ایمنی عمومی سر مورفی رابینسون میاد معترضان برنامههای “شورش”

هفته گذشته شده است یکی از پر سر و صدا در شهرهای سراسر کشور به عنوان اعتراض به خیابان ها ریختند خواهان عدالت برای جورج فلوید و پایان دادن به خشونت پلیس. در دنور وجود داشته است هر دو مسالمت آمیز تظاهرات و تنش و درگیری بین معترضان و پلیس; شهر در حال حاضر تحت یک 9 بعد از ظهر حکومت نظامی اجرا می شود که از طریق ژوئن 4.

و در وسط عمل مورفی رابینسون یک پلیس سابق که به نام مدیر اجرایی دنور وزارت امنیت عمومی که نظارت پلیس شهر آتش و کلانتر بخش, on May 20, فقط هشت روز قبل از اعتراضات آغاز شد. ما مصاحبه رابینسون فقط روز به کار جدید خود را قبل از اعتراضات آغاز شد و در دنور.

در ژوئن 1, ما با رابینسون دوباره برای به روز رسانی در آن تظاهرات و چگونه دنور است که دست زدن به آنها را.

Westword: آنچه هستند خود را به طور کلی افکار در این اعتراضات تا کنون ؟

مورفی رابینسون: من فکر می کنم وجود دارد افکار. یکی در مورد تظاهرات در دنور دیگر در مورد شورش در دنور. چرا که آنها دو چیز متمایز.

تظاهرات در دنور من فکر می کنم رفته اند بسیار خوب است. بسیاری از مردم شده اند ابراز نظرات خود را که من با آن موافق. هیچ کس بیشتر عصبانی در مورد آنچه اتفاق افتاده است به جورج فلوید از خودم. من یک مرد سیاه پوست در امریکا شده است که تبعیض توسط پلیس. حتی زمانی که من یک افسر پلیس البته در حالت های مختلف.

اما آن را ترک نمی کند هر اتاق برای خشونت است. به دلیل خشونت پاسخ است. وقتی که می آید به سازماندهی تظاهرات که رفته اند, من فکر می کنم این فوق العاده است. من تایید آنها. اما هنگامی که این سوئیچ به خشونت در حدود 8 یا 8:30 p. m. در شب من تحمل آن است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

من همیشه نگران این شهروندان هستند که در خارج وجود دارد که معنی هیچ بیمار قصد, اما همچنین در مورد افسران پلیس در خط ما که مجبور به یک موقعیت برای انجام شغل خود و مناسب عمل می کنند وقتی که می آید به نگه داشتن شهر امن است.

من پریشان در مورد آن. من کاملا رک و پوست کنده ناراحت است.

افکار خود را بر روی پلیس دست زدن به تظاهرات و شورش?

پلیس قرار داده شده است در یک موقعیت در هر دو. آنها مسئول اطمینان جامعه و مناطقی که در آن تظاهرات اتفاق می افتد ایمن ماندن در حالی که مطمئن شوید که حقوق اساسی شهروندان در حال تایید کرد.

است که در یک موقعیت دشوار بود به خصوص زمانی که قبلی تظاهرات را به خشونت است.

همیشه وجود دارد چیزی برای یادگیری است. همیشه چیزی برای یادگیری و انجام بهتر در به عنوان ما در حال مرور مسائل پیچیده با توجه به تظاهرات و شورش.

اما ما دنور اداره پلیس در کلیت آن انجام داده است یک کار فوق العاده ای مرور این آب و واقعا در تلاش برای نگه داشتن مقدار نیروی مناسب برای این مقدار از خشونت است که ما در حال دیدن.

من در خط مقدم به تنهایی در 31 مه و من شخصا شاهد این مقدار از خشونت بود که در حال تصویب در نه تنها در شهر ما خواص بلکه ما شهروندان و افسران پلیس به طور یکسان.

ما مصادره سلاح. من در برخورد با یک سنگ بزرگ خودم. وسیله نقلیه ما است که ما در من آسیب دیده توسط سنگ. آجر پرتاب کردند ما. ما در بر داشت خفاش ها با ناخن. تفنگ و اسلحه بودند را مصادره کردند. وجود دارد در خانه مهمات و مواد منفجره در خانه است که ما دیدیم. این بود که همه فقط مه 31.

هر گونه پلیس نظم بوده و یا بررسی سوء رفتار ممکن است در رابطه با به راه است که آنها رفتار خود را در اعتراضات و شورش?

ما باید تعدادی از سوالات و یا می خواهد به نگاه به برخی از اقدامات افسران پلیس. نگه داشتن در ذهن ما یک تن از همکاران از کار با ما. ما مسئول به دنبال در دنور پلیس انجام نمی که از شهرهای دیگر است.

هر شکایت بررسی شده است به کمال خود ظرفیت و من را نگه افسران پاسخگو اگر آن را یافت و آنها در عمل در خارج از استفاده از زور در سیاست.

روزنامه نگاران در حال گرفتن آمار با فلفل توپ با وجود شناسایی خود را هر دو صورت شفاهی و بصری به عنوان فشار دهید. چگونه است که گروه کار خود را به مطمئن شوید که این اتفاق نمی افتد ؟

به عنوان شما می توانید تصور کنید در خط آن را بسیار دشوار است برای تشخیص یک عضو از مطبوعات در مقابل یک فرد است که به طور فعال شرکت کننده در رفتار خشونت آمیز اگر آنها در داخل این گروه است که در انجام رفتار خشونت آمیز.

من می تواند تضمین کند که اکثر ما افسران پلیس در حال کار برای اطمینان حاصل کنید که فشار زمانی که شناسایی نمی رسید. اگر وجود دارد چیزی است که اتفاق افتاده است که در این مورد ما را شناسایی که نادرست عمل است.

من نیز در کار ارشاد برای مطبوعات ما به مطمئن شوید که آنها می دانند که چگونه واکنش نشان می دهند ما وقتی که می آید به چیزهایی مانند آنها که در خط مقدم.

شما باید بدانید که اگر شما در وسط یک شورش در وسط مردم ارتکاب اعمال خشونت آمیز شما به احتمال زیاد به تجربه فلفل توپ و یا چیزی است که توقف رفتار خشونت آمیز افراد است.

من نفرت را به می گویند که مورد وجود دارد اما هیچ راهی برای انتخاب کردن یک فرد از مطبوعات و حذف آنها را از یک گروه بزرگی از جمله آن است. اگر سوء ما بررسی خواهد شد و نگه داشتن مردم پاسخگو باشد.

واضح است که برخی از دنور ساکنان احساس می کنید که پلیس می, حداقل کار نه در بهترین مورد علاقه خود را و یا در حداکثر یک تهدید واقعی برای ایمنی خود را. چگونه می تواند به شما در رفع این رابطه است که تا حدودی شکسته ؟

این واقعا آسان است. شماره یک: هر کس منافع مختلف است. اگر شما علاقه مند در اعتراض مسالمت آمیز شما در واقع می بینیم که پلیس پشت شما و کار خود را به مطمئن شوید که شما انجام این کار و در یک شیوه ای است که امن برای شما و عمومی است.

چه خواهد شد به ما کمک به ترمیم این رابطه است به دنبال سفارشات. اگر ما یک حکومت نظامی در محل به دنبال آن خانه بروم. وجود دارد هیچ دلیلی برای شما به بعد از ساعت هشت اگر شما یک تظاهرات مسالمت آمیز. وجود دارد هیچ دلیلی برای شما به سلاح دارند. که به طور کامل در برابر آنچه که ما در حال تلاش برای انجام این کار زمانی که ما اعتراض خود را نسبت به چیزهایی که اتفاق افتاده است به جورج فلوید.

پیروی از دستورات قانونی که آن زمان برای رفتن به خانه در حکومت نظامی.

من شده اند با برگزاری اولین-همیشه مجازی اعتراض و من در تلاش برای دریافت راه های دیگر.

من فکر می کنم بزرگترین چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که به صدای مردم را صدای. ما همه باید یک صدا و یک تجربه است. به نور که صدای نور را به آن تجربه است که ما چگونه حرکت سوزن برای اطلاع رسانی به سیاست. این چیزی است که من قصد دارم خودم را وقف را انجام دهید: برای شنیدن جامعه را صدا.

من می توانم شنیدن صدای خود را زمانی که آنها را از سلاح. این زمانی است که تبدیل صدای بی صدا برای من.

به جدول در یک شیوه ای است که برای رفتن به محل کار.

چرا سوئیچ از 8 بعد از ظهر تا 9 p. m. برای شروع حکومت نظامی?

وجود دارد مقدار زیادی به نظر با آن است. به عنوان ما باز تا شهر ما بخواهید به در نظر گرفتن همه از جمله کسب و کار ما. ما همچنین می خواهید مطمئن شوید که معترضان باید زمان کافی برای دریافت این پیام است که آنها می خواهند به خارج و زمان کافی برای نشان دادن به شیوه ای صلح آمیز راه ما می دانیم که آنها می توانند.

ما نه در برابر اعتراض. شهردار خودم رئیس Pazen ما حمایت کردند. آنچه ما علیه رفتار خشونت آمیز و شورش.

چه هستند برخی از درس های آموخته شده تا کنون ؟

من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از درس های آموخته شده. اولین درس آموخته است من شخصا آرزو می کنم من می خواهم که درگیر بیشتر با مولد اعتراض در همان ابتدا. ما متمرکز بر operationalizing منابع مورد نیاز برای اعتراض که من موفق به شرکت در این اعتراض. که می شده اند برای من فقط خوب است. آن را خوب است برای نشان دادن همبستگی خود را, اما همچنین خوب برای من ارزش های شخصی و روح فقط به نشان می دهد و نشان می دهد در مورد این جورج فلوید مرگ است.

دوم درس آموخته است و من می خواهم به مطمئن شوید که معترضان صدای نه رقیق مهیج عوامل از مردم به دنبال تحریک خشونت و شورش. من باور دارم که آنها دو گروه از مردم است. من باور نمی کنم که معترضان در حال آنهایی که ارتکاب اعمال خشونت آمیز. من آرزو می کنم ما تا به حال شروع به پریدن کرد که حتی زودتر. اما ما نمی دانیم که آنچه ما نمی دانیم. و ما در ادامه به تلاش و شناسایی مردمی که به دفاع از خشونت است.

دنور رئیس پلیس پل Pazen میزبان یک جامعه مجازی جمع آوری از طریق Facebook در 6 p. m. امشب ژوئن 3; پیدا کردن اطلاعات بیشتر در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>