موسیقی زنده به آرامی بازگشت به دنور

در حالی که آن را به نظر نمی آید مانند وجود خواهد داشت هر گونه بزرگ با ظرفیت کنسرت برای چند ماه آینده — یا احتمالا برای بقیه سال — به دلیل coronavirus برخی از سالن ها و رستوران ها شروع خواهد شد میزبانی در مقیاس کوچکتر موسیقی عمل می کند در این هفته با اجتماعی فاصله اجرا گذاشته است.

در اینجا خلاصه ای از برخی از این نقاط:

Blu توجه داشته باشید محل/رستوران در پارکر که باز در اواخر سال گذشته اعلام کرده نشان می دهد در ماه ژوئن.

رومرو صوتی اواز: یکشنبه, ژوئن 3, 6:30 p. m.
اسکات براون: دوشنبه, ژوئن 4, 6 p. m.
کثیف سمت پایین: چهار شنبه, ژوئن 6, 6:30 p. m.
Eef & Stacey: چهار شنبه, ژوئن 7, 2:30 بعد از ظهر
وحشی لایحه قانون شکنان: دوشنبه, ژوئن 11, 6:30 p. m.
فدورا نوسان: چهار شنبه, ژوئن 19, 6:30 p. m.

خیره که می توانید صندلی پنجاه نفر در داخل و ده خارج است و باز 11:30 صبح تا 7:30 بعد از ظهر با محدود منو و کارکنان به ارمغان می آورد موسیقی زنده پشت در یکشنبه, ژوئن 7, برای صبحانه با آدم Bodine اواز یا موسیقی دو نفری. خیره صاحب دونالد Rossa می گوید نوازندگان او را به صحبت در مورد بازی در محل احساس راحتی بیشتری در مقابل از مخاطبان هستند که با پوشیدن ماسک بنابراین مشتریان را بخورند و سپس لذت بردن از موسیقی است.

جیوه کافه بازگشایی این آخر هفته در خدمت شام دوشنبه از طریق جمعه از 5 بعد از ظهر تا ساعت 1 صبح و یکشنبه صبحانه از ساعت 9 صبح تا 3 بعد از ظهر رزرو می تواند به صورت آنلاین. جیوه برگزار خواهد شد پس زنده عمل می کند بیش از آخر هفته:

گیب Gravagno سه نفر (5 بعد از ظهر) Madog Blues (7:30 p. m., $10), سام Amable (8 p. m.): چهار شنبه, ژوئن 5.
Gresha Nisnevich (7 p. m.), حزب محافظه Leviton (9:30 p. m.): چهار شنبه, ژوئن 6.
جان دار کردن (2 بعد از ظهر) جم قبل از اسلم (7 p. m., رایگان), Jewell Sipari (8 p. m.): چهار شنبه, ژوئن 7.

مردمی در Nocturne می گویند که آنها در حال گرفتن یک شماره از اقدامات احتیاطی اضافی برای ایمنی از مهمانان خود نوازندگان و جامعه در حالی که ارتکاب به آوردن live jazz به مرحله. در طول این زمان از ظرفیت محدود کف صندلی فقط با رزرو و وجود خواهد داشت یک کلاه از پنجاه کرسی در هر نشان می دهد/صندلی. برای پیاده روی در مهمانان هنرمند و هزینه از $10 در هر مهمان (در هر مجموعه) شامل این نشان می دهد در حالی که سه دوره شام و موسیقی است $69. محل زندگی می کنند جریان کنسرت برای کسانی که آماده نیست و یا قادر به ایجاد آن است.

دموکراسی: چهارشنبه ها در ماه ژوئن (6/3, 6/10, 6/17. 6/24), مجموعه در 6:30 تا 8:30 p. m.
پل <url> Quartet: دوشنبه, ژوئن 4: مجموعه در 6:30 تا 8:30 p. m.

این پلت رودخانه Bar & Grill در لیتلتون که یک پاسیو در فضای باز دوباره هفته گذشته با اجتماعی فاصله اجرا و چند نشان می دهد صف ژوئن:

مشروب بیسکویت: یکشنبه, ژوئن 21, 1 تا 5 بعد از ظهر
Thick as Thieves: چهار شنبه, ژوئن 27, 6 تا 10 بعد از ظهر

آیا می دانید از سالن میزبانی را نشان می دهد ؟ اجازه دهید ما می دانیم در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>