ایجاد فشار برای پایان دادن به حکومت نظامی در میان بیشتر تظاهرات مسالمت آمیز

بیشتر تظاهرات بزرگ در برابر مرگ جورج فلوید و محلی خشونت پلیس در سراسر کالیفرنیای جنوبی همراه با افزایش فشار برای پایان دادن به حکومت تحمیل بیش از آخر هفته.

پلیس گزارش مشکلات چند شنبه شب پس از برخورد با پراکنده غارت و خرابکاری شنبه, یکشنبه و دوشنبه. مقامات عقب رانده حکومت بعد از آن به شب در میان فشار برای بلند کردن همه آنها را با هم.

لس آنجلس سرپرست جانیس هان گفت که در حالی که حکومت ممکن است موجه در روز یکشنبه و دوشنبه شب “در حال حاضر به نظر می رسد مانند آنها استفاده می شود به دستگیری معترضان مسالمت آمیز. من فکر نمی کنم آنها مورد نیاز دیگر.” شهردار اریک Garcetti گفت: مقررات منع رفت و آمد می تواند برداشته شود اگر همه چیز باقی می ماند آرام شب چهارشنبه.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در زمینه کت و شلوار در برابر لس آنجلس شهر و شهرستان و شهر سن برناردینو برای پایان دادن به حکومت.

تبلیغات

“به حکومت” فوق العاده سرکوب همه اعتراض سیاسی در ساعات شب به سادگی نقض متمم اول قانون اساسی ایالات متحده و پتو محدودیت در حرکت در خارج از ساعات کار نقض قانون اساسی حفاظت از آزادی” آیتالله سیستانی در بیانیه ای گفت.

کت و شلوار واصل شد نمایندگی در زندگی مهم و دیگران.

بزرگترین تظاهرات در محل مرکز مدنی که در آن هزاران نفر در اعتراض Dist. Atty. جکی Lacey برای دست زدن به پلیس محلی قتل به سختی شکست خود را گشاد گشاد راه رفتن به زمین شروع به رول و نوسان از قدر 5.5 زلزله واقع شده 120 مایل از مرکز شهر حدود 6:30 p. m.

“دا پاسخگو باید برای او فقدان رهبری و مراقبت از مردم است که ما از دست رفته” از معترضان گفت Al کالدرون, 26. “آن را نگران کننده به گوش این خانواده ها’ داستان است.”

تبلیغات

روز چهارشنبه 61 نفر به اتهام غارت و جنایات دیگر در ارتباط با نمیتوانیم آتش سوزی و دزدی در سراسر L. A. شهرستان است. حدود 2500 نفر دستگیر بین جمعه و شنبه صبح طول تا حد زیادی به تظاهرات صلح آمیز است.

“من حمایت مسالمت آمیز تظاهرات سازمان یافته است که در حال حاضر به ارمغان آورده اند نیاز به توجه به نابرابری نژادی در سراسر جامعه ما از جمله در نظام عدالت کیفری” Lacey در بیانیه ای گفت. “من هم یک قانون اساسی و اخلاقی وظیفه برای حفاظت از مردم و تعقیب افرادی که غارت و خرابگری جامعه ما است.”

یک سری از تظاهرات مسالمت آمیز بیش از پلیس با قتل فلوید نورد از طریق ساحل نیوپورت در روز چهارشنبه.

هر چند تظاهرات آرام شد یک تلویزیون اسیر ترسناک صحنه در Balboa بلوار هنگامی که یک وسیله نقلیه زیپ شده را از طریق جمعیت از تظاهرکنندگان — در نهایت برخورد با یک دوچرخه سوار.

تبلیغات

هیچ کس مجروح شد و راننده را متوقف کرده است و از همکاری با تحقیقات Newport Beach Police Dept. سخنگوی هدر Rangel گفت. این به نظر نمی رسد به یک عمل عمدی او اضافه شده است.

برای الیور گیل جونیور یک کشیش در نور بیشتر خانواده کلیسا در سانتا آنا اعتراض علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در یکی از اورنج کانتی ثروتمندترین قلمرویی بود که نشانه ای از بار.

“این یک موهبت است که این جریان در نیوپورت بیچ” گفت: Oliver, که سیاه و سفید است. “منظورم این است که در نیوپورت بیچ? من حدس می زنم امریکا است که در نهایت گوش دادن.”

الیور گفت: شبان در سانتا آنا شروع جلسه به طور منظم با اورنج کانتی مقامات اجرای قانون در حدود پنج سال پیش به امید پایان دادن به “پلیس از این نقطه نظر است که آنها مورد حمله قرار گرفت.” او دیده می شود اما بیشتر باید انجام شود گفت: در اینجا و در سراسر کشور است.

تبلیغات

“دو مرد را گفت:” من نمی توانم نفس بکشم.’ یکی گفت: آن را هشت بار یکی گفت: آن 11 بار” الیور گفت: با اشاره به مرگ و میر فلوید و اریک گارنر که در سال 2014 در حالی که مهار در یک سبد توسط شهر نیویورک پلیس. “”من نمی توانم نفس بکشم’ — آنچه که واقعا بدان معنی است که وجود دارد چیزهایی که خفه خواهد شد شما. نژادپرستی خفه خواهد شد شما. نفرت خفه خواهد شد شما.”

کایل Scallon, 21, تبدیل پنج شنبه به اعتراض نه فقط فلوید مرگ بلکه یک رویکرد تبعیض آمیز او معتقد است اجرای قانون در اورنج کانتی گرفته شده برای بیش از حد طولانی است. رانندگی در زادگاه خود میشن ویجو و در جای دیگر در شهرستان Scallon گفت: او کشیده شده توسط ماموران قصد بازجویی که توسط Creole.

“آنها از من مجوز من,” او گفت: “و آنها از او بپرسید که در آن او زندگی می کند جایی که او چه او در ماشین.” در تجربه خود Scallon گفت: به طور پیش فرض برای پلیس این است که به فرض مردم رنگ در حال انجام کاری اشتباه و بدون توجه به شرایط روبرو می شوند.

“من اینجا هستم چون من فقط می خواهم پلیس متوجه نیست هر کس بد او گفت:” با گروهی از معترضان در گوشه ای از مک آرتور بلوار و بزرگراه ساحل اقیانوس آرام. “آن را تبدیل به سیستم اما آنها نیاز به درک نه همه آنها ملاقات بد است.”

تبلیغات

حکومت نظامی اجازه داده است که پلیس لس آنجلس به بازداشت دسته جمعی بیش از چند روز گذشته بیشتر معترضان که تصمیم به ترک زمانی که پلیس دستور داد آنها را به.

هزاران نفر از مردم دستگیر شده اند در L. A. منطقه از شنبه.

در خیابان 8 و Crenshaw Bouelvard در سه شنبه شب پلیس بازداشت ده ها تن از معترضان که تا به حال همگرا در شهردار اقامت.

جمعیت شعار می دادند “تظاهرات مسالمت آمیز” به طور متناوب و در بیشتر قسمت ها با آرامش انطباق با پلیس به عنوان آنها بسر برده با باند پلاستیکی.

تبلیغات

پلیس جمعیت متد و تا به حال معترضان ایستاده با پاهای برابر دروازه — جمع آوری نام و کسب اطلاعات قبل از اسکورت هر یک از معترضان به لس آنجلس شهرستان کلانتر ،

پس از هر فرد دستگیر شد, برخی در میان جمعیت فریاد زد: “ما شما را دوست دارم” و دست می زدند.

بار کارکنان نویسندگان Sonja تیز ریچارد وینتون هانا سرخ Andrew J. Campa و بنیامین Oreskes کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>