او یک کارگر ضروری کمک به بی خانمان ها. اما یخ قصد اخراج او هفته آینده

بسیاری از Vagabond مسافرخانه کارکنان حاضر به بازگشت به کار هنگامی که Ventura هتل بازگشایی شد در اواسط ماه مارس به خانه بی خانمان ها در طول coronavirus بیماری همه گیر. مطمئن نیستید از خطرات بسیاری از خانه ماندند.

ویکتوریا Galindo لوپز یک زن 48 ساله مکزیکی مهاجر یکی از چند که شدت و بازگشت به خانه داری ،

“من نیاز شد او گفت:” در اسپانیایی. “و من نیاز به کار می کنند. من خوشحال برای کمک به جامعه است.”

Galindo را بدست آورده $13.15 یک ساعت تمیز کردن هتل تحت دولت پروژه Roomkey که در خانه های آسیب پذیر و بی خانمان ساکنان که اصلا علائم کروناویروس اما در معرض خطر بالای ابتلا به آن است. اگر چه او را خوشحال به حمایت از خانواده اش و انجام بخشی خود را برای کمک به مبارزه با COVID-19 گیر او نگران است که او کار ممکن است او را بیمار.

تبلیغات

اما با وجود انجام کار ضروری او به طور ناگهانی رو به یکی دیگر از تهدید قریب الوقوع: اخراج. اگر چه مهاجرت و گمرک اجازه داده است او را به باقی می ماند در ایالات متحده برای نزدیک به دو دهه برای بشردوستانه دلایل این سازمان در سال جاری را تکذیب کرد درخواست خود را برای تمدید اقامت خود را بدون توضیح.

“حقیقت این است که این بسیار ناعادلانه” Galindo گفت.

مهاجرت قاضی دستور داد او را تبعید در سال 2001. اما از سال 2011 یخ تا به حال خودداری از اخراج او بر اساس “بشردوستانه دلایل” جزئیات است که آژانس حاضر به بحث در مورد. مهاجرت امداد مجاز Galindo به زندگی و کار در ایالات متحده آمریکا قانونی است. که تمام این تغییر و Galindo یک مادر چهار برنامه ریزی شده است به تبعید در ژوئن 11.

“او یک خانه پایدار برای این چهار نفر است. در حال حاضر یک بچه ممکن است رها کردن خارج از دانشگاه و بچه های دیگر به طور بالقوه رها کردن از مدرسه پرستاری از آنجا که این” گفت Galindo, وکیل, ونسا فرانک. “هنگامی که شما در مختل کردن یک خانواده است که عملکردی و آن را ناکارآمد چگونه است که مفید به کسی هست؟”

تبلیغات

یخ سخنگوی Alexx پونز گفت: آژانس نمی تواند اظهار نظر در موارد خاص “با توجه به نگرانی های حریم خصوصی.”

در دوشنبه, فرانک ثبت جدید درخواست اقامت با یخ. او و مشتری هنوز به شنیدن.

به امید جلوگیری از افزایش coronaivrus موارد در کالیفرنیا بی خانمان جامعه و مقامات دولتی راه اندازی پروژه Roomkey در ماه آوریل به حرکت هزاران نفر از مردم تجربه بی خانمانی را در خیابان به انزوا در هتل و متل ،

از اواسط ماه مه در این برنامه قرار دارد بیش از 7,900 مردم است. در این پروژه اجرا شده در سطح محلی از طریق مشارکت با چندین شهرستانهای استان که زیادی بی خانمان جمعیت مانند لس آنجلس. خانه بدوش مسافرخانه در ونتورا نگهداری 150 اتاق روزانه برای این پروژه است. از Wedneday بعد از ظهر Ventura County بود 1,190 COVID-19 مورد و 35 نفر فوت کرده از ویروس.

تبلیغات

Galindo بود 16 زمانی که او فرار مکزیک در سال 1988 برای بهتر فرصت های شغلی در آمریکا وارد کشور بدون بازرسی و در اینجا زندگی می کردند بدون وضعیت قانونی تا زمانی که او و شوهرش به استخدام یک فرد برای کمک به آنها اعتقاد داشتند که فرد مجاز به ارائه مشاوره حقوقی. آنها بعد متوجه شدم او جعلی وکیل مهاجرت — بهتر شناخته شده در میان مهاجران به عنوان یک notario.

Galindo را ندارد تا پس از کشف یک قاضی مهاجرت دستور داد او را تبعید در سال 2001 به صورت متقلبانه تقاضا برای پناهندگی. Galindo گفت که او و سپس شوهر نداشت معتبر پناهندگی و نیست آگاه باشید که notario تا به حال فریب خوردن آنها و جعلی ارائه مدارک.

در سال 2011 اداره مهاجرت و گمرک مقامات حمله کردند و خانه اش اما به پایان رسید تا با اخراج او در زمینه های بشردوستانه است. Galindo دارای چهار فرزند — اما یک شهروند ایالات متحده — هیچ سابقه کیفری یک شغل ثابت و یک وام مسکن. یکی از دخترش محافظت از اخراج و اجازه کار تحت عمل معوق برای ورود دوران کودکی.

تبلیغات

هر سال او بررسی می شود با یخ مقامات. هر سال یخ تمدید اقامت خود را از حذف—تا به حال.

در اواسط ماه مه در Galindo دریافت نامه ای که یخ کرده بود را تکذیب کرد, آخرین درخواست. آن را نمی گویند چرا, اما آن را به او بگویید به گزارش به یخ دفاتر در کالیفرنیا در ژوئن 11 با بیش از 50 پوند توشه.

Galindo است از ایالت گوئررو در مکزیک که در آن جرم و جنایت خشونت آمیز گسترده است, با توجه به وزارت امور خارجه.

او نمی داند که چگونه به آماده شدن برای بازگشت به کشور او را به سمت چپ تا مدتها پیش.

تبلیغات

“آیا شما آماده به مرگ ؟” او گفت:.

او می گوید: او نمی داند که او چه می خواهید انجام دهید اگر او در نهایت تبعید کردند. “من حتی نمی دانم آنچه که من را با من دیگر از شلوار و پیراهن من بر من. مهم ترین چیز برای من خواهد بود با پشت سر گذاشتن — فرزندان من” او گفت:. “تمام زندگی من است که در اینجا.”

در طول زمان او محافظت از اخراج Galindo تا به حال به دنبال یک فرم جداگانه از مهاجرت امداد.

در سال 2018 او اعمال می شود برای تو ویزا است که با توجه به قربانیان جرائم جدی که ارائه گواهینامه فرم امضا شده توسط اجرای قانون بیان کرد که آنها شده اند و یا به احتمال زیاد مفید برای تحقیق و تفحص است. ویزا نیز موجود است که به پدر و مادر از زیر سن قانونی قربانیان جرم و جنایت که در همکاری با اجرای قانون است.

تبلیغات

چند سال پیش Galindo گفت: او کشف کرد که همسرش مورد آزار جنسی یکی از دختران او. او طلاق او دستگیر شد و در نهایت اخراج فرانک گفت.

او را برای اعمال U ویزا اضافه کردن نام خود را به تعداد متقاضیانی که در حال انتظار چندین سال برای دریافت مهاجرت بهره مند شوند. Galindo این نرم افزار هنوز در حال بررسی است اما انتظار می رود به تصویب در یک یا دو سال.

اخراج را پرتاب آچار به روند فرانک گفت. او را به صبر کنید تا 10 سال در مکزیک است.

“این باعث می شود یک تفاوت بزرگ در توانایی خود را برای حمایت از خانواده” فرانک گفت.

تبلیغات

در طول همه گیر Galindo کودکان نیز تبدیل به کارگران ضروری. او دو قدیمی ترین دختران که در اوایل دوران کودکی مربیان در حال آموزش و مراقبت از کودکان از اولین پاسخ دهندگان و پزشکی کارگران است. او جوانترین فارغ التحصیل شدن از دبیرستان و کمک به توزیع رایگان غذا در طول بیماری همه گیر.

“آنها می خواستند در آن وجود دارد و جامعه خود کمک کنند. و به نوبه خود آنها پشتیبانی از یک دیگر. آنها قادر به انجام کارهای شگفت انگیز از آنجا که آنها یک خانواده در پشت آنها به حمایت از آنها” فرانک گفت. “چرا مختل است؟”

قبل از او به کار می رود در خانه بدوش مسافرخانه Galindo فولادهای خودش و تلاش می کند به فکر می کنم از خطر درگیر در تمیز کردن پس از غریبه ها — برخی از آسیب پذیر ترین افراد در این شهرستان است. او می پوشد یک ماسک و دستکش و دیگر دنده محافظ زمانی که او tidies اتاق نوردد حمام طبقه و تغییر منسوجات. که دنده باعث می شود او احساس تا حدودی محافظت شده اما او نگرانی در مورد سقوط بیمار.

“همکاران من و من در مورد آن صحبت زیادی دارد اما ما نیز باید اجاره و صورتحساب به پرداخت” Galindo گفت. “ما می ترسم.”

تبلیغات

روبن Montiel مدیر کل سرگردان مسافرخانه نمی دهید برای این داستان اما در نامه ای در مورد Galindo که شامل وکیل او درخواست تجدید نظر به مقامات مهاجرت.

Montiel توصیف Galindo به عنوان یک “hard-working کارمند” که “به هر مهمان خدمات عالی است.”

“او کار خود را با غرور و افتخار. او می داند که کار او این است که ساخت یک تفاوت در جامعه” Montiel نوشت. “او ارزشمند بخشی از تیم من و من می دانم که وجود دارد نه بسیاری مانند او باشد.”

تبلیغات

Galindo را به دختر بزرگتر ناراحت است و اشتباه در مورد او و مادرش را اخراج.

“من نمی فهمم که چرا آنها او را در حال حاضر زمانی که او گفت:” هی, من هنوز هم در اینجا و در حال کار سخت. من در حال اجرا به دور است. من هیچ سابقه کیفری. من نشان داده ایم تا هر وقت در زمان. من یک شماره امنیت اجتماعی و مالیات پرداخت می شود,'” از 28 ساله شهروند ایالات متحده گفت.

او گفت که او نبود عاطفی آماده به اجازه مادر خود بروید. او نگرانی مادر در مورد ایمنی اگر او را تبعید کردند به مکزیک.

“ما تا به حال یک مادر اینجا برای تمام زندگی ما. او که در اینجا ؟ این رفتن بود مانند سوراخ بزرگ در زندگی ما,” او گفت:. “ما به عنوان یک تیم کار.”

تبلیغات

او به عنوان موافقان و مادر خود را ممکن است تبعید او نیز احساس می کند تحت فشار بسیار مورد تدارکات عنوان یک خانواده است.

او خودش می پرسد: “من باید یک دوم کار؟” “چگونه من می خواهم برای کمک به خواهر و برادر من?” “اگر او برگ در کمتر از یک ماه … این خیلی زمان کمی. ما چه کنیم؟”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>