یادداشت های ترش به عنوان سکه شهری دانشگاه دولتی قطع روابط

شهری دانشگاه دنور است قطع روابط با سکه دنور یک جشن مدرسه خصوصی است که با تمرکز بر کسب و کار و تولید موسیقی معاصر با شاخه در دنور و دیترویت.

MSU تصمیم را مجبور سکه به نزدیک آن دنور محل درب در 800 Kalamath خیابان می گویند سکه بنیانگذاران سارا Clayman و کوین نیکسون در بیانیه ای ارسال به Westword در ژوئن 3. و سکه را در محل در دیترویت نیز در مشکل.

دنور مشارکت آغاز شده پنج سال پیش با مقدار زیادی از هیاهو اما آنچه که در سمت چپ هستند بسیاری از یادداشت های ترش و…متفاوت و ناسازگار نسخه از آنچه اتفاق افتاده است.

MSU اصرار دارد که در آن زندگی می کردند تا به آن توافق نامه حقوقی.

“MSU دنور-سکه های همکاری امضا شده در سال 2015 بود که یک برنامه ابتکاری برای آموزش موسیقی دانان و کسانی که به دنبال کار در صنعت موسیقی اما برای آنها سنتی دانشگاه آموزش و پرورش مناسب نیست” توضیح می دهد که لری نمونه MSU افسر ارشد عامل, در بیانیه ای. “انتظارات اولیه بالا بود. اما پس از 5 سال و در هر یک مستقل بازاریابی مطالعه انجام شده در سال 2019 مالی چشم انداز همکاری رفتن به جلو بودند غیرممکن وخیم….

“MSU دنور ساخته شده است بسیار دشوار است از لحاظ مالی مبتنی بر تصمیم گیری کسب و کار مطابق با توافق ما به خاتمه همکاری در 365 روز. به عنوان در هر قرارداد سکه مقامات مطلع از تصمیم گیری ما از طریق ایمیل در صبح روز 16 مارس: ایمیل فرستاده شد به دانش آموزان بعد از آن روز” می افزاید: نمونه.

سکه بنیانگذاران اما می گویند که آنها نمی شنوند در مورد فسخ تا پس از MSU رسیده به دانش آموزان به اطلاع آنها همکاری شد و آن را ترک نمی کند آنها را به اندازه کافی زمان برای پیدا کردن هر گونه راه حل یا با MSU و یا نهاد دیگری “برای حفاظت از دانشجویان فعلی مشغول به تحصیل در تجاری آهنگسازی, تجاری, موسیقی عملکرد و صنعت موسیقی مطالعات کارشناسی هنر در موسیقی برنامه” سکه بنیانگذاران گویند در بیانیه خود را.

“MSU دنور به طور داوطلبانه نقض قرارداد مشارکت با پیوستن به 360 روز متوجه دوره ختم, که اجازه می دهد سکه برای پیدا کردن یکی دیگر شریک یا شرکای تجاری و فعال کردن سکه برای ادامه به جذب و آموزش دانش آموزان برای پاییز سال 2020 و بهار 2021” آنها اضافه کنید.

سکه بنیانگذاران گویند که بیش از چند ماه گذشته آنها تلاش برای پیدا کردن یک حقوقی رفع و مذاکره ادامه همکاری اما MSU را رد کرد و طرح های پیشنهادی خود را.

نمونه اما می گوید که آن سکه را رهبری ساخته شده است که تصمیم به فسخ قرارداد به زودی پس از مارس 16, ایمیل, رفت, به دانش آموزان است. “چند هفته بعد در عرض چند ساعت از درخواست ما برای حسابرسی از خود مالی آنها اطلاع ما که فسخ قرارداد به علت موثر 1 ژوئن می گوید:” نمونه که در یادداشت ها که ثبت نام در هر دو سکه به مکان های تولید شده تنها 168 دانش آموزان در سال 2019 کمتر از نیمی از 349 دانش آموزان مورد نیاز برای همکاری برای شکستن حتی.

ژوئن 1 تاریخ ممکن است تنها چیزی که در آن هر دو طرف می توانند به توافق برسند.

“آن را با غم و اندوه بزرگ است که ما دریافت تاییدیه در تاریخ 1 ژوئن سال 2020 از MSU دنور تصمیم به رد کردن سکه پیشنهاد برای تدریس از دانش آموزان باقی مانده هم تایید کرد که عدم تمایل خود را به پایبندی به قرارداد مشارکت,” سکه بنیانگذاران گویند در ژوئن 3, بیانیه. “هیچ دلیلی داده شد.”

در هر صورت سکه دنور دانش آموزان در حال حاضر بدانم چه در آینده.

“MSU دنور به رسمیت می شناسد تعهد ما به دانش آموزان ما در هر دو دنور و دیترویت مکان و رسیدن به دانش آموزان در حال حاضر به بحث در مورد خود را در آینده علمی – آیا با MSU دنور و یا گزینه های دیگر” توضیح می دهد که نمونه است. آنها واجد شرایط برای یک کلاسیک, آموزش موسیقی از طریق MSU گروه موسیقی و یا می تواند به مدرسه برود در جای دیگر MSU که در یک پیام به دانش آموزان است. سکه یک گزینه نیست از آنجا که مدارس در هر دو دنور و دیترویت در حال بسته شدن پایین.

در حالی که رویاهای خود را از یک پایدار دنور برنامه scuttled سکه بنیانگذاران طرح به سعی کنید به راه اندازی مجدد دیترویت مرکز. اگر چه دنور ساختمان متعلق به MSU آنها امید برای کمک به دانش آموزان در این شهرستان بیش از حد.

“ما داده نشده است امیدواریم که ما می تواند دوباره اختراع سکه در دیترویت و کار با دیگر سازمان های محلی برای ادامه آموزش موسیقی در شهر ما زندگی می کردند در شش سال گذشته و بزرگ شده اند به عشق” بنیانگذاران توضیح دهد. “ما معتقدیم که همه باید از این فرصت و دسترسی به آموزش و پرورش در موسیقی است که اجازه خواهد داد که آنها را موفق در دراز مدت فرصت های شغلی در حرفه ای آنها را دوست دارم.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>