crapo است یک بار از مسائل قانونی ماری جوانا. جمهوری خواه از ایالت آیداهو است ابراز نگرانی از قدرت قانونی گلدان صنعت و تاکتیک های بازاریابی, در میان چیزهای دیگر.

Crapo گفته است که او می خواهم برای دیدن بیشتر مطالعات با تمرکز بر اثرات ماری جوانا را در کودکان; او همچنین می خواهم یک قدرت محدود از 2 درصد THC برای قانونی ماری جوانا محصولات که در اصل پاک کردن موجودی از هر داروخانه در کلرادو. گاردنر نیز یک جمهوری خواه می گوید که Crapo باز شده است به گفتگو در مورد این لایحه اما او به رسمیت می شناسد که Crapo توصیه می شود قدرت محدود است و غیر استارتر با گلدان صنعت و نمی نظر کمیته بانکداری به عنوان حاصلخیز ترین زمین ها برای مذاکره است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

“است که مفید کمیته. ما باید برخی از مخالفان سرسخت به حشیش اصلاحات در مجلس سنا که در کمیته” گاردنر گفت:, و اضافه کرد که بسیاری از ضد ماری جوانا احساسات “برای تلفن های موبایل مانند چیزی است که من در پاریس گفت: در 1950s و ظاهرا همه آنها در کمیته بانکی سنای راست در حال حاضر.”

تا حد زیادی پول نقد کسب و کار به دلیل فدرال ممنوعیت, دولت-قانونی ماری جوانا در عملیات و بسیاری از شرکت هایی که کار با آنها را از دسترسی به خدمات مالی و بانکی از جمله وام و خطوط اعتباری. امن بانکی قانون به تصویب مجلس در سال 2019 اما شکست خورده برای به دست آوردن کشش لازم است در سنا با Crapo و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل هر دو ارائه موانع بزرگ.

اتصال امن بانکی عمل زبان به بزرگتر صورتحساب مانند قبلی و آینده COVID-19 امداد بسته شده است یکی دیگر از گزینه های مورد بررسی توسط حامیان مالی (حرکت موفق شد در خانه) و رفع نیاز برای Crapo یا بانکی سنای کمیته تصویب. اما این امر نیاز به مک کانل را پشتیبانی می کند.

“آنها درک کنند که این باید به عنوان بخشی از بسته رفتن به جلو” گاردنر گفت: از همکار خود را می گذاریم. “ما تماشا می کنیم میچ مک کانل شروع تعدادی از این چیزها مخالف بود…در طول زمان او را اصلاح و موقعیت خود را. من فکر می کنم این چیزی است که نسبتا آسان برای او به انجام است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>