بزرگ اعتراضی در مرکز شهر L. A. اهداف دا جکی Lacey; دیگران نشان می دهد در اطراف Southland

صلح آمیز تظاهرات رخ داده در سراسر جنوب کالیفرنیا روز چهارشنبه هزاران نفر همگرا در لس آنجلس مرکز مدنی در اعتراض به Dist. Atty جکی Lacey.

مرکز شهر در اعتراض بزرگترین متعدد راهپیمایی برای ابراز خشم و انزجار از توحش پلیس و کشتن جورج فلوید. وجود دارد راه پیمایی در هالیوود, آمریکا, Hancock, پارک, بلند, ساحل, غرب هالیوود و ساحل نیوپورت.

Lacey شده است هدف از برخی از فعالان که به انتقاد از او برای تعقیب بیشتر افسران پلیس برای سوء. او قفل شده است و در یک انتخابات برای انتخاب مجدد.

هزاران نفر ایستاده بودند در پارک بزرگ در مقابل دادگاه جنایی.

تبلیغات

در غرب هالیوود معترض نیک اتکینسون گفت: “من خیلی ناجور رفته….”

او بارها و بارها فریاد زد کلانتر نمایندگان بودند که در حال حاضر در مورد چگونه آنها باید با پوشیدن ماسک گرفتن زانو و باید پاسخگو اعمال خود.

او گفت که او زندگی می کردند در لس آنجلس از 20 سال و می خواستم به طور علنی اعتراض خود را به روشن است که کشتار مردان و زنان سیاه اشتباه است.

“کجا هستند شما ماسک. چرا شما با پوشیدن ماسک شما? شما همه پرداخت به خدمت و محافظت از ما,” او فریاد زد. “جایی که ماسک شما?”

تبلیغات

برای الیور گیل جونیور یک کشیش در نور بیشتر خانواده کلیسا در سانتا آنا اعتراض علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در یکی از اورنج کانتی ثروتمندترین قلمرویی بود که نشانه ای از بار.

“این یک موهبت است که این جریان در نیوپورت بیچ” الیور, که سیاه و سفید است, گفت:. “منظورم این است که در نیوپورت بیچ? من حدس می زنم امریکا است که در نهایت گوش دادن.”

الیور گفت: شبان در سانتا آنا شروع جلسه به طور منظم با اورنج کانتی مقامات اجرای قانون در حدود پنج سال پیش به امید پایان دادن به “پلیس از این نقطه نظر است که آنها مورد حمله قرار گرفت.” او دیده می شود اما پیشرفت بیشتر باید انجام شود گفت: در اینجا و در سراسر کشور است.

“دو مرد را گفت:” من نمی توانم نفس بکشم.’ یکی گفت: آن را هشت بار یکی گفت: آن 11 بار” الیور گفت: با اشاره به مرگ و میر فلوید و اریک گارنر که درگذشت در حالی که در حال اطاعت شهر نیویورک پلیس. “من نمی توانم نفس بکشم — آنچه که واقعا بدان معنی است که وجود دارد چیزهایی که خفه خواهد شد شما. نژادپرستی خفه خواهد شد شما. نفرت خفه خواهد شد شما.”

تبلیغات

کایل Scallon, 21, تبدیل پنج شنبه به اعتراض نه فقط فلوید مرگ اما یک رویکرد تبعیض آمیز او معتقد است اجرای قانون در اورنج کانتی تمرین است برای بیش از حد طولانی است. رانندگی در زادگاه خود میشن ویجو و در جای دیگر در شهرستان Scallon گفت: او کشیده شده توسط ماموران قصد بازجویی که توسط Creole.

“آنها از من مجوز من,” او گفت: “و آنها از او بپرسید که در آن او زندگی می کند جایی که او چه او در ماشین.”در تجربه خود Scallon گفت: به طور پیش فرض برای پلیس این است که به فرض مردم رنگ در حال انجام کاری اشتباه و بدون توجه به شرایط روبرو می شوند.

“من اینجا هستم چون من فقط می خواهم پلیس متوجه نیست هر کس بد او گفت:” با گروهی از معترضان در گوشه ای از مک آرتور بلوار و بزرگراه ساحل اقیانوس آرام. “آن را تبدیل به سیستم اما آنها نیاز به درک نه همه آنها ملاقات بد است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>