L. A. coronavirus آزمون سایت بسته بودند در تظاهرات. است که کارشناسان نگران

تظاهرات گسترده در سراسر این کشور برانگیخته اند, ترس از موج دوم coronavirus موارد به عنوان هزاران نفر از تظاهر کنندگان جمع آوری نزدیک به هم فریاد و دست در دست همه از آن می تواند به تقویت و انتقال ویروس مرگبار است.

اما مشکل دیگری پدید آمده در هفته گذشته که همچنین می تواند باعث تشدید گسترش COVID-19 در لس آنجلس: کمتر تست.

نیمی از حدود 40 دولت-اجرای تست سایت در سراسر شهرستان تعطیل شده اند در برخی از نقطه از شنبه. در چهارشنبه, 15 بودند یا هنوز هم بسته و یا عامل با کاهش ساعت با توجه به باقی مانده نگرانی های ایمنی و یا حکومت گفته است.

معلوم نیست چقدر تست افت خواهد کرد با توجه به تعطیلی اما کارشناسان می گویند که هر گونه کاهش خواهد صدمه دیده این منطقه در پاسخ به این ویروس. آن را نیز افزایش خطرات ایجاد شده توسط معترض و همچنین reopenings برخی از کسب و کار آغاز شد که هفته گذشته گفتند.

تبلیغات

“چرا ما جلوگیری از انجام این کار ؟ ما در وسط یک بیماری همه گیر” گفت: Claire Garrido-Ortega یک اپیدمیولوژی مدرس در کال دولت ،

به تعطیلی کشیده شده اند خشم از برخی از ساکنان از جمله تظاهرکنندگان که آب گرفتگی خیابان ها در روزهای اخیر به صحبت کردن در برابر پلیس به کشتار مردم سیاه و سفید. بسیاری از معترضان با اشاره به این که coronavirus نیز کشتار مردم سیاه و سفید در نامتناسبی اعداد بزرگ است.

“به نظر می رسد شدید غیر مسئولانه به آنها در حال حاضر گفت:” جک مور, تلویزیون, نویسنده ای که با حضور چندین تظاهرات در طول هفته گذشته. وجود دارد, معترضان گذشت حدود ضد عفونی کننده دست و تن ماسک پس از بسته شدن تست سایت — یکی دیگر از قطعه ای از مبارزه با ویروس — احساس مانند یک سیلی به او گفت.

تبلیغات

مقامات گفت: تست سایت بسته شد به دلیل نگرانی های ایمنی پس از آتش سوزی و غارت بیش از آخر هفته. شهردار اریک Garcetti که ساخته L. A. یکی از شهرهای سراسر کشور برای ارائه جهانی, تست, توقیف, شهرستان, اجرای, تست سایت در بعد از ظهر شنبه گفت که داوطلبان نگران بودند آنها در معرض خطر بودند.

“آنها احساس نمی امن و آنها می خواستند به ترک” Garcetti گفت: در یک کنفرانس خبری.

این شهر نگه داشته است ورزشگاه طفره زن, بزرگترین, تست, سایت, باز از دوشنبه با سایت های اضافی بازگشایی هر روز. مردم در سراسر شهرستان که تا به حال تست قرار ملاقات مطلع اگر سایت خود را تحت تاثیر قرار, به طوری که آنها می توانید reschedule, مقامات گفت.

“لس آنجلس است که در میان مبارزه بی سابقه ای همه گیر در حالی که همچنین در مواجهه با یک وضعیت اضطراری است که اثرات ایمنی عمومی” دکتر کریستینا Ghaly مدیر شهرستان, وزارت بهداشت, خدمات, در بیانیه ای گفت. “ما نیاز به اطمینان حاصل شود ما تست سایت های امن برای بیماران و کارکنان است.”

تبلیغات

قبل از تظاهرات شروع L. A. شهرستان ساخته شده بود پیشرفت قابل توجهی کاهش گسترش و مسطح و یا حتی خم به پایین منحنی. اواخر هفته گذشته مقامات اعلام کردند که سالن مو و همچنین رستوران ها می تواند بازگشایی با مقررات ایمنی.

اما در گذشته پنج روز باید ایجاد شرایطی است که می تواند خنثیسازی بسیاری از این پیشرفت است.

کاهش در تست ميانگين کمتر توانایی شناسایی افراد بیمار به طوری که آنها را می توان جدا نگه داشته و از وارد شدن سایر افراد بیمار است. بخش بزرگی از دلیل موارد بالا رفت تا به سرعت در مارس عدم گسترده آزمایش برای کنترل این بیماری همه گیر ،

به علاوه, این اعتراضات منجر به تعداد زیادی از مردم تجمع ایستاده نزدیک به هم و فریاد که ایجاد فرصت برای گسترش بیشتر این ویروس گفت: UCLA اپیدمیولوژی دکتر تیموتی آبجو.

تبلیغات

“احتمال وجود خواهد داشت افزایش موارد” او گفت:. “اما که باید متعادل در برابر این واقعیت است که مردم نگران چیزهای دیگر بیش از حد آنها نگران دموکراسی و توانایی خود را به صدای نظرات خود را و آنها نگران نژادی و بی عدالتی است.”

وجود دارد محدود است داده ها تا کنون در مورد تاثیر این تعطیلی در شهرستان تست میزان که به طور معمول در میان بالاترین در کشور است. شهرستان آمار و ارقام نشان می دهد نیست که یک کاهش در آزمون در روز شنبه زمانی که بسیاری از سایت ها بسته اولیه در مقایسه با شنبه گذشته.

ممکن است که تاثیر بسته شدن برخی از تست سایت محدود خواهد شد زیرا بسیاری از شکافها به طور منظم پر نشده.

به طور معمول تنها 60 درصد از تست ظرفیت استفاده می شود در سراسر شهرستان با بقیه پر نشده و یا هیچ-نشان می دهد با توجه به شهرستان داده است. روز دوشنبه Garcetti گفت که ورزشگاه طفره زن است که می توانید آزمون از 6000 نفر در روز می تواند به جای همه قرار ملاقات های که ساخته شده بود که بعد برای سایت های در سراسر شهر.

تبلیغات

در روز چهارشنبه وجود دارد ظرفیت برای 6,500 مردم را به تست در این شهرستان و دولت-اجرای سایت در مقایسه با 7000 نفر به طور معمول و قرار ملاقات های باقی مانده در طول روز در دسترس شهرستان خبر داد.

حتی اگر ظرفیت باقی مانده است نسبتا بدون تغییر در تعطیلی به احتمال زیاد به رانندگی کردن تست اعداد به سادگی از آنجا که آنها کاشته سردرگمی در مورد آنچه در دسترس است Garrido-اورتگا گفت. در ساحل طولانی که در آن او زندگی می کند شهردار در هفته گذشته اعلام کرد که همه افراد بدون علامت می تواند تست شده و سپس در روز دوشنبه که تمام تست سایت بسته شد.

“این یک ظرف غذا بزرگ,” او گفت:.

تبلیغات

این تظاهرات که Garrido-اورتگا گفت: او پشتیبانی می کند همچنین به نظر می رسد که تغییر توجه مردم به دور از COVID-19. او به یاد می آورد شنوایی کسی که به تازگی به خواست یک دوست “است, کرونا هنوز در اطراف؟”

جولی Vanderlee, 30, برنامه ریزی با دقت قبل از حضور در یک اعتراض در روز یکشنبه. او عینک یک ماسک و ماند در دوچرخه او به طوری که او می تواند اردک اگر او احساس او قادر به نگه داشتن فضای کافی بین او و دیگران است.

او به خصوص ناراحت زمانی که ساحل طولانی مقامات معلق تست به دلیل تظاهرات. مقامات گفت که برای ایمنی از کارگران پزشکی.

“این تظاهرات به صورت سیاه و سفید زندگی می کند و زندگی می کند در حال نامتناسب بودن نهفته و به پایان رسید با COVID-19” او گفت:. “من تصمیم گیری در اطراف [حضور در اعتراض] بود در اطراف این واقعیت است که من می دانستم که وجود دارد رایگان COVID تست در دسترس که به طور قطع بسیار مورد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>