دیدن پلیس دنور برگزاری سه نفری کودکان و نوجوانان در زور اسلحه خارج Safeway

یک نقطه بارها و بارها ساخته شده در دنور تظاهرات طی هفته گذشته است که اجرای قانون تعصب علیه آمریکایی های آفریقایی تبار می گیرد هر روز در سراسر کشور است. این واضح است که تقویت تصویری نمایش افتضاح قسمت در زندگی نفتالی اسرائیل و سه stepdaughters که برگزار شد در زور اسلحه در خارج از محلی Safeway فروشگاه دنور افسران پلیس در ماه گذشته در آنچه به نظر می رسد یک واکنش افراطی به یک مشکوک 911 تماس بگیرید.

“این قطعا هولناک می گوید:” اسرائیل است. “من احساس مثل من راه می رفت به یک کابوس. من احساس می کردم که زندگی من در معرض خطر بود و آن را ترسناک برای stepchildren چرا که آنها فکر می کردند من که قرار بود کشته شوند.”

دادستان دیوید لین از دنور Killmer, Lane & Newman, LLP که نماینده اسرائیل در خانواده و وارد این کلیپ که شامل 911 تماس صوتی و تصاویر از HALO دوربین و دنور اداره پلیس بدن کم — تاکید می کند که “این واضح است که یک حادثه جدا. ما دیده ایم فیلم تصویری سیاه و سفید از مردم که در پایان دریافت بیش از حد پلیس به زور به سادگی از آنجا که آنها سیاه و سفید است.”

این حادثه که صورت گرفت در مارس 7 در Safeway را 6220 شرق 14th, خیابان, فروشگاه باعث شده 911 تماس بگیرید که در آن یک مدیر گفت: “شما می توانید بچه ها فقط سریع درایو های اینجا ؟ من گفتم وجود دارد یک پسر سیاه و سفید در سفید hoodie نشستن در یک کادیلاک خود را در پارکینگ و او یک تفنگ است.”

لین اشاره می کند که نشستن در یک ماشین با یک تفنگ نیست جرم — اما حتی اگر آن را بسیار کمی در مورد این حساب دقیق بود. بله اسرائیل است اما نبود او با پوشیدن لباس سفید hoodie و او داخل فروشگاه; او می خواهم در ابتدا رفته و در آنجا با بچه ها و آنها را خریداری برخی از رفتار و سپس ارسال آنها را به صبر در وسیله نقلیه در حالی که او ساخته شده اضافی خرید. کودکان — سنین دو تا هفت و چهارده — سمت چپ درب از کادیلاک باز در اسرائیل توصیه از آنجا که این یک روز گرم بود و آنها باید به وضوح قابل مشاهده برای رهگذران از ماشین ویندوز نیست رنگی.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

با اینحال یک DPD گروهبان در پاسخ به 911 تماس بگیرید و با کشیدن اسلحه خود را در این کودکان است. هاله فیلم ندارد صوتی اما چهارده ساله بود که خیلی وحشت زده از آنچه که او مرطوب خودش می گوید: پلیس دستور داد او را به “لعنتی دست فرمان!” نوجوان بود و در واقع برگزاری دو خواهر که crawled شده به پارکینگ پس از او منتشر شد باعث بیشتر ادعا profanities از گروهبان: “دریافت که لعنتی بچه پشت به ماشین!”

حدود پانزده ثانیه بعد اسرائیل آمده از این فروشگاه پس از یک زن با عجله داخل و برای نام “پدر”. او بلافاصله قرار داده شده در یک جفت دستبند که تنها حذف پس از جستجو نشان داد که او تا به حال هیچ سلاح خود فرد است.

در اینجا تصویری تلفیقی:

مدیریت فروشگاه و پلیس در صحنه پس از آن عذرخواهی به اسرائیل و دنور رئیس پلیس پل Pazen رسیده به خط این شرکت به راه اندازی یک جلسه. اسرائیل باز است به چنین گفتگو و وعده دادن Pazen بازگوی.

“من قطعا احساس افسر که در جیبش اسلحه خود را زمانی که او بر روی صحنه آمد باید منظم,” او می گوید. “من هم احساس می کنم باید وجود داشته باشد برخی از نوع از ارتباط در مورد حقوق مدنی.”

برای نشان دادن نیاز به چنین ارتباطی او ارائه می دهد به این: “من رفتم پایین به حوزه شکایت. افسر وجود دارد پرسید که من در ساخت این شکایت علیه و من گفت: “این افسر و این تاریخ و این وضعیت است.’ او گفت: “من باید برای دریافت یک گروهبان به می آیند و به شما کمک کند” — و پس از آن من ایستاده بود در خارج از 45 دقیقه و هیچ کس تا به حال آمد و به من کمک کرد.”

او می افزاید: “آنها نمی خواهند به شکایت علیه یکدیگر در آبی.”

خواهد اسرائیل بود تشکیل پرونده حقوقی خود را شکایت کنم ؟ “ما به صحبت رئیس پلیس ببینید چه دنور می گوید و رفتن از وجود دارد” لین می گوید.

اسرائیل می گوید که او هفت سال است که با داشتن رویاهای بد در مورد آنچه صورت گرفت و چهارده سال است که در درمان بیش از تروما او تجربه کرده است. او بیش از حد است که با داشتن مشکلات در برخورد با پس. “من تا به حال فقط کاهش یافته نوزاد من با نامزد من قبل از من بچه ها, خرید,” او توضیح می دهد. “بنابراین نه تنها می تواند دختران من به پایان رسید تا مرده, من می توانم به پایان رسید تا مرده و من نمی ممکن است قادر به لذت بردن از یک رابطه با نوزاد.”

آنچه که او شاهد او ادامه می دهد “توسط افسران که در نظر من به سادگی از کنترل خارج است و لازم نیست که هر نوع احترام برای آمریکایی های آفریقایی تبار. اگر یک تماس ساخته شده است در مورد یک مرد سیاه و سفید, آنها در حال رفتن به می آیند با پرخاشگری است. من کاملا معتقدم که اگر آن را به نشستن در ماشین با دختر خود را در یک Safeway و یک تماس به بیرون رفت آن شده اند که با نزدیک شدن کاملا متفاوت است.”

هدف خود را, او می گوید: به “عدالت برای دختران. آنها را از طریق رفت و آنها هنوز هم تحت تاثیر چه اتفاقی افتاده است. بنابراین من نمی خواهم این را سفید و اصلاحات از آن آمده است.”

در حالی که اسرائیل با تمرکز بر این هدف لین می گوید که او را نیز بررسی یکی دیگر از امکان شکایت “برابر دنور پلیس برای هدف قرار دادن روزنامه نگاران در سرکوب — به طور خاص هدف قرار دادن آنها را با فلفل توپ گلوله های لاستیکی و گاز اشک آور. زمانی که پلیس این سازمان از بالا به پایین عمل می کنند مانند آنها نظامی نیروهای اشغالگر در خاک دشمن اینها چیزهایی است که اتفاق خواهد افتاد. اما هنگامی که آنها در واقع به اعتقاد آنها در اینجا برای حفاظت و خدمت به مردم در آنها زندگی می کنند با این نوع رفتار را متوقف خواهد کرد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>