شاون Huckins بررسی فعلی ما اجتماعی از طریق سقوط روز گذشته هنر

هنرمند شاون Huckins وسواس با سابقه و بازنمایی بصری از قدرت است. و او را از داشتن خود را قدرتمند حاضر در حال حاضر در دنور با کار در اسطوخودوس غباردر McNichols ساختمان و یک نمایش انفرادی در K معاصر است.

که نشان می دهد احمق ماموریتباز می شود که 6 ژوئن طول می کشد نگاهی به گذشته و چگونه آن را تحت تاثیر قرار ما در حال حاضر که از وی به عنوان یکی از قریب الوقوع اجتماعی سقوط. در این گروه از نقاشی های Huckins می دهد اشاره ای به کلاسیک روم, مجسمه سازی, همپوشانی این تصاویر در دوباره نقاشی از تاسیس ایالات متحده — پرتره از چهره های انقلابی مانند جورج واشنگتن و ساموئل آدامز که نشان دهنده یک aspirational چشم انداز کشور به جای خود imploding یکی. برخی از تصاویر سنتی 2D نقاشی اما دیگران با خشونت پاره پاره از قاب به عنوان نقاشی تبدیل شدن به مجسمه اشیاء مورد پوسیدگی.

Westword به تازگی با Huckins برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد کار خود و احمق ماموریت:

"Daniel Verplank"گسترش

“دانیل Verplank”

شاون Huckins

Westword: چگونه شما باد تا ساخت این بدن از نقاشی?

شاون Huckins: این ایده شروع به بجوش و خروش آمدن در زمستان سال گذشته پس از بازگشت من از اروپا است. من عاشق مشاهده تکرار روم مجسمه در کاخ ورسای و می خواست به نوعی ترکیب آنها به کار من آن است که آیا با نقاشی آنها و یا اضافه کردن مجسمه عناصر به کار من. علاوه بر این من به دنبال یک استراحت از استاندارد “متن” نقاشی و می خواستم به کشف یک مسیر جدید حتی اگر به طور موقت. کار من راست خارج از دانشگاه و حتی معاملات با گفتمان فرهنگ آمریکایی و جامعه است. من درگیر مسائل از جمله جرم مصرف د-تکامل زبان و تاثیر رسانه های اجتماعی به پاک کردن از دموکراسی و در حال حاضر به طول عمر و شکنندگی ما جامعه آمریکا است.

چه معاصر و مسائل در ذهن خود را به عنوان شما ایجاد شده این ؟

اتفاقا این ایده برای این کار بود که متوجه شدم قبل از COVID همه گیر را در ایالات متحده و اولین گالری باز از آنجا که اقامت در خانه تعطیلی برداشته شد خالص بود kismet. این هیچ راز است که دولت ما به هم ریخته است و من می خواستم این کار به منعکس کننده آنچه اتفاق می افتد به جوامع زمانی که اشتباهات قبلی نادیده گرفته و ما را در ادامه این راه از هرج و مرج است. من می خواستم برای به چالش کشیدن این ایده که جامعه ما این است که سیستم ایمنی بدن به تخریب.

بحث در مورد این فرایند را برای هر نقاشی.

من روند برای ایجاد هر یک نقاشی کاملا شبیه به کار قبلی من. آن شروع می شود با سریع کامپیوتر طرح برای تحقق بخشیدن به یک ترکیب و یا ایده قبل از مصرف انرژی برای ایجاد آن در یک ملموس سطح. اگر چه کار من در ابتدا آغاز می شود با کامپیوتر این کار ها بیشتر از یک دست در رویکرد به من تکمیل بسیاری از مطالعات به مطمئن شوید که نقاشی “کار می کرد” و مطمئن شوید که جدید مجسمه عناصر جامع بودند. برخی از مطالعات من زخم تا شامل احمق ماموریتچون من عاشق بودن قادر به نشان می دهد روند که منجر به تحقق نقاشی. برای مثال “مطالعه در آبی” یک مطالعه بزرگتر نصب و راه اندازی “واتسون و کوسه” و “دست مطالعه” مطالعه برای نقاشی “ساموئل آدامز”.

"Mrs. Anne Fairchild Bowler"گسترش

“خانم آنه Fairchild کاسه ساز”

شاون Huckins

آثار شما برگزاری نمایشگاه مرجع تاریخ هنر و بازنمایی قدرت در سراسر قرن. چگونه می توانم شما ببینید کسانی که به نمایندگی از گذشته مربوط به این لحظه تاریخی?

من با دیدن این پرتره آمریکا از قرن هجده به عنوان پایه و اساس ارزش های ما. آن را آسان به مقابل راه ما از زندگی به قرن گذشته به عنوان قابل فهم تر و متمدن. ما زندگی می کنند در زمان های مختلف از پدران بنیانگذار ما انجام داد و ما به نظر می رسد به جای اولویت های ما در مکان های مختلف: چه سرگرم خودمان را در مقابل آنچه در خدمت جامعه ما است. به وضوح یک جامعه باید به لحاظ سیاسی افراط در لوکس از جمله اندیشی است. اما خوشنودی ما آزادی سیاسی کور ما به پتانسیل اجداد ما جنگیدند ؟

برخی از آثار خود را شکستن با 2D کنوانسیون و به نظر می رسد برای از بین بردن بوم و قاب. بحث در مورد که زیبایی استراتژی است.

اضافه کردن عناصر ساختاری به کار من این است که یک فرآیند جدید برای من بود و فوق العاده لذت بخش است. تا این نقطه در زندگی حرفه ای من من افتاد به عرصه فقط دو بعدی نقاشی بنابراین این کار یک چالش سرگرم کننده. من به دنبال خودم فشار به رسانه های جدید و امیدوارم من ادامه خواهد داد به ترکیب مجسمه عناصر به کار من. نقاشی شما درخواست در مورد “خانم آنه Fairchild کاسه” بود و اولین نقاشی من تا به حال ایده ای در مورد نشان می دهد. موضوع این نمایش در مورد یک جامعه را مصونیت به نابودی و انقراض است. من می خواستم به پهلوی هم گذاشتن این پرتره زیبا از یک زن از وضعیت بالا و باید آن غار و تسلیم شدن به وزن یک تکه سه بعدی روم سر…سقوط از فضل. من می خواستم برای انتقال است که بدون توجه به وضعیت خود را هنگامی که وجود دارد در حال ترک در بنیاد (بنیاد نماد به عنوان قرن هجدهم پرتره آمریکا از کشور ما آغاز و سپس قطعات باقی مانده که یک جامعه رشد شروع به رنج می برند و در نهایت ما را به یک عظیم نقطه اوج.

چه آمار و ارقام مانند جورج واشنگتن ساموئل آدامز و دانیل Verplank به شما چیست ؟

هیچ کس خاص پرتره مهم تر از دیگر, اگر چه من با استفاده از جورج واشنگتن برای به تصویر کشیدن این پیام نشان می دهد بیشتر کن. همه آنها مربوط و متحد در گفتن داستان چگونه به نظر من ما زمان مسیر یک ملت است. این ارقام همه از وضعیت اجتماعی (یا از قدرتمند خانواده) و من معتقدم که وسیله انتقال پیام من بهتر است…. هر کس در برخی از نقطه تسلیم خواهد شد به انقراض اگر ما فراموش نمی یاد از ما اشتباهات قبلی است.

چگونه این نمایشگاه مربوط به بقیه کار خود را?

همانطور که اشاره کردم قبل از, بدن من کار مهم نیست که سری است که در اطراف محور گفتمان فرهنگ آمریکایی و جامعه است. موضوعات مشترک که لینک هر سری چیزهایی هستند که من مشاهده از یک هنرمند چشم انداز است که به اعتقاد من به آرامی رو به وخامت ما بنیادی ارزش های آمریکایی.

احمق ماموریت باز می شود با یک فروخته پذیرش در شنبه 6 ژوئن در K معاصر 1412 Wazee خیابان. نشان می دهد اجرا می شود از طریق ژوئن 29, با انتصاب و بهنگام ورود تنها. ثبت نام در K معاصر ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>