استنفورد به تغییر تقویم آموزشی ارائه ترکیبی از آنلاین و حضوری آموزش در سال آینده

استنفورد شد آخرین عمده دانشگاه به اعلام برنامه های خود برای بازگشت دانشجویان و استادان به دانشگاه گفت: روز شنبه که این برنامه شروع به سقوط آن اصطلاح زودتر ترکیب سه ماهه تابستان به طور منظم تقویم دانشگاهی و اجازه می دهد تا تنها نیمی از دانشجویان به دانشگاه هر سه ماه آن را به عنوان تلاش برای از سرگیری فرد در آموزش, در حالی که حفظ ایمنی در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

“ما می خواهیم به برنامه ریزی برای یک سناریو است که ما باید درجه بالایی از اعتماد به نفس ما می توانید به چوب حتی اگر COVID-19 عفونت افزایش موج دوم” رئیس جمهور مارک Tessier-لوین و کشيش Persis Drell گفت: در یک پیام به جامعه دانشگاه. “بستن اواسط سه ماهه و ارسال دانش آموزان خانه می تواند یک نتیجه مطلوب برای هر کسی است.”

Tessier-لوین و Drell گفت که برنامه ریزی هنوز کامل نشده است و برخی از تصمیم گیری های مهم می توان ساخته شده است. هنوز اطلاعات است که به احتمال زیاد برای سرکوب اضطراب در میان هزاران نفر از دانش آموزان که در مواجهه با عدم قطعیت در پاییز و این می تواند به ارائه برخی از امنیت اقتصادی به دانشگاه به عنوان coronavirus شیوع طول می کشد شدید تلفات مالی در آموزش عالی است.

دانشگاه استنفورد در شهرستان سانتا کلارا که یک نقطه داغ کالیفرنیا COVID-19 شیوع — یکی از تنها تعداد انگشت شماری از بزرگ نام دانشگاه ها برای اعلام برنامه های خود را برای سقوط تا کنون. USC روز سه شنبه گفت: این امر با ارائه ترکیبی از آنلاین و حضوری آموزش در حالی که 23-پردیس دانشگاه ایالتی کالیفرنیا اعلام کرد در ماه گذشته برنامه ریزی شده بود در درجه اول به کلاس های آنلاین در این پاییز. 10-پردیس دانشگاه کالیفرنیا است که انتظار می رود به اعلام برنامه های این ماه است.

تبلیغات

این وقایع از آموزش عالی است که ردیابی بیش از 860 کالج های فردی’ طرح نشان داد که دو سوم از آنها در حال برنامه ریزی برای بازگشایی در فرد در حالی که تنها 8 ٪ با توجه به یک مدل هیبریدی و 7 درصد در حال برنامه ریزی برای آنلاین.

Tessier-لوین و Drell گفت: خیلی از دانشگاه استنفورد آموزش در 2020-21 ادامه خواهد داشت حاضر خواستار آن “پیش فرض آموزش گزینه است.” اما در کلاس های حضوری ارائه خواهد شد برای کلاس های کوچکتر و از ساعت 8 صبح تا 9 بعد از ظهر به بهترین استفاده را از فضای کلاس درس.

این طرح برای سال آینده نیز شامل:

  • در اوایل شروع به سقوط سه ماهه که آغاز خواهد شد دوشنبه, سپتامبر. 14 و پایان جمعه, نوامبر. 20 قبل از روز شکرگزاری ،
  • تنها نیمی از دانشجویان اجازه داده می شود در پردیس هر سه ماهه از جمله تابستانی 2021. دانشگاه در نظر دارد به کارشناسی سال اول و انتقال دانشجویان در پردیس در پاییز و فارغ التحصیل از سالمندان در بهار است اما در غیر این صورت برنامه ریزی شده نیست چگونه به تقسیم دانش آموزان بیش چهارم.
  • کاهش تراکم در مسکن. تمام دانشجویان در محوطه دانشگاه خواهد بود که در اتاق است که باید خصوصی خواب فضاهای مانند یک یا دو اتاق دو نفره به منظور ارائه بدنی کافی فاصله.
  • تغییر پردیس زندگی. تجمعات محدود خواهد شد. دانش آموزان احتمالا نیاز به پوشیدن پوشش صورت منظم و تمرین فیزیکی فاصله.

تحصیلات تکمیلی و حرفه ای آموزش و پرورش انتظار می رود که همچنان در “نزدیک به ظرفیت کامل.”

تبلیغات

Tessier-Levigne و Drell تا به حال یک پیام خاص برای ورودی اول: “ما می دانیم این است که چگونه شما در ابتدا پیش بینی خود را آغاز کالج حرفه ای. اما ما کار را سال آینده به عنوان غنی و با ارزش تجربه ای که ممکن است در درون محدودیت های این غیر معمول زمان ما زندگی می کنند از طریق.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>