این GrowHaus شیفت تمرکز به ارائه فوری مواد غذایی تسکین

در اوایل ماه مارس این Growhaus کشف کرده اند که در آن ساختمان بود نادرست و غیر انتفاعی به حال نزدیک به آن در گلخانه دفاتر و کلاس های درس و محله بازار در 4751 خیابان نیویورک. اما از آن زمان به بعد این سازمان اختصاص داده شده به پر کردن یک غذا خالی در Globeville و Elyria, سوانسی محله شده است شلوغ تر از همیشه است.

“از آنجا که COVID شیوع در اواسط ماه مارس ما چرخد و تمرکز ما به دو تلاش بزرگ می گوید:” Growhaus, مدیر اجرایی, Kayla Birdsong. “یکی است شاید بزرگترین غذایی دسترسی به پروژه ما تا کنون گرفته شده است.”

این Growhaus ماموریت همواره درگیر در حال رشد مواد غذایی, آموزش, محله مورد سالم خرید و خوردن و ارائه خوب به صورت محلی رشد کرده و مواد غذایی با قیمت مناسب. اما زمانی که خیلی از کلرادو اقتصاد تعطیل بسیاری از سازمان همسایگان شغل خود را از دست و یا قادر به بازگشت به کار. بنابراین Growhaus اخراج کردن سریع پاسخ غذایی تحویل سیستم به رایگان دریافت کنید جعبه های مواد غذایی به کسانی که نیاز دارند. “ما شده است خرید محصولات خشک مثل برنج و لوبیا و بلغور جو دوسر و دریافت کمک های مالی از تولید و ارائه به هر کسی که در این محله که نشانه های” Birdsong یادداشت ها.

تا کنون بیش از 530 خانوار را امضا کرده اند و Growhaus است که ارائه مواد غذایی جعبه به آنها را در هر هفت تا ده روز است. در کمتر از سه ماه است که اضافه شده تا 100,000 وعده های غذایی تقسیم بین 2500 افراد است. “ما در واقع اضافه شده کارکنان” Birdson می گوید: “به دلیل این است که بسیار کار فشرده روند.”

بدون خود را در ساختمان این سازمان شده است با تکیه بر Bondadosa برای تحویل و مواد غذایی Maven برای فضای انبار که در آن جعبه های مواد غذایی هستند که بسته بندی شده. اما در حال حاضر Birdsong می گوید Growhaus پیدا کرده است یک انبار از آن خواهد شد لیزینگ به عنوان یک توزیع مواد غذایی ،

به عنوان بخشی از آن محله تلاش های Growhaus نیز آغاز شده یک برنامه توسعه جامعه به پیدا کردن آنچه که کمک های اضافی مورد نیاز است خانواده هایی که امضا کرده اند تا برای جعبه های مواد غذایی. بسیاری گفته اند که آنها نیاز به اجاره مسکن و یا آب و برق کمک Birdson می گوید, اما آنها اغلب آگاه نیست چگونه به کاهش و یا deferrals برای کسانی که صورتحساب ماهانه. “انتقادات و پیشنهادات است که در درجه اول مردم هستند رها شوند که آنها می توانند خانواده خود را تغذیه و استفاده از پول است که می توانست صرف غذا به پرداخت صورتحساب خود را,” او توضیح می دهد و افزود که مواد غذایی جعبه برنامه ادامه خواهد داد تا زمانی که جامعه همچنان برای آن را بپرسید.

این Growhaus نیز افزایش تمرکز خود را بر CSA-غذا به سبک جعبه که مبادرت به فروش آن به مشتریان در سراسر دنور. سازمان منابع تخم مرغ و نان محلی و همچنین با استفاده از محصولات محلی به عنوان آنجا که ممکن است برای این برنامه است. جعبه اجرای حدود 30 دلار در هر (یا 20 دلار فقط برای تولید و ساکنان در 80216 کد پستی دریافت تخفیف) و شما همچنین می توانید خرید جعبه برای کمک به شخص دیگری. قبل از همه گیر این Growhaus به فروش می رسد در حدود 200 جعبه یک هفته اما در آخرین هفته از ماه مه 1,350 جعبه فروخته شد. “همه که پول رفتن به ماموریت های دیگر,” Birdsong می گوید.

کمک های مالی شده اند تا هم او را با بیش از 1000 یک بار کمک های مالی بیش از سه ماه گذشته و بیش از 100 جدید اهدا کنندگان ثبت نام برای Tambien ماهانه به برنامه که در حال حاضر در مجموع بیش از 500 عضو دارد.

دائمی تسهیلات برای Growhaus ممکن است سالها دور از آن خواهد شد نیاز به زمان و پول برای برنامه ریزی و اجرای, آیا سازمان بازسازی در آن زمان اموال و یا پیدا کردن یک خانه جدید در این منطقه است. “بزرگترین چیزی است که شده است یک فرصت برای پیمان به محله” Birdsong نتیجه می گیرد. “فقط با دیدن ما در محله اجازه می دهد تا مردم بدانند که ما در حال رفتن در هر نقطه. وجود دارد یک حس تازه ای از هدف ما است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>