L. A. شدت گسترش نیروی پلیس برای 3 دهه است. در حال حاضر سیاسی تغییر به معنی کاهش

حتی قبل از لس آنجلس شورش در سال 1992 بسیاری در شهر هال معتقد بودند که اداره پلیس لس آنجلس بیش از حد کوچک به طور موثر به گشت زنی در یک شهر گسترده. آنها اشاره کرد که L. A. کمتری پلیس سرانه نسبت به برخی شهرهای دیگر که L. A. بزرگ جغرافیا باعث منحصر به فرد خود را به چالش.

بنابراین برای بیش از دو دهه L. A. تحت فشار قرار دادند به گسترش بخش. تعداد سحر و جادو بود 10,000 افسران. و در سال 2013, L. A. آمار این تعداد است.

اما پس از آن وجود دارد صدای در تالار شهر سوال که آیا گسترش بیشتری مورد نیاز بود و این که آیا آن را ممکن است زمان برای اصلاح LAPD بودجه برای حفظ دیگر برنامه های شهرستان در طول دوران سخت اقتصادی. برخی نیز با اشاره به بزرگ در کاهش جرم و جنایت در این دوره یک تفاوت چشمگیر از اواخر دهه 1980 و اوایل دهه 1990 است.

پلیس لس آنجلس بودجه همچنان تا حد زیادی محافظت می شود — حتی به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند موضوع و گروه دیگر تحت فشار قرار دادند به قطع کمک های مالی.

تبلیغات

روز چهارشنبه پس از چند روز تظاهرات گسترده بیش از مرگ جورج فلوید شهردار اریک Garcetti گفت که او با حمایت قابل توجهی کاهش بودجه برای پلیس لس آنجلس. بیانیه ای که نشانه یک تغییر عمده برای لس آنجلس هر چند بسیاری از جزئیات هنوز هم در حال کار می کرد.

چه Garcetti پیشنهاد ؟

Garcetti بود در اصل پیشنهاد 7 درصد هزینه افزایش برای پلیس لس آنجلس از جمله پر سود بسته افزایش حقوق و پاداش برای رتبه بندی-و-فایل افسران.

اما روز شنبه یک روز پس از هزاران نفر از معترضان شعار می دادند “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” در خارج از ویندزور مربع خانه Garcetti گفت که او تغییر کرده بود البته تصمیم گیری در حال حاضر زمان برای افزایش بودجه بخش.

تبلیغات

Garcetti گفت: دولت خود را برای $250 میلیون دلار کاهش از ادارات شهرستان از جمله لس آنجلس و هدایت وجوه به سرمایه گذاری در شغل برنامه های طرح سلامت و دیگر خدمات حمایت از سیاه و سفید جامعه و جوامع دیگر از رنگ. به عنوان بخشی از این کاهش به پلیس لس آنجلس را کاهش 100 میلیون دلار به $150 میلیون, او گفت:.

L.A. Mayor Eric Garcetti addresses a crowd outside City Hall on Tuesday.

شهردار اریک Garcetti آدرس معترضان و روحانیون شرکت کننده در یک مارس در مرکز شهر لس آنجلس در روز سه شنبه.

(کنت نیشیمورا / لس آنجلس تایمز)

رئیس شورای Nury مارتینز و چند تن از همکاران او پیشنهاد همان کاهش برای پلیس لس آنجلس که از بین بردن افزایش برنامه ریزی شده در Garcetti بودجه.

“در حالی که تعمیرات اساسی کامل از بودجه شهر را به زمان ما می توانید شروع به آرامی از بین بردن این سیستم طراحی شده اند که به ضرر مردم رنگ” مارتینز گفت. “A اولیه برش به پلیس لس آنجلس بودجه را حل نمی کند اما آن را یک گام در مسیر درست است.”

تبلیغات

چقدر از L. A. بودجه گرفته شده است تا توسط پلیس ؟

Garcetti بودجه برای اولین بار ارائه شده در مارس به نام برای پلیس صرف به مصرف 53.8 درصد از این شهر را “نامحدود” صندوق به طور کلی درآمد — مالیات هستند که اختصاص داده شده برای مقاصد خاص و یا برخی از هزینه جریمه و کمک های مالی. پلیس لس آنجلس باعث می شود تا 17.6 درصد از این شهر را به طور کلی $10.5 میلیارد بودجه یک شکل است که شامل نمی شود پلیس بازنشستگی و بهداشت و درمان با توجه به بودجه شهر مقامات.

مقدار پلیس صرف در L. A. شده است یک منبع نا امیدی برای فعالان است. در این سال سیاه زندگی ماده-لس آنجلس و همکاری با دیگر سازمان های مردمی به بررسی Angelenos در مورد بودجه خود را اولویت ها و پیش نویس مردم خود بودجه است.

خود را تحت جایگزین صرف برنامه ریزی برای سال آینده پلیس را تنها 5.7 درصد از این شهر را به طور کلی صندوق.

تبلیغات

چگونه باید فعالان دیگران واکنش نشان دادند?

مترقی فعالان می گویند Garcetti اقدامات نه چندان دور به اندازه کافی. در همین حال رهبران پلیس لس آنجلس بزرگترین اتحادیه خشمگین بودند با مارتینز بیش از او در بیانیه ای که دولت سیستم “طراحی شده برای آسیب رساندن به مردم از رنگ است.” آنها گفت: او را انتخاب عبارت بود “توهین آمیز” و dehumanized افسران پلیس.

اعضای شورا نشان داده اشتهای کمی برای برش پلیس لس آنجلس به طور چشمگیری به عنوان مشخص شده در مردم را بودجه. اما چندین گفت: در روزهای اخیر است که آنها نمی تواند سپر افسران پلیس از کاهش زمانی که کارکنان دیگر بودند رو به کاهش است.

چارلز “Sid” التیام بازنشسته لس آنجلس کلانتر فرمانده ابراز نگرانی می کند که کاهش می تواند آن را سخت تر برای پلیس لس آنجلس برای جذب بهترین افسران جدید.

تبلیغات

چرا این لحظه خیلی بزرگ ؟

پلیس لس آنجلس در تلاش برای چندین دهه با یک سری از رسوایی و همچنین گسترده شواهد از تعصب و سوء استفاده نسبت به اقلیت ها در دوران ستاد از جمله ویلیام پارکر و Daryl دروازه. دروازه infamously گفت: سیاه پوستان شانس ضعیف تحت پلیس chokeholds چون فیزیولوژی بود که متفاوت از افراد “عادی”.

این ضبط ضرب و شتم از رانندگان رادنی کینگ و شورش است که به دنبال تبرئه افسر پلیس موجب آغاز اصلاحات است که همچنان پس از یکی دیگر از رسوایی های مربوط ماموران در حصار را بدست آورد.

پلیس لس آنجلس در حال حاضر نژادی تر و متنوع تر از همیشه. و اگر چه اصلاحات تولید شده اند ستایش حتی از دیرین منتقدان مشکلات باقی بماند. این گروه تلاش کرده است با تعدادی از افسران.

تبلیغات

رهبران طولانی استدلال کرد که تعداد زیادی از افسران به معنی بهتر کمتر نظامی پلیس این شهرستان است.

اما این بحث به چالش کشیده شده است و نه فقط فعالان و طرفداران عدالت کیفری اصلاحات بلکه توسط کسانی که می گویند با جرم و جنایت بسیار پایین تر از در گذشته این باعث می شود بیشتر حس برای شهرستان برای سرمایه گذاری در چیزهای دیگر.

در سال 1990 10,000 برنامه طراحی شده است برای افزایش نیروی انسانی پلیس لس آنجلس 25٪. در آن زمان پلیس لس آنجلس تا به حال بیش از 8000 افسران که به نمایندگی از 2000 نفر افزایش می دهد و از چند سال قبل. برخی فکر آن می تواند انجام شود در چند سال. از آن زمان تقریبا دو دهه است.

یکی از معماران این طرح به گسترش 10,000 افسران سریع به یاد داشته باشید وجود علم به این هدف است.

تبلیغات

10,000 شکل فاقد هر گونه تحلیلی زیر بنای اما “خوب دور شماره” پس از آن-سرپرست Zev Yaroslavsky گفت: در آن زمان. همچنین “طول می کشد تا نیروی از چهار رقم به پنج رقم است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>