هوگان: غیر ضروری کسب و کار برای بازگشایی در مریلند در ژوئن 5

آنی ویلیامز راست ایستاده در خط برای رای دادن در یکی از شش فرد در مراکز رای گیری در بالتیمور در شنبه 2 ژوئن 2020. در حالی که در مریلند اولیه بود که انجام شده بیشتر از طریق پست و با توجه به coronavirus محدود در شخص رای گیری شد و باز روز سه شنبه با اجتماعی فاصله دستورالعمل در محل. (AP Photo/برایان Witte)

کسب و کار در مریلند که غیر ضروری تلقی می شد و دستور داد به میان coronavirus همه گیر خواهد بود قادر به بازگشایی جمعه Gov. لری هوگان اعلام کرد.


بازگشایی برنامه های در اطراف منطقه:

سی — شمال ویرجینیا — مونتگومری — فردریک, Anne Arundel و چارلز شهرستانهای


در یک جلسه سه شنبه هوگان گفت که با دولت بهبود سلامت معیارهای مریلند در حال حاضر آماده است تا وارد مرحله بعدی خود را بازگشایی طرح است.

“تست ما ظرفیت های رها در مثبت بستری شدن در بیمارستان و ICU تخت و همه این معیارها — اجازه می دهد تا ما را به در حال حاضر با خیال راحت شروع فاز دو از ما ‘نقشه راه برای بازیابی و به اقدامات بیشتری است که در حال بحرانی شدن اقتصاد ما در مسیر بازگشت و گرفتن بیشتر Marylanders بازگشت به کار” هوگان گفت.

موثر 5 p. m. روز شنبه, Maryland بلند است منظور نیاز به بسته شدن غیر ضروری کسب و کار.


بیشتر Coronavirus اخبار

برای اطلاعات بیشتر ؟ سی مریلند و ویرجینیا هر انتشار اطلاعات بیشتر هر روز. بازدید از سایت رسمی اینجا هستید:: ویرجینیا | مریلند | سی


هوگان گفت که بازگشت به کسب و کار باید تعدادی از سلامت اقدامات احتیاطی برای به حداقل رساندن خطر از گسترش این ویروس مانند پوشیدن ماسک, انجام, روزانه, سلامت, نمایش فیلم کارکنان — مانند دما بررسی کوتاه هفته های کاری یا متناوب تغییر زمان شروع و در ادامه به telework که در آن ممکن است.

“در حالی که ما هیجان زده به دریافت مقدار زیادی از اقتصاد ما دوباره شروع می شود بسیار روشن: فقط به خاطر Marylanders می توانید به دفتر بازگشت به این معنا نیست که آنها باید” هوگان گفت. “و کارکنان است که می تواند telework باید ادامه teleworking هر زمان که ممکن است … ایمنی باقی می ماند و باید یک اولویت برای هر واحد کسب و کار در کشور ما است. هیچ کارگر می خواهد به این ویروس به خود و یا همکاران و کارفرما می خواهد یک شیوع در خود و یا در محل کار.”

روز دوشنبه برخی از دولت دفاتر, مانند, مریلند, موتور خودرو, دولت آغاز خواهد شد, به بازگشایی شده است. این خدمات خواهد بود تنها با وقت قبلی.

قابل ملاحظه ای غایب از فاز دو ارائه شد بحث در گروه تجمعات.

وقتی از او پرسیدند هوگان گفت که محدود بود و هنوز هم در مجموعه 10 نفر اما با ادامه تظاهرات آن به نظر نمی رسد که مردم به آن پایبند.

شهرستان تصمیم می گیرید که آیا برای ورود به فاز دو

به عنوان مرحله یک, استان ها و شهرداری ها می تواند تصمیم به تاخیر در ورود به فاز دو اگر آنها احساس آنها نیاز به زمان بیشتری برای دیدار با بازگشایی معیارهای.

پرنس جورج و Montgomery, استان ها, سخت ترین ضربه مناطق در دولت هر دو وارد فاز یکی از بازگشایی در تاریخ 1 ژوئن.

در چهارشنبه, کنفرانس, Montgomery County اجرایی Marc Elrich گفت: در حالی که سلامت معیارهای روند در جهت مثبت آن را بیش از حد به زودی برای بحث در مورد جزئیات آنچه در فاز دو را مانند نگاه در این شهرستان است.

Anne Arundel County نیز با تاخیر بیشتر از هوگان فاز یک طرح.

در حالی که ورود به فاز دو شهرستان اجرایی Steaurt پیتمن چهارشنبه اعلام کرد که این شهرستان خواهد بود گسترش تعداد افرادی که شرکت می تواند خدمات مذهبی به بیشتر از نزدیک مسابقه هوگان رئوس مطالب.

Howard County گفت: در انتشار اخبار این برنامه برای ورود به فاز دو در روز جمعه اجازه می دهد داخل سالن کلیسا و باز کردن در دستشویی, در شهرستان, پارک, میان چیزهای دیگر.

هوگان در تظاهرات پس از جورج فلوید مرگ

هوگان به نام کشتار 46 ساله مرد مینیاپولیس جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس یک “بی معنی قتل و … که در خدمت به عنوان یکی دیگر یادآوری است که ما هنوز راه طولانی برای رفتن به زندگی می کنند تا به کشور ما بالاترین آرمان است.”

هوگان گفت که او “فوق العاده افتخار” به عنوان مثال در شهر بالتیمور برای بقیه کشور در طول تظاهرات کنند.

“ما در یکی از شهرهای امریکا است که تعداد زیادی از خشونت و غارت و سوزاندن و چون پلیس و رهبران جامعه و معترضان با هم کار بسیار خوبی است و من فکر می کنم که یک نشانه” هوگان گفت.

وقتی پرسیده شد که در مورد این حادثه که در آن پلیس با استفاده از اسپری فلفل و تاکتیک های دیگر به زور معترضان به دور از سنت جان کلیسا در نزدیکی میدان لافایت در سی به طوری که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند ژست برای عکس هوگان گفت که “مخالف پاسخ” که خود را دولت گرفته شده برای برخورد با تظاهرات.

هوگان گفت که کسانی که شرکت در تظاهرات باید به دنبال یک تست سایت برای دریافت چک برای COVID-19.

“من نگران هستم که بسیاری از مردم جمع آوری شده نزدیک به هم” هوگان گفت. “و ما رایگان coronavirus تست به طور گسترده ای در دسترس در هر حوزه قضایی و من را تشویق مردم است که اگر شما در نزدیکی یک کل بسیاری از مردم است که شما باید استفاده از آن و یکی از این موجود شد.”

“من هم تشویق — به خصوص بسیاری از افراد جوان در جمعیت که — فقط مراقب باشید” هوگان گفت. “من نمی تواند آغوش مادر تا زمانی که شما یکی از این آزمایشات است.”

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>